Dobiegający do końca rok 2019 jest bardzo udany dla bukmacherów. Stowarzyszenie „Graj Legalnie” oszacowało, że w tym roku firmy bukmacherskie odnotują obroty na poziomie 6,7 mld złotych, czyli aż o 29% wyższe niż w 2018. Sprawdź jak obecnie wygląda sytuacja legalnych polskich bukmacherów!

Szybki rozwój polskich bukmacherów

Bez wątpienia możemy przyznać, że zakłady bukmacherskie są bardzo szybko i prężnie rozwijającą się branżą. W głównej mierze jest to spowodowane wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej. Legalni polscy bukmacherzy funkcjonują coraz lepiej co przekłada się na generowane obroty.

W roku 2018 suma obrotów wyniosła 5,2 mld złotych. Obecnie wynosi to aż 6,7 mld złotych, co oznacza wzrost aż o 29%. Stowarzyszenie „Graj Legalnie” szacuje, że w kolejnym roku obroty wzrosną do 8 mld złotych. Tak ogromny wzrost spowodowany jest rosnącym zainteresowaniem ze strony graczy oraz coraz lepszym funkcjonowaniem bukmacherów.

Niekwestionowanym liderem rynku jest STS, który posiada 45,4% udziałów w rynku. Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że ten bukmacher rozpoczyna działalność w Wielkiej Brytanii, co powinno przynieść kolejne świetne rezultaty. Z 31,3% na drugim miejscu plasuje się Fortuna. Obaj bukmacherzy zanotowali pod tym względem nieznaczny spadek, ale obrót w obu przypadkach jest zdecydowanie wyższy. Podium zamyka ForBET, który posiada 6% udziałów w rynku, a jego obrót to niecałe pół miliarda.

bukmacherzy i ich udział w rynku

Legalni polscy bukmacherzy – co należy wiedzieć?

Polskie firmy bukmacherskie rozwijają się w bardzo szybkim i dobrym tempie. Jeśli szukasz więcej informacji na ten temat, to kliknij –> bukmacherzy. W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie ranking polskich bukmacherów, ciekawostki, bonusy, obecne promocje i wszystkie najważniejsze informacje. Jak już zostało wspomniane – rynek zakładów bukmacherskich cieszy się rosnącą popularnością, która w przyszłym roku może być jeszcze większa. Warto zatem śledzić działalność polskich bukmacherów.