Zapewne zastanawiacie się, gdzie obstawiać mecze CS:GO? To dość często poruszana przez was kwestia, która jest bardzo ważna. W końcu od dobrego wyboru bukmachera dużo zależy: wysokość kursów, liczba zakładów i ciekawa oferta live. Sam Counter Strike jest jedną z najpopularniejszych gier, co przekłada się na zainteresowanie w świecie hazardu. 

Gdzie obstawiać CS:GO – krótka historia gry i sukcesów

Za nim przejdziemy do głównego tematu, jakim jest odpowiedź na pytanie gdzie obstawiać CS:GO, to przeczytajcie mocno skróconą historię gry. Produkcja ujrzała światło dzienne 19 czerwca 1999 roku. Od tego czasu jest sukcesywnie rozwijana. Najnowsza wersja Counter Strike’a wyszła na światło dzienne 21 sierpnia 2012 roku. Na początku jednak ostatnia wersja CS-a nie cieszyła się sporą popularnością, gdyż miała dość dużo błędów. Twórcy postanowili ją naprawić i wkrótce większość osób, w tym zawodników esportowych, przeniosło się na CS:GO. 

W tamtym czasie na serwerach królowało m.in. Ninjas in Pyjamas, jednak zawodnicy z fnatic, czy Virtus.pro również byli bardzo dobrzy i dzięki temu przeszli do historii jako prawdziwe, żywe legendy. W Polsce CS:GO miało sporą popularność głównie dzięki sukcesom Virtus.pro. Od złotych czasów tej formacji nie mieliśmy drużyny nawet w połowie tak dobrej jak ona, a od tamtego czasu nasza rodzima scena powoli staczała się coraz niżej i aktualnie znajduje się gdzieś blisko dna. Jednak to nie przeszkadza temu, aby gra zyskiwała na popularności. 

Gdzie obstawiać CS:GO – podstawy typowania meczów

Za nim się przejdzie do tego, gdzie obstawiać CS:GO, to warto poznać podstawy typowania meczów Counter Strike’a. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwoli wam lepiej przygotować się do spotkań i więcej wygrywać. Zacznijmy więc od podstaw gry. Na mapie, których jest aż siedem i z czasem są wymieniane, znajdują się dwie drużyny – broniąca i atakująca. Mecze podzielone są na 30 rund, a wygrywa formacja, która jako pierwsza zdobędzie 16 punktów. Zespół broniący musi wyeliminować wszystkich rywali w ciągu rundy, nie dopuścić do podłożenia ładunku lub go rozbroić. Z kolei ekipa atakująca ma za zadanie pokonać wszystkich przeciwników, albo podłożyć ładunek wybuchowy i bronić go, aż zostanie zdetonowany. 

Infografika Zagranie CS:GO

Warto zaznajomić się ze stylami poszczególnych formacji. Nie od dziś wiadomo, że jedne zespoły radzą sobie znacznie lepiej na drużyny x, a inne na formacje y. W przypadku obstawiania CS:GO jest to bardzo ważne. Podobnie jest w przypadku danych turniejów. Dla przykładu Natus Vincere średnio przepada za rozgrywkami online, przeprowadzanymi z domów, a z kolei takie ekipy jak BIG już grają na nich bardzo dobrze. Tak samo jest też z aktualną formą danych drużyn.

Warto porównywać ze sobą najważniejsze statystyki, które pomogą w określeniu formy, a także szans na zwycięstwo. Są to m.in.:

 • bilans w ostatnich pięciu mapach
 • bilans w poszczególnych starciach pomiędzy tymi ekipami
 • rating graczy 
 • procent zwycięstw na danej mapie

Te statystyki mogą wam znacznie podjąć decyzję odnośnie typów na mecze Counter Strike’a. W przypadku obstawiania CS:GO ważna jest też ranga danych zawodów. Wiadomo, że zawodnicy inaczej podejdą do zmagań w internecie ze słabszymi ekipami, a zupełnie inaczej do turniejów lanowych z wielką pulą nagród. Więcej o tym przeczytacie w naszym tekście o tym, gdzie i co warto typować w CS:GO.

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie obstawiać CS:GO, a nie do końca wiecie jak typować lub gdzie znaleźć ciekawe typy na Counter Strike’a oraz inne dziedziny esportu, to możecie zajrzejć do naszej zakładki typy dnia, gdzie codziennie przygotowujemy dla was analizy do najważniejszych meczów. W przypadku CS-a warto również sprawdzić typy na esport, w których bezpośrednio znajdziecie najciekawsze zdarzenia związane z esportem i analizy na nie.

Polecamy również dołączyć do naszej grupy na Facebooku “Typy CS/Lol – Zagranie na esport”. Na niej znajdziecie analizy przedmeczowe przygotowane przez naszych ekspertów z esportu, propozycję kuponów i typów na najciekawsze mecze z danego dnia oraz dowiecie się o bonusach związanych z esportem. Do tego możecie też dyskutować na tematy związane z danymi starciami i zadawać pytania innym uczestnikom. 

Zagranie na esport

Gdzie obstawiać CS:GO – kto ma najlepszą ofertę?

O tym, gdzie najlepiej obstawiać esport, pisaliśmy w tym tekście. Poniżej wspomnę wam o bonusach, które są równie ważne, a tutaj skupie się jeszcze na ofercie poszczególnych firm. Z legalnych bukmacherów w Polsce warto zwrócić uwagę głównie na STS, BETFAN, Fortunę oraz forBET. Te cztery firmy mają zdecydowanie największą ofertę na mecze Counter Strike’a i dają często wysokie kursy na nie. W dodatku przy ważniejszych wydarzeniach, jak np. ESL One Cologne, Intel Extreme Masters Katowice, czy Major w CS:GO, który jest swego rodzaju mistrzostwami świata, ci bukmacherzy często przygotowują ciekawe promocje.

Zaliczają się do nich np. zakłady bez ryzyka, czy zwiększone kursy na wygraną danego zespołu. Dość często te praktyki są stosowane też w BETFANIE, który w ramach MATCHDAY BOOST dodaje fajniejsze mecze do tej oferty i znacznie zwiększa kursy na zwycięstwo faworytów. Ten bukmacher działa tak nie tylko przy najważniejszych turniejach, ale również przy nieco mniej znaczących rozgrywkach, co na pewno działa na jego plus. No dobrze, ale jak wygląda oferta tych firm?

W STS, BETFAN i Fortunie możecie liczyć często na bardzo zbliżoną i dużą ofertę na mecze esportowe. Ci bukmacherzy dają swoim klientom możliwość obstawiania nie tylko wielkich turniejów, ale również prawie nic nie znaczących internetowych rozgrywek, jak EDEN Arena Malta Cup, czy Nine to Five. Są to zmagania dla słabszych drużyn, ale sama oferta bukmacherów na nie i tak jest zazwyczaj ciekawe rozbudowana. 

Gdzie obstawiać CS:GO – kto ma największe bonusy?

U bukmacherów trudno na co dzień szukać bonusów typowo związanych z danym sportem. Podobnie jest w przypadku esportu, jednak możecie wykorzystać promocje, które są przyznawane ogólnie. Jak je zgarnąć? Załóżcie konto u danej firmy z odpowiednim kodem promocyjnym, a o trzymacie bonusy na grę. Poniżej przedstawię wam trzy najlepsze oferty, dzięki którym będziecie mogli dobrze rozpocząć obstawianie meczów CS:GO. 

W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zgarnąć:

 • 100% od depozytu do kwoty 1200 złotych
 • 49 złotych na darmowy zakład
 • zakład bez ryzyka do kwoty 280 złotych

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1499 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacher nie dość, że ma szeroką ofertę na mecze CS:GO, to jeszcze jeden z najwyższych bonusów na rynku. Z kolei warunki dotyczące obrotu, jakie daje swoim klientom, są dość proste do spełnienia. Należy trzy razy obrócić swoją kwotą bonusową po kursie minimalnym 1.91. Nie są to wygórowane wymagania, inne firmy potrafią mieć znacznie większe. Do tego często STS dodaje też bonusy na dane zdarzenia esportowe

Podobnie jest w przypadku BETFAN. Ten z kodem promocyjnym 3100PLN da wam takie rzeczy, jak:

 • 100% od depozytu do kwoty 3000 złotych (jeden z największych w Polsce)
 • 100 złotych na zakład bez ryzyka

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN w przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów zwrot w zakładzie bez ryzyka oferuje bezpośrednio na konto depozytowe, skąd możecie je od razu wypłacić. Jest to rzadko spotykana praktyka i na pewno działa na plus dla klientów. Do tego warunki obrotu przy kwocie od depozytu również nie są specjalnie duże. Łącząc to m.in. z ofertą MATCHDAY BOOST daje wam spore możliwości na grę u tego bukmachera.

Z kolei w Fortunie z naszym kodem 2230PLN otrzymacie:

 • 100% od depozytu do kwoty 2000 złotych
 • 210 złotych na zakład bez ryzyka
 • 20 złotych na freebet
 • 14% więcej do wygranych

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oprócz dużych bonusów za rejestracje, jak te wspomniane wyżej, sam bukmacher ma też ciekawe stałe promocje, jak np. zwiększone kursy na poszczególne zdarzenia, czy happy hours, gdzie gracie bez podatku. Obstawianie meczów CS:GO u tego bukmachera może się więc wam bardzo opłacić i warto zastanowić się nad ofertą tej firmy.

Gdzie obstawiać CS:GO – kilka słów na koniec

Przechodząc więc już do podsumowania, znacie odpowiedź na pytanie: gdzie obstawiać mecze CS:GO. Najlepiej zrobić to w STS, BETFAN, Fortuna lub forBET. Ci bukmacherzy mają największą ofertę na grę, ciekawe promocje dotyczące esportu i duże bonusy na start za założenie konta z kodem promocyjnym. W przypadku bonusów dotyczących konkretnych zdarzeń warto obserwować naszą stronę Zagranie, na której informujemy swoich czytelników o nowych bonusach na bieżąco.

 

🤔 Gdzie mogę obstawiać mecze CS:GO?

Mecze CS:GO możesz obstawiać u polskich, legalnych bukmacherów. Swoją ofertę na spotkania CS-a znajdziesz m.in. w STS, Fortunie, czy na BETFAN.

💪 Kto ma najlepszą ofertę na CS:GO?

Największą i najlepszą ofertę na spotkania CS:GO mają STS, BETFAN, Fortuna oraz forBET. Ci bukmacherzy często rozszerzają zakłady na dane spotkania i oprócz standardowego obstawiania zwycięzców możesz też wybrać ile będzie map, czy zawodnik x zdobędzie wymaganą liczbę eliminacji lub który gracz będzie lepszy.

🎁 Gdzie znajdę ciekawe bonusy na CS:GO?

W przypadku bonusów ściśle dotyczących Counter Strike'a warto zajrzeć do BETFAN, Fortuny i forBET. Pierwszy z tych bukmacherów często dodaje mecze CS:GO do oferty MATCHDAY BOOST i zwiększa kurs na zwycięstwo faworyta. Podobnie jest w przypadku Foruny, a z kolei forBET proponuje klientom np. zakłady bez ryzyka. Warto też sprawdzić STS, który również czasem przygotowuje ciekawe promocje dla swoich graczy.