Gdzie obstawiać FAME MMA 16? Obstawianie FAME MMA 16

FAME MMA 16 obstawianie

Obstawianie FAME MMA 16 może być dobrą rozrywką, ale też okazją do wygranej. Zakłady na najbliższą galę zrealizujesz u jednego bukmachera, a w tym miejscu dowiesz się, gdzie obstawisz FAME MMA 16. Co więcej, przedstawimy bonus, a także kod promocyjny, dzięki któremu go otrzymasz. Jak i gdzie obstawiać FAME MMA 16?

FAME MMA 16 bonus i promocje

Gdzie obstawiać FAME MMA 16?

Jeśli nie jesteś nowy w te klocki, to od dłuższego czasu powinieneś wiedzieć, gdzie obstawiać FAME MMA. Tak jak poprzednie gale, tak i najbliższą możesz wytypować na stronie betclic.pl i aplikacji tego bukmachera. Wciąż obowiązuje kontrakt pomiędzy FAME MMA a Betclic, który sprawia, że kursy na walki może oferować tylko jeden bukmacher.

Typowanie FAME MMA 16 jest legalne, ponieważ Betclic dysponuje licencją Ministerstwa Finansów. Zakłady na betclic.pl i aplikacji mobile obstawisz przed galą. Zaraz po tym, kiedy FAME MMA ogłosiło kartę walk Betclic wystawił kursy na pojedynki. Zwykle już kilka tygodni przed wydarzeniem możesz korzystać z pełnej oferty zakładów.

Na FAME MMA 16 bukmacher pozwala typować nie tylko zwycięzców walk, ale też pozostałe rozstrzygnięcia. Oferty cały czas ulegają poszerzaniu, co ma też swoje odzwierciedlenie w FAME MMA. W Betclic przy każdym pojedynku znajdziesz minimum kilkanaście zdarzeń do obstawiania.

FAME MMA 16 cashback

Obstawianie FAME 16 – co trzeba wiedzieć?

Gala FAME MMA 16 odbędzie się 5 listopada (sobota) o godzinie 20:00. Organizatorzy, jak to zwykle mają w zwyczaju, przygotowali pojedynki męskie, jak i kobiece. Trzeba jednak oddać, że zdecydowaną większość na FAME MMA 16 będą tworzyć mężczyźni. W walce wieczoru wystąpi Marcin Dubiel i Mateusz Trąbka. Poza nimi do oktagonu wejdą Robert Pasut, Patryk Bandurski, Alan Kwieciński, Mariusz Słoński, Amadeusz Roślik, Mateusz Janusz, Krystian Wilczak, Patryk Domke, Adrian Polański czy Filip Marcinek.

Na karcie walk znalazło się miejsce na 10 pojedynków. To oznacza, że tyle walk możesz wytypować u bukmachera Betclic. W serwisie tego operatora znajdziesz kursy na wszystkie pojedynki. Bez względu na to, czy chodzi o walkę wieczoru lub otwarcia – przy każdym starciu jest podobna liczba rozszerzeń, z których możesz skorzystać.

Wisz już co nieco o obstawianiu najbliższej gali, ale mimo wszystko sprawdź teraz nasze typy na FAME MMA 16!

Co istotne – konto w Betclic może zarejestrować tylko pełnoletnia osoba. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, to zakłady na FAME MMA 16 nie są dla ciebie. Natomiast, jeśli jesteś pełnoletni, to możliwość obstawiania uzyskasz po wykonaniu rejestracji. Tej dokonasz w serwisie betclic.pl. W tym momencie warto wspomnieć o kodzie VIPFAME – po wpisaniu tego hasła będziesz mógł uzyskać bonus powitalny.

FAME MMA 16 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Betclic na kartę walk

Jak wspominaliśmy wcześniej – w Betclic znajdziesz kursy na wszystkie walki. To bukmacher, który od dłuższego czasu przyjmuje zakłady na FAME MMA, dlatego doskonale odnajduje się we freak fights. Jeśli będziesz chciał typować najbliższą galę, to będziesz mógł skorzystać z następujących rynków:

  • zwycięzca walki,
  • liczba rund: poniżej/powyżej,
  • metoda zwycięstwa: KO, TKO, punkty,
  • zakłady na rundę.

Oferta Betclic na FAME MMA 16 dostępna jest w serwisie betclic.pl, a także aplikacji mobilnej na iOS/Android. W tym przypadku nie masz dużego wyboru, gdzie obstawiać FAME MMA. Betclic związał się umową na wyłączność, jeśli chodzi o zakłady na FAME MMA 16. To oznacza, że jeśli chcesz postawić na zwycięstwo Marcina Dubiela lub Filipka to możesz to zrobić tylko w zakładach Betclic.

Na FAME MMA 16 Betclic oferuje nie tylko rozbudowane zakłady, ale też bonusy bukmacherskie. Jako nowy użytkownik masz okazje do zagrania bez ryzyka do kwoty 200 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot stawki.

Bonus Betclic na FAME 16

Jaki bonus od Betclic możesz odebrać z okazji FAME MMA 16? Bukmacher ten oferuje promocje dla nowych graczy. Betclic użytkownikom, którzy podczas rejestracji wpiszą VIPFAME przyzna zwrot stawki, jeśli przegrają pierwszy kupon. Oznacza to tyle, że możesz zagrać ubezpieczony zakład na FAME MMA 16. Oferta działa tak, że jeśli typy okażą się nietrafione, to otrzymasz cashback maksymalnie do 200 złotych.

💡 Aby odebrać bonus na FAME MMA 16 pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować się w Betclic. Do tego nie będzie ci potrzebny dokument tożsamości, więc możesz utworzyć konto bez weryfikacji. Następnie dokonaj wpłaty i przygotuj typy odnoszące się do FAME MMA 16. Jedyne o czym powinieneś pamiętać, to żeby zakłady były z kursem minimalnym 1.14. Tak przygotowany kupon możesz postawić z gwarancją ubezpieczenia. To oznacza, że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot jako freebet. Maksymalnie może to być 200 zł.

Gdy już bonus zostanie ci przyznany, to pojawi się na saldzie bonusowym. Przed wypłatą będziesz zobligowany do tego, żeby go obrócić x1 w zakładach z kursem minimalnym 2.14.

FAME MMA 16 kod

Obstawianie FAME MMA 16 – jak obstawiać?

W obstawianiu FAME MMA zawsze lepiej kierować się rozsądkiem, a nie emocjami. Generalnie to zasada, która dotyczy każdej dyscypliny sportowej. W FAME MMA 16, tak jak poprzednich edycjach, jest sporo emocji. Tego rodzaju elementy nie powinny przysłonić ci istoty sprawy, a więc chłodnej analizy: kto ma większe szanse? Niektórzy zawodnicy, którzy wystąpią na FAME MMA 16 mają duży staż we freak fights. A to oznacza, że poznaliśmy ich dobre, jak i słabsze strony.

betclic fame mma 16

Przed obstawianiem FAME MMA 16 powinieneś dokładnie przeanalizować potencjał zawodników. Chodzi o ich warunki fizyczne, doświadczenie, a także wyniki poprzednich pojedynków. Co więcej, polecamy też sprawdzić kursy bukmacherskie. Gdy jest duża dysproporcja, to widać, że walczy faworyt z outsiderem. Oczywiście nie zawsze oznacza to, że ten drugi musi przegrać. W FAME MMA znamy też przykłady niespodzianek.

Gala FAME MMA 16 – najważniejsze informacje

Gala FAME MMA 16 odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 5 listopada 2022 roku. Zgodnie z rozpiską organizatorów walki zostaną zainaugurowane po godzinie 20:00. Przypomnijmy, że tego wieczoru zaplanowanych jest 10 pojedynków: 9 męskich i jedno żeńskie starcie.

Wydarzenie to odbędzie się w Gliwicach. Jeśli nie masz biletu do hali, to możesz je oglądać w internecie. PPV obowiązuje w dwóch wariantach cenowych: 34.99 zł i 39.99 zł.

FAQ

U jakiego bukmachera są zakłady na FAME MMA 16?

FAME MMA 16 możesz obstawiać w serwisie betclic.pl.

Jaki bonus oferuje Betclic na FAME MMA 16?

W Betclic przed FAME MMA 16 możesz odebrać zakład bez ryzyka do 200 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze