Jeszcze nie ucichło echo po KSW 54, a na horyzoncie mamy już KSW 55. Kiedy odbędzie się KSW 55? Gdzie można będzie oglądać “na żywo”? Już teraz znamy część wiadomości o KSW 55. Sprawdź nasze informacje!

KSW 55: kiedy gala?

Właściciele federacji KSW, czyli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski ogłosili na minionej gali 29 sierpnia, że najbliższa edycja KSW 55 zaplanowana jest na 10 października 2020 roku. Tradycyjnie gala odbędzie się w sobotni wieczór. Przy obecnych restrykcjach można domniemać, że ponownie, tak jak KSW 53 i KSW 54 – widowisko odbędzie się bez udziału publiczności.

ksw 55

KSW 55: gdzie oglądać “na żywo”?

Kibice KSW ponownie będą skazani tylko na przekaz telewizyjny. Gdzie oglądać live KSW 55? Od dłuższego czasu walki KSW dostępne są w systemie Pay Per View. Normalnie cena za dostęp do transmisji wynosiła 40 PLN, ale podczas KSW 53 i KSW 54 cena wyniosła 29 PLN. Wszystko wskazuje na to, że ponownie abonament na KSW 55 będzie można wykupić już od 29 złotych.

KSW w systemie Pay Per View znajdziesz w aplikacji Ipla TV, w Cyfrowym Polsacie, a także na stronie kswtv.com.

KSW 55: co nas czeka? Karta walk

Już teraz wiadomo, że na KSW 55 dojdzie do długo wyczekiwanej konfrontacji Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Walka ta miał się odbyć podczas KSW 54, ale “Juras” wycofał się z niej z powodu kontuzji. Dla Kołeckiego, pogromcy Mariusza Pudzianowskiego, Łukasz Jurkowski to kolejny uznany rywal, który jest legendą KSW na polskim rynku.

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zapowiadają, że na KSW 55 będą wielkie powroty polskich zawodników. Włodarze federacji zakomunikowali, że można oczekiwać głośnych nazwisk również spoza naszego kraju. Niedawno pojawiła się informacja, że na KSW 55 wystąpi kontrowersyjny Norman Parke, który ostatnio przegrał z Mateuszem Gamrotem.

Ostatnia gala KSW 54 była debiutem dla Izu Ugonoha, który szybko rozprawił się z francuskim rywalem Domingosem. Wszystko wskazuje na to, że na chwilę obecną z federacją KSW pożegnał się Mateusz Gamrot. “Gamer” w sierpniu pokonał Mariana Ziółkowskiego, czym wypełnił kontrakt z KSW. Jak przyznał zawodnik – teraz jego celem są walki w UFC.

Typy na KSW 55 i sporty walki od Zagranie

Typy na najbliższą galę KSW 55, która odbędzie się 10 października znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/. Nasi eksperci przygotowują analizy dla każdej edycji KSW, a dodatkowo piszemy również o UFC, czy FAME MMA.

Zachęcamy również do śledzenia naszych typów na grupie facebookowej Zagranie, gdzie także pojawiają się analizy ze sportów walki.

Jak tylko zostanie ogłoszona pełna karta walk KSW 55, to zaprezentujemy kursy i typy bukmacherskie. Na chwilę obecną bukmacher Fortuna wystawił kursy na jeden potwierdzony pojedynek pomiędzy Szymonem Kołeckim a Łukaszem Jurkowskim:

  • Kołecki – Jurkowski kursy: 1.20 – 4.04

kurs ksw 55

Fortuna to bukmacher, który jest oficjalnym partnerem KSW. To dobry wybór do obstawiania sportów walki. Jeśli nie masz konta w Fortunie, to możesz użyć nasz kod promocyjny, a otrzymasz trzy bonusy na start: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze