Zakłady na FAME MMA 14 są już dostępne, więc nie pozostaje ci nic innego, jak wybór najlepszych typów na to wydarzenie. Ponownie organizatorzy gali zadbali o to, aby było co obstawiać. Bukmacher na FAME MMA 14 oferuje zakłady na damskie, jak i męskie konfrontacje. W Betclic odbierzesz na to wydarzenie ekskluzywny bonus na start, dzięki czemu walki celebrytów możesz grać bez ryzyka. Jeśli chodzi o obstawianie FAME MMA to nie znajdziesz lepszego miejsca!

Załóż konto w Betclicu z kodem VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 zł! Dzięki temu jeśli Twój pierwszy kupon na FAME MMA 14 okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

fame mma bez ryzyka

Gdzie obstawiać FAME MMA 14?

To gdzie obstawiać FAME MMA 14 jest jasne od dłuższego czasu. Od kilku lat z federacją na wyłączność współpracuje Betclic, co oznacza, że tylko na betclic.pl lub aplikacji mobile zrealizujesz kupony na Nitrozyniaka, Xayoo czy Fagatę. W tym przypadku nie masz większego wyboru, ponieważ pozostali bukmacherzy nie mają praw do gali FAME MMA 14. Co to oznacza? To że sobotniego wydarzenia nie obstawisz u popularnych firm takich jak STS, BETFAN, Superbet i Fortuna.

Betclic zna się na rzeczy, jeśli chodzi o FAME MMA, bo bukmacher ten przy każdej walce wystawia kilkanaście rynków. Wszystko to przypomina prawdziwą galę MMA wzorem z UFC i KSW. Zestaw rynków na FAME MMA 14 jest bardzo podobny, co sprawia, że obstawianie może dotyczyć niuansów związanych ze sportami walki.

fame mma 14 bez ryzyka

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w Betclic na FAME 14

W Betclic na FAME MMA 14 obowiązuje specjalny bonus, który możesz odebrać z kodem: VIPFAME. To hasło dla wszystkich nowych użytkowników, którzy planują obstawiać FAME MMA 14. Rejestrując konto z naszym kodem otrzymasz specjalny bonus na start. Co zyskasz? Chodzi o ubezpieczenie pierwszego zakładu do kwoty 200 złotych. Dzięki temu walki na FAME MMA 14 będziesz mógł typować bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Jak odebrać zakład bez ryzyka na FAME MMA 14? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj konto w Betclic używając nasz kod promocyjny: VIPFAME
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty, aby mieć możliwość zagrania bez ryzyka
  3. Przygotuj kupon w Betclic i wytypuj go za 200 złotych
  4. Jeśli przegrasz – bukmacher przyzna zwrot stawki do maksymalnie 200 zł

W Betclic kwota bonusu na FAME MMA 14 może być mniejsza. To zależy od tego, jaką stawkę ustalisz na pierwszy kupon po rejestracji. Zastrzegamy jednak, że maksymalny bonus może wynieść 200 zł.

Obstawianie FAME 14 – co trzeba wiedzieć?

Obstawianie FAME MMA 14 wiąże się z przygotowaniem typów na sporty walki. Choć to freak fights to większość pojedynków toczy się na zasadach MMA. Dlatego przed obstawianiem warto zapoznać się z podstawowymi elementami tego sportu. Co więcej, niektóre walki odbywają się na specjalnych zasadach. Tak jest w przypadku konfrontacji Normana Parke z Piotrem Szeligą, którzy zmierzą się ze sobą w klatce rzymskiej.

Na FAME MMA 14 odbędzie się osiem walk. W głównym pojedynku do oktagonu wejdą debiutanci, czyli Mateusz Tromba Trąbka i Tomasz Gimper Działowy. To popularni twórcy w social media, a zainteresowanie ich walką jest naprawdę spore. W co-main evencie wystąpi Agata Fąk, która skrzyżuje rękawice z Moniką Kociołek. Co więcej, ponownie w FAME MMA udział weźmie Sergiusz Nitrozyniak Górski. Tym razem jego rywalem będzie Marcin Xayoo Majkut.

W Betclic przed FAME MMA 14 do każdego pojedynku znajdziesz kilkanaście rozszerzeń kursowych.

betclic fame mma 14

FAME MMA 14 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Betclic na kartę walk

Typy bukmacherskie na FAME MMA 14 zrealizujesz tylko w Betclic. Nie jest to najwyżej oceniany przez bukmacher, ale ma kilka atutów, które będziesz mógł wykorzystać. Przede wszystkim to legalna firma, a więc granie u niego jest w pełni akceptowalne. Co więcej, na start w Betclic można odebrać atrakcyjny zakład bez ryzyka, co również służy lepszemu obstawianiu.

FAME MMA 14 w Betclic obstawisz na stronie betclic.pl lub mobilnej aplikacji. Na urządzenia mobile bukmacher ten oferuje darmową aplikację, którą możesz pobrać na system Android i iOS. W telefonie, jak i tablecie znajdziesz kompleksową ofertę na FAME MMA 14.

W poszczególnych zestawieniach wytypujesz:

  • zwycięzcę walki,
  • ilość rund,
  • sposób zwycięstwa: KO, TKO, DQ, na punkty.

Bonus Betclic na FAME 14

Tak jak wspominaliśmy wcześniej na FAME MMA 14 Betclic oferuje bonus w postaci zakładu bez ryzyka. To gratyfikacja przyznawana dla nowych klientów rejestrujących się z kodem promocyjnym: VIPFAME. Jak wykorzystać ten bonus? Po tym, jak postawisz pierwszy zakład możesz odnieść wygraną lub przegraną. Jeśli los nie będzie ci sprzyjał, to odbierzesz zwrot stawki. W tym przypadku zostanie on wypłacony jako freebet. To oznacza, że bonusu nie będziesz mógł od razu wypłacić na konto bankowe.

Odebrany od Betclic freebet trzeba obrócić x1 w zakładach z kursem minimalnym 2.14. Dopiero po zagraniu za darmowy zakład środki zostaną uwolnione i będą do twojej dyspozycji.

fame mma bez ryzyka

Obstawianie FAME MMA 14 – jak obstawiać?

Jak podejść do obstawiania FAME MMA 14? Przede wszystkim na chłodno warto przeanalizować szanse obu stron w pojedynku. Niektórzy podczas najbliższej gali będą dopiero debiutować, a to oznacza, że trudno przewidzieć ich dyspozycję. To dotyczy m.in. gwiazd walki wieczoru, czyli Mateusza Trąbki i Tomasza Działowego. Po raz pierwszy na scenie FAME MMA pojawi się też Fagata, która wcześniej walczyła dla High League.

Oceniając zakłady kieruj się umiejętnościami danego zawodnika, a także różnicą warunków fizycznych. Tak robią profesjonaliści, którzy na co dzień obstawiają MMA w wydaniu KSW czy UFC. Widzimy, że poziom niektórych walk w FAME MMA jest coraz wyższy, co oznacza, że z czasem można liczyć na ciekawsze pojedynki. Co prawda nie jest to głównym celem federacji, ale w perspektywie zakładów łatwiej oszacować prawdopodobieństwo danego typu.

Gala FAME MMA 14 – najważniejsze informacje

Gdzie odbędzie się gala? FAME MMA po raz pierwszy przybędzie do Krakowa. Wydarzenie to jest zaplanowane na 14 maj 2022 roku. W sobotni wieczór w Kraków Arena dojdzie do kolejnej odsłony FAME MMA. Fani, którzy zostają w domach mogą oglądać to wydarzenie za pośrednictwem Pay Per View. Koszt PPV na transmisje live rozpoczyna się od 27.99 złotych.

Fot. PressFocus

FAQ

Gdzie możesz obstawiać FAME MMA 14?

Jedynym bukmacherem, u którego obstawisz zakłady na FAME MMA 14 jest Betclic.

Co otrzymasz na start od Betclic za obstawianie FAME MMA 14?

Jako nowy gracz na obstawianie FAME MMA możesz odebrać zakład bez ryzyka do 200 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze