GKS Katowice – Arka: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? W pierwszym niedzielnym spotkaniu na zapleczu Ekstraklasy czekają nas spore emocje. Wszystko dlatego, że 7. i 8. drużynę aktualnego sezonu. Zapowiada się więc wyrównany pojedynek. Jeśli chcesz zobaczyć transmisję na żywo, ale nie wiesz, kto ją oferuje, to zachęcam do przeczytania poniższego artykułu!

GKS Katowice – Arka gdzie obejrzeć

A zatem gdzie oglądać pojedynek GKS Katowice – Arka zupełnie za darmo? Ciekawą opcje daje swoim graczom bukmacher Fuksiarz. Oferuje on dostęp do miesięcznego pakietu o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Dzięki temu będziesz mógł śledzić między innymi rozgrywki Fortuna 1. liga przez 30 dni całkowicie za darmo. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje, na temat tego, co trzeba zrobić, aby otrzymać voucher i zobaczyć mecz GKS Katowice – Arka:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon
  3. Napisz na czacie gracza z prośbą o voucher do Polsat Box Go
  4. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu!

GKS Katowice – Arka, transmisja na żywo w TV

Spotkanie GKS-u z Arką dostępne jest więc w Polsacie. Dzięki pakietowi od Fuksiarza możesz obejrzeć kilkanaście meczów zupełnie za darmo. Oczywiście, jeżeli będziesz chciał kontynuować subskrypcję, wystarczy uiszczać comiesięczną opłatę. Pojedynek pomiędzy Katowicami a Arką Gdynia odbędzie się w niedzielę o 12:40. 

Fuksiarz transmisje

GKS Katowice – Arka: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście, transmisje z meczu GKS Katowice – Arka możesz oglądać zarówno na smartfonie, komputerze czy telewizorze. Możesz więc obejrzeć to spotkanie w podróży, ale też w domu – wystarczy że posiadasz Smart TV. Wtedy obejrzysz ten mecz w najlepszej rozdzielczości. Opcji jest więc sporo i z pewnością każdy znajdzie możliwość idealną dla siebie!

Gdzie oglądać GKS Katowice – Arka?

Skoro już wiesz, gdzie oglądać GKS Katowice – Arka, to warto przyjrzeć się jeszcze samemu bukmacherowi i oferowanym przez niego bonusom. Kod promocyjny do Fuksiarza pozwala skorzystać ze specjalnej promocji startowej, w skład której wchodzi zakład bez ryzyka do 500 PLN, a także wspomniany już voucher do Polsat Box Go.

Gdzie znajdę transmisję live z meczu GKS Katowice - Arka?

Spotkanie obejrzysz chociażby dzięki bukmacherowi Fuksiarz!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze