FAME MMA 16 typy, kursy i zakłady | 05.11.2022

typy fame mma 16

Typy FAME MMA 16 są już dostępne! W sobotę 5 listopada odbędzie się kolejna gala federacji FAME MMA. Walką wieczoru podczas FAME MMA 16 jest starcie Marcina Dubiela i Tromby. Na jakie walki oprócz tego starcia warto zwrócić uwagę, a przede wszystkim, co typować? W tym tekście znajdziesz najlepsze typy na FAME MMA 16, a także omówienie kursów – szukamy value!

FAME MMA 16 kod

FAME MMA 16 typy bukmacherskie

Typy na FAME MMA oferuje wiele stron, jednak u nas są one darmowe, a dodatkowo podczas poprzednich eventów radziliśmy sobie naprawdę dobrze. Dowód znajdziesz, chociażby w tym artykule, gdzie trafiliśmy kupon na ponad 700 złotych!

W dzisiejszym artykule postaramy się omówić najważniejsze typy na FAME MMA 16. Zdaniem ekspertów jest to bardziej wyrównana gala, niż miało to miejsce w przeszłości, dlatego też polowanie na ciekawe typy pod valuebety nie będzie tym razem takie proste. Mimo wszystko – nie poddajemy się i zaczynamy analizę typów na FAME MMA 16.

Jak typować FAME MMA 16? W naszej analizie oparliśmy się o doniesienia zza kulis, a także opinie ekspertów, którzy mają spore pojęcie na temat poszczególnych zawodników. W analizie na FAME MMA musisz pamiętać, że niższy kurs nie gwarantuje pewniaka i praktycznie co event, pojawia się kilka niespodzianek, które trudno było przewidzieć w typach na FAME MMA.

FAME MMA 16 kursy na walkę wieczoru
Betclic
2.00
Tromba
1.65
Marcin Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 16 kursy bukmacherskie

Analizę warto rozpocząć od przeglądu wszystkich kursów bukmacherskich, które są już dostępne na FAME MMA 16. Na tej podstawie będzie łatwo określić, kto jest faworytem poszczególnych starć i ma większe szanse na zwycięstwo.

Kursy FAME MMA 16

TYPY I KURSY FAME MMA 16
Betclic
1.22
Wiejski Koks
3.50
Natan Marcoń
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.15
Martirenti
1.28
Jaroniewska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.75
Daro Lew
1.12
Filipek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Szymool
1.25
Dzinold
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.00
Patrykos
1.18
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.45
Matt Meknife
1.45
Krycha Wilczak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Bandura
2.20
Kwieciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.25
Hejter
1.10
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.75
Muran
1.35
Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Tromba
1.65
Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jak widzisz, w większości przypadków kursy bukmacherskie zdecydowanie wskazują faworyta, a jedną z najbliższych walk powinno być starcie Dubiela z Trombą w walce wieczoru. Nie oznacza to jednak, że zabraknie emocji na gali FAME MMA 16, ponieważ gdzie, jak gdzie, ale akurat na FAME MMA niespodzianek z reguły nie brakuje.

Musisz pamiętać, że kursy na FAME MMA 16 są dostępne na wyłączność u bukmachera Betclic. Żaden z innych operatorów na polskim rynku nie ma dostępnych typów na FAME MMA. Sprawa jest prosta, jeśli chcesz obstawiać kursy na FAME MMA 16, to musisz mieć konto założone w BETCLIC, a jeśli zrobisz to z kodem promocyjnym – VIPFAME, to otrzymasz dodatkowo zakład bez ryzyka do 200 zł na start.

Odbierz bonus od Betclic na FAME MMA 16 >>

FAME MMA 16 – zakład bez ryzyka. Jakie są warunki bonusu?

Na FAME MMA 16 jest dostępny specjalny cashback, z którego możesz skorzystać w Betclic na pierwszy zakład po rejestracji konta. Jak to zrobić? Tłumaczymy w ramach poniższej instrukcji. Najważniejsze jest jednak to, że typy dnia na FAME MMA 16 możesz obstawiać bez ryzyka utraty pieniędzy.

FAME MMA 16 – bukmacher Betclic

Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka do 228 złotych! Zasady promocji dla nowych graczy!
  1.  Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/betclicfamemma lub wpisujesz Betclic kod promocyjny: VIPFAME 
  2.  Stawiasz pierwszy kupon na koncie do 228 złotych. Dowolne kursy i zdarzenia.
  3.  Jeśli kupon wejdzie? Pieniądze są Twoje!
  4.  Jeśli kupon nie wejdzie? Dostajesz zwrot 200 złotych, który musisz obrócić tylko jeden raz, aby wypłacić!
  5.  228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Możesz zagrać za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

FAME MMA 16 bonus i promocje

Typy na FAME 16

W tym miejscu przejdziemy do analizy wszystkich walk na FAME MMA 16:

Wiejski Koks vs Natan “Bóg Estetyki” Marcoń

Natan Marcoń jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalną postacią, jednak zakłady bukmacherskie faworyzują tutaj Wiejskiego Koksa. Dla obu fighterów będzie to debiut w oktagonie FAME MMA. W związku z tym, spodziewamy się sporej presji, a także tremy i wydaje nam się, że ta walka nie będzie trwała na pełnym dystansie.

Marta “Martirenti” Rentel vs Wiktoria “Wiki” Jaroniewska

Wiktoria “Wiki” Jaroniewska dała nam zarobić w typach na FAME MMA 14, dlatego też nie mamy wątpliwości, że warto na nią postawić na gali FAME MMA 16. Jej rywalka może trenuje dłużej i ma większe doświadczenie, jednak tak szczerze, nie pokazała do tej pory niczego, wartego uwagi. Idziemy za opinią analityków i typujemy wygraną Wiki.

Wiki wygra z Martirenti
Kurs: 1.28
Zagraj!

Daro Lew vs Filipek

Długo wyczekiwane starcie, na które czekali przede wszystkim użytkownicy Twittera. Daro Lew otrzymał walkę z Filipkiem, jednak nie spodziewamy się, że będzie miał z niej pozytywne wspomnienia. Starcie odbędzie się formule K1, jednak raczej niewiele to zmienia, jeśli chodzi o szanse Daro Lwa. Filipek raczej nie powinien być w strachu, po tym co pokazał Lew w swoich poprzednich starciach. Umówmy sie, ktoś kto przegrywa z Najmanem, naprawdę musi mieć do tego sportu “sporty” talent. Typujemy wygraną Filipka przed czasem.

Szymool vs Dzinold

Dzinold jest zdecydowanym faworytem tego starcia, jeśli spojrzymy na kursy bukmacherskie. Obaj zawodnicy będą dopiero debiutować na FAME MMA 16, więc typy na ich pojedynek są sporą zagadką. Nie wiadomo, czy analitycy mieli tutaj jakieś przecieki dotyczące ich dyspozycji, ale naszym zdaniem Dzinold powinien to wygrać, ponieważ ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne.

Patrykos vs Adrian “Polak” Polański

Patrykos jest bez wątpienia nieobliczalnym zawodnikiem, który może zaskoczyć Polaka, jednak analitycy zakładów bukmacherskich spodziewają się wygranej Polańskiego. Naszym zdaniem o losach tego pojedynku może zdecydować doświadczenie, którego Polak ma zdecydowanie więcej, ALE…Patrykos nie wypadł źle w swoim pierwszym pojedynku, więc nie można go skreślać. Zdecydowaliśmy, że ryzykowną opcją na singla bez ryzyka może być tutaj typ na poniżej 2,5 rundy. Adrian Polak na konferencjach nie mógł wytrzymać po liściu, którego otrzymał od Patrykosa. Spodziewamy się ataków z furią ze strony Polańskiego, a to może się skończyć w dwie strony.

Walka potrwa mniej niż 2.5 rundy
Kurs: 2.25
Zagraj!

“Matt Meknife” vs Krystian “Krycha” Wilczak

Doświadczenie jest po stronie Krychy, jednak pomimo dwóch porażek Mateusz Fit Lovers nie zaprezentował się aż tak słabo, jak wskazują na to statystyki. Krycha przegrał swój ostatni pojedynek, jednak ogólnie w ostatnim czasie spisywał się naprawdę nieźle, dlatego też nic dziwnego, że jest faworytem. Nie odważmy się tutaj typować zwycięzcy i idziemy w zakończenie starcia na punkty.

FAME MMA 16 cashback

Bandura vs Alan Kwieciński

Przed tym pojedynkiem pojawiały się informacje, że Bandura ma problemy z kolanem, jednak jak sam przyznał, nie przeszkodzi mu to, aby stoczyć pojedynek z Alanem Kwiecińskim w formule boksu. Bandura podobno ma doświadczenie związane z treningami bokserskimi. Alan Kwiecieński w ostatnim czasie zmienił swój pseudonim, jednak nie wierzymy, że zmienił również swoje umiejętności. Mamy pewne przeczucie, które pozwala nam wierzyć, że Bandura wygra ten pojedynek! 😉

Bandura wygra z Kwiecińskim
Kurs: 1.55
Zagraj!

Hejter vs Amadeusz “Ferrari” Roślik

Prawdopodobnie jeden z najbardziej przewidywalnych pojedynków na całej gali, jeśli spojrzymy na proponowane kursy. Ferrari jest zdecydowanym faworytem w typach na FAME MMA 16. Władca Piekieł ma po swojej stronie przewagę warunków fizycznych i umiejętności. Hejter jest przez większość osób skazywany na porażkę, ale jest to zawodnik, który potrafi wejść w nogi rywala i przenieść starcie do parteru. Naszym zdaniem, akurat w tym przypadku, nawet jeśli mu się to uda, to Ferrari szybko podniesie rywalizację. Naprawdę trudno znaleźć typy z dobrym uzasadnieniem, że Hejter może to wygrać. Naszym zdaniem pojedynek zakończy się zwycięstwem Ferrariego przed czasem.

Jacek “Muran” Murański vs Robert “Sutonator” Pasut

Wiele osób zwraca uwagę, że w przypadku tego starcia kursy na FAME MMA 16 mogą być przesadzone. Jacek Murański nie jest lubianą postacią, dlatego też nic dziwnego, że większość osób typuje tutaj wygraną jego przeciwnika. Mimo wszystko, obstawiając FAME MMA musisz mieć na uwadze to, że nie zawsze wygrywa faworyt publiczności. Murański do tej pory nie prezentował się najlepiej w ringu FAME MMA i kolekcjonuje porażki, jednak wydaje nam się, że typowanie wygranej Sutonatora może być pułapką. Murański pokazał, że naprawdę ciężko go ubić, dlatego też typujemy zakończenie walki na punkty, bez wskazywania strony.

Walka zakończy się na punkty
Kurs: 1.65
Zagraj!

Mateusz “Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel

W walce wieczoru bez wątpienia nie zabraknie emocji, a także zainteresowania publiczności. Na podstawie dostępnych kursów widać, że faworytem tego starcia jest Marcin Dubiel, który ma zdecydowanie większe doświadczenie w oktagonie, niż Tromba. Nic więc dziwnego, że większość typów na to starcie jest skierowana w stronę Dubiela. Naszym zdaniem dobrym pomysłem może być tutaj typowanie, że walka zakończy się na punkty. Dlaczego w ten sposób? Dubiel pokazał w ostatnim starciu z Kacprem Błońskim, że potrafi poradzić sobie nawet w podbramkowych sytuacjach i nie dał się znokautować. Spodziewamy się wyrównanego pojedynku i decyzji sędziów na zakończenie walki wieczoru. Taki jest nasz typ na walkę wieczoru w FAME MMA 16.

Wygrana na punkty
Kurs: 1.40
Zagraj!

Kupon i typy na FAME MMA 16

W tym momencie znasz już wszystkie nasze typy na FAME MMA 16. Łącząc różne typy możesz stworzyć ciekawe kupony, a tak wygląda nasza propozycja:

Fame mma 16 kupon z typami

Fot. PressFocus

FAQ

Kto walczy w walce wieczoru na FAME MMA 16?

W walce wieczoru FAME MMA 16 zmierzą się ze sobą Marcin Dubiel i Tromba. Sprawdź zapowiedź tego pojedynku i poznaj nasz typ!

Co typować na FAME MMA 16?

Jedną z ciekawych propozycji jest to, że walka Jacek Murański vs Robert Pasut zakończy się na punkty! Dlaczego tak uważamy? Sprawdź to w naszej zapowiedzi tej gali!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze