Gdzie obstawiać Fame Friday Arena? Obstawianie Fame Friday Arena

FAME Friday Arena gdzie obstawiać

Fame Friday Arena: gdzie obstawiać galę? Przed nami kolejna impreza freakfightowa, która bez wątpienia przyniesie sporo emocji. W końcu federacja FAME MMA przyzwyczaiła nas do świetnie organizowanych gal i dlatego też takiej należy spodziewać się w najbliższy piątek. To także świetna okazja dla typerów, którzy chcą obstawić zakłady na to wydarzenie. Jeśli jednak nie wiesz gdzie obstawiać Fame Friday Arena, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Zapraszam do lektury!

Fame MMA Friday Arena typy

Gdzie obstawiać Fame Friday Arena?

Bez wątpienia kluczową informacją jest fakt, że obstawianie Fame Friday Arena możliwe jest jedynie w Betclic. Bukmacher ten bowiem ściśle współpracuje z federacją FAME i dlatego też posiada ofertę na wyłączność. Oznacza to, że jeśli chciałbyś typować Fame Friday Arena, to musisz posiadać konto właśnie w Betclic. Podczas rejestracji należy pamiętać o tym, aby wpisać kod promocyjny Betclic – dzięki temu otrzymasz ofertę specjalną z okazji piątkowej gali.

Obstawianie Fame Friday Arena #1 – co trzeba wiedzieć?

Zanim przejdę do konkretów związanych z samą galą, a także z tym, co można obstawiać na Fame Friday Arena 1, to warto skupić się na tym, co trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem typowania. Oczywiście, może się wydawać, że kupon na walki freakfightowe można stworzyć w kilka sekund, zaznaczając popularniejszych z pary czy kierując się jedynie kursami. Nic bardziej mylnego, bowiem śledząc ostatnie gale można wskazać mnóstwo underdogów, którzy zwyciężyli swoje walki. A żeby coś takiego znaleźć, to potrzebna jest wcześniejsza analiza. Dobrze jest prześledzić ostatnie pojedynki poszczególnych zawodników, ich formę, możliwości czy w ogóle podejście do walk. Ponadto ważne jest to, jak została zakontraktowana walka. Chociażby na najbliższej gali walka wieczoru odbędzie się na zasadach K1, co oczywiście ma spore znaczenie dla samych walczących i ich stylu. Warto na takie aspekty zwracać uwagę, aby mieć jak największe prawdopodobieństwo trafienia swojego kuponu. Ponadto jeśli chciałbyś poznać typy na Fame MMA, to opis i analizę poszczególnych pojedynków znajdziesz oczywiście na naszej stronie!

Oferta Betclic na Fame Friday Arena 1

Jak już wspomniałem, jedynym bukmacherem posiadającym prawo do stworzenia oferty na Fame Friday Arena 1 jest Betclic. Z okazji tej gali przygotował on nawet specjalną ofertę dla nowych graczy. Mianowicie, zakładając konto z kodem promocyjnym możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN. Oznacza to, że nawet jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, to nie pozostaniesz z niczym, bowiem bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę. A co konkretnie trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do cashbacku na start? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betclic i wpisz kod VIPFAME. Link do aktywacji promocji z okazji Fame Friday Arena 1
  2. Wpłać depozyt i postaw zakład z kursem co najmniej 1.14
  3. W przypadku błędnych typów, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA Friday Arena typy

Co można obstawiać na Fame Friday Arena?

Skoro już wiesz gdzie obstawiać Fame Friday Arena, a także na jakie bonusy mogą liczyć nowi gracze, to warto przyjrzeć się temu, co można typować na poszczególne walki wchodzące w skład tych zawodów. Tak naprawdę jest w czym wybierać, bowiem Betclic przygotował naprawdę solidną ofertę z przynajmniej kilkoma rynkami zdarzeń na każdy pojedynek. Oznacza to, że możesz obstawić między innymi zwycięzcę walki, sposób jej zakończenia, liczbę rund czy rundę, w której dany zawodnik wygra. Możliwości jest więc dużo i każdy powinien znaleźć coś specjalnego dla siebie. Natomiast jeśli interesuje Cię opis najciekawiej zapowiadających się walki tej gali, to znajdziesz je w typach na Fame Friday Arena!

Gala Fame Friday Arena – najważniejsze informacje

Podsumowując, nadchodząca gala Fame Friday Arena odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 21 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Start imprezy zaplanowano standardowo na 19:30. Jeśli chodzi o kartę walk, to znalazło się w niej aż 10 pojedynków – w jednym naprzeciw siebie wyjdą kobiety, natomiast reszta to pojedynki mężczyzn. W walce wieczoru natomiast wystąpią dwaj raperzy – Kubańczyk oraz Alberto. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem niemalże wszystkie gale wychodzące spod szyldu Fame stoją na bardzo wysokim poziomie – zarówno organizacyjnym, jak i sportowym. Gdybyś szukał transmisji z gali, to oczywiście – jak w przypadku poprzednich tego typu imprez – trzeba wykupić PPV, które kosztuje 34.99 lub 39.99 PLN. A dodatkowe informacje na temat tego, gdzie oglądać Fame Friday Arena znajdziesz standardowo na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze