Betclic FAME MMA | Bonus VIP na FAME MMA

W Betclic FAME MMA możesz obstawiać ze specjalnym bonusem. Gala FAME wzbudza wielkie zainteresowanie, dlatego bukmacher Betclic oferuje promocję dla wszystkich, którzy chcą robić kupony na to wydarzenie. Co możesz zyskać? W FAME MMA obstawianie bez ryzyka to najlepsza gratyfikacja, jaką znajdziesz na rynku. W tym artykule wyjaśnimy, co zrobić, żeby bonus trafił na twoje konto!

Załóż konto w Betclicu z kodem VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN! Dzięki temu jeśli Twój pierwszy kupon na FAME MMA 14 okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

fame mma 14 transmisja

Betclic FAME MMA

FAME MMA powoli może stawać ramię w ramię z KSW, jeśli chodzi o rozpoznawalność. Kolejne gale notują rekordy popularności, co widać też po zakładach bukmacherskich. Na FAME MMA 14 w Betclic wytypujesz wszystkie walki, które zostały umówione podczas tego wydarzenia. Bukmacher ten współpracuje z FAME MMA na wyłączność, dlatego Betclic kojarzony jest stricte z tą kontrowersyjną federacją.

Zakłady bukmacherskie FAME MMA traktują tak samo poważnie, co walki KSW i UFC. Przede wszystkim mamy na myśli skalę oferty kursowej. W przypadku FAME MMA możesz wytypować wynik walki, ale też dodatkowe rozstrzygnięcia. Co takiego? Obstawianie FAME MMA obejmuje przewidywanie sposobu wygranej (KO, TKO) lub przebiegu pojedynku (zakłady na rundy).

W Betclic FAME MMA traktowane jest priorytetowo, stąd ciekawe bonusy i promocje kierowane stricte dla fanów tego rodzaju sportów walki.

Zasady promocji na bonusu od Betclic na FAME MMA 14 dla nowych graczy!

  1. Zakładasz konto z linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma lub wpisujesz kod promocyjny: ✅ VIPFAME
  2. Stawiasz pierwszy kupon na koncie do 228 złotych. Dowolne kursy i zdarzenia.
  3. Jeśli kupon wejdzie? Pieniądze są Twoje!
  4. Jeśli kupon nie wejdzie? Dostajesz zwrot 200 złotych, który musisz obrócić tylko jeden raz, aby wypłacić!
  5. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Możesz zagrać za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Odbierz bonus Betclic na FAME MMA >>

Bonusy VIP na FAME MMA

W zakładach bukmacherskich Betclic bonus na start przyznawany jest po rejestracji konta. To dotyczy również oferty VIP na FAME MMA 14. To promocja kierowana dla nowych klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali konta u tego operatora. Jeśli jesteś nowy w te klocki, to bez problemu możesz zgarnąć bonus na obstawianie FAME MMA. Jak to zrobić?

W promocji Betclic FAME MMA może być typowane bez ryzyka do 200 złotych. To ekskluzywna oferta, która dostępna jest tylko z kodem promocyjnym: VIPFAME. To specjalne hasło, które powinieneś wpisać przy rejestracji konta, żeby aktywować najwyższy zakład bez ryzyka. Najlepiej kliknij link poniżej, a następnie rozpocznij rejestrację z kodem VIPFAME:

W FAME MMA zakłady bez ryzyka mogą obejmować dowolne pojedynki z karty walk. To oznacza, że podczas FAME MMA z bonusem możesz zagrać starcie Norman Parke vs Popek lub Adrian Polański vs Amadeusz Roślik. Wybór pojedynku, jak i kuponu zależy od Ciebie. Na stronie Betclic i aplikacji mobile obstawiać FAME MMA masz okazje używając kuponów SOLO i AKO. Ważne, żeby kurs minimalny wynosił 1.14.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 14

Walki FAME MMA wielokrotnie pokazywały, że potrafią zaskakiwać. Dlatego czasami nawet najlepsze typy biorą w łeb. Warto wówczas ograniczyć ryzyko, dlatego Betclic zaoferował bonus cashback na FAME MMA. To promocja, dzięki której możesz postawić kupon bez ryzyka. Co to oznacza? W przypadku FAME MMA obstawianie bez ryzyka wiąże się z jednym: jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki. Pamiętaj o jednym – maksymalny bonus w tej akcji to 200 złotych.

Dla Betclic FAME MMA to okazja na pozyskanie nowych klientów, a dla ciebie szansa na wygraną bez ryzyka utraty kapitału. Jak to działa? To wyjątkowo proste, a poniżej wyjaśniamy krok po kroku, jak obstawiać bez ryzyka:

  1. Zarejestruj konto w Betclic używając kod: VIPFAME
  2. Dokonaj wpłaty na konto
  3. Postaw pierwszy zakład z typami na FAME MMA
  4. Wybieraj typy, które będą po kursie minimalnym 1.14
  5. Potwierdź kupon i czekaj na rozstrzygnięcie zakładów

fame mma 14 bez ryzyka

Jeśli walki FAME MMA pójdą po twojej myśli, to powinieneś zgarnąć całą wygraną z kuponu. Co w sytuacji przegranej? Wówczas bukmacher uruchomi procedurą związaną z bonusem. Na twoje konto zostanie przyznany freebet, który będzie stanowił zagraną przez ciebie stawkę (minus 12% podatku).

Co dalej robić z bonusem? Darmowe środki nie mogą być ot tak wypłacone na konto. W Betclic FAME MMA to nie jedyna oferta do obstawiania. Po zakończonej gali możesz korzystać z pozostałych sportów np. piłki nożnej. Dlaczego o tym wspominamy? Dlatego, że odebrany freebet powinien być obrócony x1 w zakładach po kursie 2.14. Dopiero po zagraniu za bonus będziesz mógł wypłacić środki na rachunek bankowy.

Zakłady bukmacherskie i fame mma

Na pytanie, gdzie obstawiać FAME MMA 14 z bonusem na start – masz już odpowiedź. W dalszej kolejności warto rozeznać się w temacie, jakie zakłady są przygotowane na gali FAME MMA. Pierwsza informacja jest taka: Betclic w podobny sposób traktuje walkę wieczoru, jak i pozostałe pojedynki na karcie walk. Co to oznacza? To że oferta rynków jest tak samo bogata w main evencie, jak i mniej rozpoznawalnej walce. Prowadzi to do konkluzji, że Betclic zapewnia kompleksowość w obstawianiu FAME MMA. To ważne, bo nawet na galach UFC widzimy, że niektóre pojedynki traktowane są po macoszemu, co oznacza tylko podstawowe kursy.

W Betclic FAME MMA można zagrać na stronie betclic.pl i aplikacji na iOS/Android. To bukmacher, który oferuje zakłady tylko przez internet, więc obstawianie FAME MMA nie może być robione w tradycyjny sposób tj. w lokalu naziemnym. Gdyby w Superbet zakłady bukmacherskie obsługiwały FAME, to wtedy mógłbyś typować online lub stacjonarnie. Akurat to przykład bukmachera, który posiada licencję na internet i placówki naziemne.

Obstawianie FAME MMA w Betclic

Oferta na FAME MMA 14 w Betclic była dostępna jeszcze na długo przed galą. To standard u tego bukmachera, że obstawianie walk jest aktywowane zaraz po ogłoszeniu pojedynku. W FAME MMA o nowych walkach dowiadujemy się za pośrednictwem głośnych konferencji prasowych. Kiedy włodarze ogłoszą walkę, to chwilę później można ją już obstawiać w zakładach Betclic.

Jak obstawiać FAME MMA? Trzeba zdać sobie sprawę, że w wielu przypadkach w tej organizacji dochodzi do konfrontacji amatorów. Zwykle to znane osoby w social media, które na krótką przed galą rozpoczynają treningi MMA. W takiej sytuacji trudno wymagać od nich spektakularnych ciosów i akcji, co warto wziąć pod uwagę przed typowaniem. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie FAME MMA stosuje nie tylko walki typowo w formule MMA, co również warto wiedzieć. W niektórych sytuacjach dochodzi do konfrontacji bokserskich – to może mieć wpływ na przebieg rywalizacji, a co za tym idzie końcowe rozstrzygnięcie.

fame mma 14 bez ryzyka

W FAME MMA nad przebiegiem walki pieczę sprawuję sędzia w oktagonie, a także arbitrzy, którzy punktują pojedynki. To wykwalifikowane osoby, które oceniają walki w aspekcie sportowym. Wszystko to ma wpływać na profesjonalizm pojedynków i rzetelny werdykt sędziowski. Historia jednak pokazuje, że pomimo tego i tak zdarzają się kontrowersje.

Walki i gale FAME MMA – co jeszcze wiedzieć?

W Betclic FAME MMA nie zawsze było możliwe do obstawiania. Na początku federacja ta była związana z innym bukmacherem. W pierwszych latach powstania FAME MMA zakłady na walki celebrytów można było robić w LVBET. Dopiero z czasem do gry wszedł Betclic, który podbił stawkę i ostatecznie uzyskał wyłączność na oferowanie kursów i zakładów.

Generalnie walki FAME MMA odbywają się cyklicznie. W trakcie roku włodarze organizują 3-4 gale. Najbliższa gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2022 roku. Tym razem areną zmagań będzie hala w Krakowie. Niegdyś FAME MMA odbywało się też w łódzkiej Atlas Arenie, co pokazuje, że fani tej organizacji są w stanie zapełniać największe obiekty sportowe w naszym kraju.

Federacja FAME MMA nie współpracuje z żadną telewizją, a walki są sprzedawane w transmisjach Pay Per View. To oznacza, że jeśli chce ktoś obejrzeć FAME MMA 14, a także pozostałe wydarzenia, to musi dokonać specjalnej płatności za PPV. Cena transmisji rozpoczyna się od kwoty 27.99 zł. Wówczas po zakupie kodu można go aktywować w FAME MMA TV, które działa na stronie federacji, a także aplikacji na iOS/Android.

FAME MMA to wciąż nowe zjawisko, o którym już teraz jest głośno. W federacji tej walczą byli zawodnicy KSW (Popek, Norman Parke), raperzy (Kizo, Filipek, Sobota), influencerzy (Linkimaster) czy youtuberzy (Blonsky, Nitrozyniak, Hejter). Przekrój zawodników jest szeroki, co daje federacji rozpoznawalność w wielu środowiskach.

fot. Mateusz Porzucek

FAQ

Jaki bonus oferuje Betclic na FAME MMA?

Jeśli chcesz obstawiać FAME MMA, to w Betclic z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł.

Co w Betclic można obstawiać na FAME MMA?

Przed każdą galą FAME MMA w Betclic postawisz kupony na zwycięzców, a także liczbę rund i sposób rozstrzygnięcia walki.

Zaloguj się aby dodawać komentarze