Bonus bez depozytu to najbardziej lubiany rodzaj promocji wśród graczy zakładów bukmacherskich. Taki stan rzeczy nie może dziwić, ponieważ oznacza to darmowe środki bez żadnego, własnego wkładu. Jako nasz czytelnik, z naszymi kodami promocyjnymi, masz możliwość zdobyć aż 159 PLN w bonusach bez depozytu – zatem do lektury, gdzie wszystko wyjaśniam!

29 PLN bonusu bez depozytu w STS! Jak odebrać?

Zaczynamy od bukmachera, który jest numerem jeden w naszym rankingu zakładów sportowych oraz posiada obecnie największy udział na polskim rynku. Rejestrując się z kodem promocyjnym 1259PLN możesz liczyć nawet na 29 PLN w bonusie bez depozytu. Jak odebrać tak wysoki freebet?

Na początek do odebrania czeka pierwsza część tych darmowych środków w wysokości 29 PLN. Wystarczy zarejestrować się z użyciem kodu promocyjnego 1259PLN (sprawdź jak go użyć), a na Twoim koncie znajdzie się wspomniane, darmowe 29 PLN.

sts kod promocyjny freebet
sts baner

Każdy bukmacher ma swoje warunki związane z obrotem kwoty bonusowej, także tej bez depozytu. Jak to wygląda w STS? Krótko i na temat – wyjaśniamy w poniższej infografice.

Obrót freebetu w STS

Fortuna – bonus od depozytu w wysokości 20 PLN

Fortuna to kolejny bukmacher z bonusem bez depozytu po użyciu naszego kodu promocyjnego, w tym wypadku to 2230PLN (więcej informacji o profitach z naszym kodem promocyjnym w Fortunie). W przypadku tych zakładów sportowych jest to 20 PLN. Warto jednak zaznaczyć, że dodatkowe środki pojawią się w formie punktów FKP. To dobrze czy źle? Jak najbardziej to informacja na plus. Dlaczego? Śmiało można postawić tezę, że to właśnie bukmacher pochodzący z Czech ma najlepszy bonus bez depozytu, ponieważ nie wymaga żadnego obrotu – wysyłasz kupon za punkty i w przypadku wygranej zwycięska suma może być już wypłacana. Beż żadnych uwarunkowań dotyczących zakładu. Prawda, że brzmi przyzwoicie?

Nie musisz od razu wykorzystywać tych punktów FKP, ponieważ kolejne oczka zbierasz za wysyłanie każdego kuponu. 20 PLN darmowego zakładu to 2 800 punktów FKP, które dostajesz na start z bukmacherem po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym 2230PLN.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Jak użyć punktów FKP jako bonus bez depozytu w Fortunie? Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że na podglądzie kuponu zaznaczysz opcję płacenia za zakład w takiej formie.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Co zrobić w LV BET, aby otrzymać bonus bez depozytu?

LV BET to kolejny bukmacher, gdzie możemy dostać bonus bez depozytu na granie. Jednak w tym wypadku także trzeba spełnić kilka warunków. Tak jak przy poprzednich przykładach, w tym wypadku również wymagana jest rejestracja z naszym kodem promocyjnym. W przypadku LV BET będzie to 1500PLN.

Samo założenie konta jeszcze nie daje możliwości uzyskania freebetu. Bukmacher wymaga, żeby napisać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”.

lvbet bonus - 20 zł

PZBuk – darmowy zakład za punkty

Jednak dzięki rejestracji z naszym kodem promocyjnym – 300PLNmożesz uzyskać dodatkowe bonusy. W tym wypadku będzie to możliwość bonusu od depozytu 100 PLN lub darmowy zakład 10 PLN – jak go wykorzystać? Po założeniu konta z naszym kodem oraz po zagraniu pierwszego kuponu dostaniesz 20 000 punktów do wykorzystania w sklepie gracza. Tam możesz wymienić otrzymane oczka na wspomnianą promocję kupując dwa razy dodatkowe środki od wpłaty w wysokości 50 PLN.

Bonus za punkty w PZBuku za kod promocyjny

Bonus bez depozytu dla starych graczy – jak go zdobyć?

Wszystkie bonusy bez depozytu, które przedstawiliśmy są przeznaczone dla nowych graczy wspomnianych bukmacherów. Co jeżeli mam już wszędzie konta pewnie spytasz? Nic straconego, jeżeli jesteś członkiem naszej społeczności. Często dla naszych czytelników organizujemy konkursy, w których można zdobyć bonusy bez depozytu. Co zrobić, aby być na bieżąco i nie stracić szansy na zdobycie freebetów? Wystarczy być członkiem Grupy Zagranie na Facebook, co jest całkowicie darmowe. Kliknij w poniższy baner, aby dołączyć do naszej społeczności.

Baner - skubiemy bukmachera

Na grupie dwa razy w miesiącu odbywa się Battle Royale, czyli bezpośrednia rywalizacja naszych odbiorców o główną nagrodę w postaci… aż 200 PLN! Takiego bonusu bez depozytu nigdzie indziej nie dostaniecie i nie znajdziecie. Poza tym we wspomnianej rywalizacji 30 PLN dla osób, które wykażą się wolą walki. Ponadto co jakiś czas możesz natknąć się na typowanie dokładnego wyniku meczu, gdzie nagrodą mogą być freebety do różnych bukmacherów. Najbliższa okazja, to sobotnie popołudnie kiedy ruszamy z typowaniem zwycięzców Australian Open – za poprawny typ 50 PLN do forBET! W zakładce bonusy bukmacherskie i kody możesz także sprawdzić inne promocje dla graczy.

Jak uzyskać bonus bez depozytu w STS?

Rejestrując się z kodem promocyjnym 1259PLN możesz liczyć nawet na 29 PLN w bonusie bez depozytu

Jak otrzymać bonus bez depozytu w Fortunie?

Fortuna to kolejny bukmacher z bonusem bez depozytu po użyciu naszego kodu promocyjnego, w tym wypadku to 1145PLN. Dodatkowe środki pojawią się w formie punktów FKP. To właśnie bukmacher pochodzący z Czech ma najlepszy bonus bez depozytu, ponieważ nie wymaga żadnego obrotu – wysyłasz kupon za punkty i w przypadku wygranej zwycięska suma może być już wypłacana. Beż żadnych uwarunkowań dotyczących zakładu.

Jak u bukmachera PZBuk zdobyć punkty na darmowy zakład?

Dzięki rejestracji z naszym kodem promocyjnym – 300PLN – możesz uzyskać dodatkowe bonusy. W tym wypadku będzie to między innymi darmowy zakład 10 PLN – jak go wykorzystać? Po założeniu konta z naszym kodem oraz po zagraniu pierwszego kuponu dostaniesz 20 000 punktów do wykorzystania w sklepie gracza. Tam możesz wymienić otrzymane oczka na wspomniany freebet.