Ten temat z pewnością Cię zainteresuje. Nie ważne, czy jesteś nowym graczem, czy posiadasz już konta u innych bukmacherów. Na naszej stronie dostaniesz unikalny kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz możliwość zgarnięcia dodatkowych bonusów do gry. Wszystko co należy zrobić to założyć swoje konto u legalnego bukmachera STS i użyć naszego kodu rejestracyjnego. Zatem, jeśli interesujesz się sportem, jesteś miłośnikiem zakładów bukmacherskich, a Twoje opinie na temat wyniku danego spotkania często się sprawdzają – już dziś dowiedz się jak uzyskać kod promocyjny STS!

Gotowy na typowanie wydarzeń? – sprawdź, jak uzyskać kod promocyjny STS

STS to jeden z najlepszych legalnych bukmacherów organizujących zakłady sportowe w Polsce. W jego ofercie znajdziecie również wydarzenia polityczne, społeczne, rozrywkowe oraz liczne zakłady specjalne. Długoletnie doświadczenie STS i zaangażowanie w rozwój polskiej bukmacherski przyczyniły się do zajęcia najwyższego miejsca na podium. Właśnie dlatego chcemy zaproponować Ci coś ekstra! Dodatkowe profity dla graczy, którzy zdecydują się na założenie konta u tego operatora. Co Ty na to? Sprawdź, jak uzyskać kod promocyjny STS już teraz.

Gdzie znajdziesz kody promocyjne do wpisania jak np. do STS? Między innymi w zakładce „Bonusy i kody”, znajdującej się na stronie głównej. W tym miejscu masz okazję sprawdzić wszystkie proponowane przez nas kody i wybranie najlepszego dla Ciebie. Jeśli jednak zdasz się na nas i skorzystasz z oferty promocyjnej STS, z pewnością się nie rozczarujesz. Gwarantujemy!

Dzięki procesowi rejestracyjnemu, w którym podacie nasz unikalny kod promocyjny do STS – 1259PLN, zdobędziecie jeszcze więcej środków pieniężnych na START. Co musisz zrobić?

 1. W pierwszej kolejności załóż swoje konto bukmacherskie na stronie STS, nie musisz specjalnie wyszukiwać jej w przeglądarce. Wystarczy, że klikniesz tu ⇒ REJESTRACJA W STS.
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie zajmie Ci to wiele czasu, wystarczy uzupełnić podstawowe dane o sobie i sprawdzić, czy nasz kod został wpisany w poprawne pole. Pamiętaj, że tylko dzięki niemu uzyskasz możliwość uzyskania dodatkowych bonusów w STS.
 3. Zaczekaj na poprawną weryfikację konta bukmacherskiego. Informacja zostanie przesłana na Twojego maila. Jeśli wszystkie dane uzupełnione przez Ciebie w formularzu będą się zgadzały nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby rozpocząć grę i uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na wybrane przez Ciebie zakłady bukmacherskie.

bonus w sts

Poznaj dodatkowe bonusy za wykorzystanie naszego kodu promocyjnego – 1259PLN

Czy wiesz, że standardowa oferta na stronie operatora STS wynosi 1200 zł? Dzięki skorzystaniu z naszego kodu, dostaniesz powiększony bonus na obstawianie zakładów bukmacherskich w STS. Pozwól, że krótko opiszemy, co czeka Cię po użyciu kodu.

 • Dodatkowe 1200 zł bonusu od depozytu
 • 30 zł zakładu bez ryzyka
 • 29 zł freebetu

Tylko dzięki rejestracji za pośrednictwem naszej stronie, zdobędziesz dodatkowe środki pieniężne. Jakie korzyści się z tym wiążą? Na dobry początek gry, po wpłaceniu pierwszego depozytu, otrzymasz ekstra 1200 zł w prezencie od bukmachera. Kolejny bonus to zakład bez ryzyka o wartości 30 zł, dzięki któremu będziesz mógł obstawić zakład, a jeśli okaże się przegrany STS odda Ci za niego stawkę. Brzmi nieźle prawda? W takim razie na sam koniec albo, jak wolisz początek, przysługuje Ci darmowy zakład w wysokości 29 zł – czyli grasz za pieniądze bukmachera i nie przejmujesz się, czy wygrasz czy nie. Sam widzisz, że założenie konta w STS się opłaca!

Dodatkowe 20 zł od STS po założeniu konta w Typomanii

Czym jest wyżej wspomniana Typomania? Jeśli jeszcze o tym nie wiecie, jest to nowa forma rozrywki, dzięki której nie dość, że uzyskasz dodatkową kasę na start to jeszcze masz okazję wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Tak przy okazji obstawiania zakładów bukmacherskich. Zainteresowani? W takim razie przedstawimy co należy zrobić, aby otrzymać kolejny darmowy zakład do gry w STS.

 1. Zarejestruj się w STS. Pamiętaj, że konieczne jest założenia swojego prywatnego konta bukmacherskiego za pośrednictwem naszego portalu i przy użyciu naszego kodu promocyjnego. Jest to główny warunek, który musisz spełnić by przystąpić do gry w Typomanii.
 2. Drugim krokiem jest założenie konta na stronie typomania.net. Wypełnienie kilku informacji nie będzie dla Ciebie uciążliwe, a w rezultacie uzyskasz dostęp do udziału w rankingu, w którym możliwe jest zgarnięcie nagród.
 3. Kolejną czynnością jest połączenie ze sobą dwóch założonych przez Ciebie kont.
 4. Aby uzyskać dodatkowy freebet o wartości 20 zł konieczne jest napisanie do nas wiadomości e-mail na adres pomoc@typomania.net, w której wyrazicie chęć otrzymania dodatkowych środków pieniężnych i podacie oba loginy do swoich kont.
 5. Na sam koniec pozostaje napisać, że teraz musisz robić to co do tej pory, czyli obstawiać zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, że każda postawiona złotówka to punkt dodawany do rankingu w Typomanii. (1 PLN = 1 PKT)

Po użyciu naszego kodu promocyjnego STS – 1259 PLN uzyskasz aż 1279 zł dodatkowej kasy. Z całą pewnością przyda Ci się ona do obstawiania, wyczekiwanych przez Ciebie wydarzeń sportowych i nie tylko. Nie czekaj i już teraz przystąp do wykorzystania naszego kodu promocyjnego i dołącz do nas w Typomanii!