Gdzie oglądać mecz Gijon – Villarreal? Właśnie o tym piszemy w poniższym artykule. Czwartek w Hiszpanii będzie stał pod znakiem Copa Del Rey. W 1/16 Pucharu Hiszpanii zmierzą się ze sobą gracze Gijon oraz Żółtej Łodzi Podwodnej, a więc dwóch zupełnie różnych ekip. Warto na pewno jednak sprawdzić, jak tym razem poradzą sobie goście.

Gijon – Villarreal – gdzie oglądać dzisiaj?

W czwartek w Copa Del Rey dojdzie m.in. do spotkania Gijon – Villarreal. Obie te ekipy to zespoły z dwóch różnych światów, ale przyjdzie im zmierzyć się ze sobą w ramach 1/16 Pucharu Króla. Zdaniem wielu osób zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo mają goście. Żółta Łódź Podwodna teoretycznie to znacznie lepsza ekipa, ale czy to przełoży się na sam wynik? Tę rywalizację obejrzysz m.in. u bukmacherów, a jednym z nich jest Fortuna!

Gijon – Villarreal: za darmo w internecie

Jak obejrzeć mecz Gijon – Villarreal za darmo przez internet? Właśnie tutaj z pomocą przychodzi Fortuna. Jedyne co musisz zrobić, to po prostu założyć konto z kodem ZAGRANIE i zagrać dowolny kupon za co najmniej 2 PLN!

  • Załóż swoje konto: https://zagranie.com/go/fortuna
  • Wpisz kod ZAGRANIE
  • Zaloguj się na konto
  • Przejdź do zakładów
  • Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
Fortuna
Oglądaj Copa Del Rey za darmo w Fortunie!

Gijon – Villarreal: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Prawdopodobnie nie będzie transmisji w TV z meczu Gijon – Villarreal. Spotkanie tych ekip na pewno jednak odpalisz w Fortunie, a z niej możesz za pomocą telefonu przenieść obraz na telewizor (musi posiadać chromecasta).

Gijon – Villarreal: stream na żywo online

Stream online z meczu Gijon – Villarreal dobrze będzie działał zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacji mobilnej. Tę możesz pobrać na Androida lub iOS ze strony bukmachera.

Gijon – Villarreal: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie będzie stream online z meczu Gijon z Villarrealem to sprawdź także kursy wystawione przez polskich bukmacherów. Jak obstawisz to starcie, to zwiększysz emocje z oglądania i kibicowania wybranej drużynie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:39.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Gijon - Villarreal?

Starcie Gijon z Villarrealem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Fortunie.

O której Gijon zagra z Villarrealem?

Mecz Gijon - Villarreal zaplanowany został na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze