Gdzie obstawiać KSW 83? Obstawianie Colosseum 2

KSW 83 gdzie obstawiać

KSW 83: Colosseum 2: gdzie obstawiać nadchodzącą galę? Już w najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców sportów walki w naszym kraju, ale nie tylko skierowane będą ku Stadionowi Narodowemu. To właśnie tam od będzie się kolejna edycja KSW, która zapowiada się na największą imprezę MMA w tym roku w naszym kraju. To także świetna okazja dla typerów, którzy chcą typować sobotnie pojedynki. Zatem jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie obstawiać KSW 83, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

Gdzie obstawiać KSW 83: Colosseum 2?

Zatem gdzie obstawiać Colosseum 2? Tak naprawdę ofertę na nadchodzącą galę posiadają niemalże wszyscy bukmacherzy w naszym kraju. W końcu sobotnie KSW 83 zapowiada się naprawdę ekscytująco. Do walki ruszy bowiem 22 świetnych fighterów, którzy będą chcieli wyjść zwycięsko ze swoich pojedynków. Ponadto gala na Narodowym cieszy się ogromną popularnością – na żywo walki obejrzy blisko 50 tysięcy osób, a transmisje z pewnością obejrzą setki tysięcy. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy również przygotowali świetną ofertę, ale i bonusy oraz promocje dla nowych, jak i stałych użytkowników. Tak więc gdzie obstawiać KSW 83?

I choć ofertę przygotowały praktycznie wszystkie legalnie działające firmy bukmacherskie w naszym kraju, to warto zwrócić uwagę na kilka z nich. Mianowicie trzeba zwrócić na atrakcyjność oferty, wysokość kursów, liczbę rynków zdarzeń czy wspomniane już bonusy i promocje. Wszystkie te aspekty mają spory wpływ i dlatego też dobrze jest zwrócić uwagę przede wszystkim na Fortunę, STS, Betfan czy Superbet.

Obstawianie KSW 83: Colosseum 2 – co trzeba wiedzieć?

Zanim jednak przejdę do konkretów dotyczących samego obstawiania KSW 83, warto przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się podczas nadchodzącej, sobotniej gali. Mianowicie w klatce wystąpi wspomnianych 22 zawodników. Wśród nich należy wyróżnić Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Mariana Ziółkowskiego, Artura Szpilkę czy Tomasza Romanowskiego. Tak naprawdę każdy walczący podczas Colosseum 2 posiada doświadczenie i umiejętności w szeroko rozumianym MMA. Ponadto poza walką wieczoru, w której zobaczymy Khalidova i Askhama, czekają nas trzy pojedynki o pas mistrzowski – Ziółkowski vs Parnasse, Pawlak vs Romanowski i Wikłacz vs Martins. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie, a z drugiej strony typerzy będą mieli co obstawiać. W końcu kiedy w klatce zobaczymy tak dobrych zawodników, to bukmacherzy mieli spore pole do popisu przy tworzeniu ofert na nadchodzące walki.

Bukmacher na KSW 83

Na jakiego bukmachera na SW 83 warto się więc zdecydować? Jak już wspomniałem, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na Fortunę, STS czy Betfan. Tych kilku operatorów posiada niskie marże (pomiędzy 4.5 a 7.5%), dzięki czemu kursy bukmacherskie są wyższe, co przekłada się także na wygrane. Ponadto ważna jest rozbudowana oferta, czyli spora liczba rynków zdarzeń na poszczególne walki oraz ciekawe bonusy – zarówno dla nowych, jak i stałych typerów.

Oferta zakładów bukmacherskie na Colosseum 2

Skoro już o ofercie mowa, to dobrze jest przyjrzeć się nieco bliżej temu, co oferują poszczególny firmy bukmacherskie na nadchodzącą galę Colosseum 2. Czy istnieje jakiś kod promocyjny na nadchodzącą galę? W tym miejscu warto przybliżyć nieco kilka promocji bukmacherskich dla nowych graczy, które przygotowali bukmacherzy. Czego mogą oczekiwać użytkownicy, którzy otworzą konta z okazji tego wydarzenia?

Jedną z lepszych przygotowała Fortuna, która oferuje dodatkowe 300 PLN za obstawienie zwycięstwa jednego z trzech fighterów – Pudzianowskiego, Szpilki bądź Khalidova. Wystarczy spełnić podstawowe wymogi bukmachera, założyć konto z kodem promocyjnym Fortuny, a także postępować zgodnie z warunkami promocji. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie, bądź po kliknięciu w poniższy baner.

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

Wśród bukmacherów z ciekawą promocją na nadchodzące Colosseum 2 znalazł się również Betfan, który oferuje kurs 100.00 na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. W tym przypadku również należy przejść przez rejestrację z kodem ZAGRANIE, a także spełnić wymogi postawione przez bukmachera. W zamian możesz liczyć na dodatkowe środki, które co ciekawe – trafią od razu na konto główne!

Kurs 100 na Pudziana od Betfan

W tym miejscu należy również wspomnieć o promocji stworzonej przez STS, gdzie każdy kto założy konto przed rozpoczęciem gali, wykorzystując kod i link do aktywacji, otrzymasz bonus 250 PLN za wskazanie dowolnego zwycięzcy na gali KSW 83. Oczywiście szczegóły tej akcji również dostępne są na naszej witrynie i po przejściu na stronę bukmachera – z poniższego baneru.

KSW 83 bonus od STS

Co można obstawiać na KSW 83: Colosseum 2?

A skoro już wiadomo, u kogo najlepiej obstawiać zakłady na KSW 83, to pozostaje jeszcze wskazać co można typować. Jak już wspomniałem, sporo zależy od konkretnego bukmachera, ale u tych najlepszych, oferujących około 20-30 rynków na każdą z walk znaleźć można między innymi możliwość obstawienia zwycięzcy pojedynku, liczby rund, sposobu zakończenia walki, rundy w której dany zawodnik wygra i w jaki sposób czy nawet porażkę zawodnika w 1. minucie pojedynku. Możliwości jest sporo i tak naprawdę w powyższych można typować praktycznie wszystko to, co jest prawdopodobne, że wydarzy się podczas walki w klace.

Gala KSW 83: Colosseum 2 – najważniejsze informacje

Podsumowując więc nadchodzącą galę KSW 83 – odbędzie się ona w najbliższą sobotę, 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Początek gali zaplanowano na 18:00, co jest swego rodzaju nowością, bowiem podczas poprzednich gal start miał miejsce zwykle godzinę później. Ponadto czeka nas aż 11 pojedynków mężczyzn, gdzie – jak już wspomniałem – trzy z nich będą pojedynkami o pas mistrzowski. A jeśli nie posiadasz biletu na Narodowy, to transmisji należy szukać jedynie w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze