Gimper – Tromba typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Wielki main event FAME MMA 14 to walka dwóch bardzo popularnych Youtuberów, czyli starcie Tromby z Gimperem. Obaj są debiutantami, ale trudno nie odnieść wrażenia, że to Trąbka ma o wiele więcej argumentów po swojej stronie. Przede wszystkim reprezentant Ekipy dłużej się przygotowuje, a do teog ma lepsze warunki fizyczne.

baner na walkę tromba - gimper
fot. pressfocus

Gimper – Tromba, typy na walkę

Wielką walką wieczoru FAME MMA 14 będzie starcie Gimpera z Trombą, a więc rywalizacja dwóch bardzo znanych Youtuberów. Pierwszy z nich w internecie jest już od wielu lat i w tym czasie tworzył wiele różnych projektów, w tym np. te związane z esportem, czy gamingiem. Z kolei Tromba to członek popularnej Ekipy i obecnie jeden z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Jedno jest pewne – włodarze FAME MMA dobrali bardzo ciekawe zestawienie jako main event 14 gali. Pamiętaj, że przy okazji możesz także sprawdzić nasze inne propozycje na FAME MMA!

Na Zagranie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na walki FAME MMA 14, które możesz obstawić w Betclic. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem ZAGRANIE u tego operatora, a następnie na jego stronie przejdziesz do zakładki związanej z FAME MMA. Warto podkreślić, że dzięki naszej współpracy z tym operatorem możesz dostać 200 PLN zakładu bez ryzyka i grając razem z nim nie musisz się martwić o wynik walki.

Mateusz “Tromba” Trąbka vs Tomasz “Gimper” Działowy, zapowiedź walki

Tromba trenuje FAME MMA już od prawie dwóch lat, bo na jednej z pierwszych edycji miał walczyć z Kacprem Błońskim, ale finalnie się z tego wycofał. Ma więc sporą przewagę nad Gimperem, ale to jednak wcale nie oznacza, że Działowy jest bez szans. W końcu kondycyjnie, czy po prostu celnymi kilkoma ciosami może położyć Trombę. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, więc dobrze będzie, jak odbierzesz zakład bez ryzyka w Betclic i grając z nim zwiększysz emocje z oglądania main eventu FAME MMA 14!

Gimper – Tromba, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
3,00
Gimper
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,30
Tromba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na więcej obaleń

Kursy na liczbę rund
Betclic
1,40
Tromba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,60
Gimper
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gimper – Tromba, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Gimper – Tromba z całą pewnością warto sprawdzić, jakie są ciekawe zakłady dostępne u bukmacherów. Jeżeli chodzi o rynek 1/2, to stawiamy tutaj na Trombę, jednak jest to opcja bez większego value, bo kurs jest bardzo niski, a jednak Działowy może mieć jedną udaną akcję i zakończyć to przed czasem. Pamiętaj, że w Betclic jest specjalny zakład bez ryzyka, z którym możesz grać aż do 200 PLN. Więcej o tym przeczytasz tutaj –> https://zagranie.com/betclic-fame-mma-bonus-vip/

Typy na Gimper – Tromba

Jeżeli chodzi o typy na walkę Gimpera z Trombą, to można w ofercie Betclic znaleźć bardzo ciekawy zakład w postaci typu na więcej obaleń. Tutaj zdecydowanie stawiamy na Trombę, który po prostu ma lepsze warunki, dobrze się czuje w parterze, a także potrafi obalać, co już pokazał nam w przygotowaniach do tej walki, gdy jeszcze pokazywał je w mediach.

Warto też podkreślić, że pod kątem psychicznym Tromba może mieć sporą przewagę nad Gimperem. To też może być kluczowe w tym starciu i należy zdecydowanie o tym pamiętać przy typach na walkę Tromby z Gimperem. Sporo argumentów przemawia więc za Trombą, a przedstawiciel Ekipy na pewno będzie próbował sprowadzać jak najczęściej tę walkę do parteru. Kurs na to wynosi 1,40, co może być świetną podstawą do większego AKO. Pamiętaj, że możesz połączyć to z innymi typami na FAME MMA i w ten sposób znajdziesz AKO z podwojeniem. Na Zagranie znajdziesz pozostałe zakłady na FAME, jakie warto obstawić.

typy na tromba - gimper z betclica
fot. Betclic

fot. pressfocus

FAQ

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów wygrać tutaj powinien Tromba i to na niego są niższe kursy!

Gdzie obstawić walkę Tromba - Gimper?

Walkę Tromby z Gimperem będziesz mógł obstawić w Betclic!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze