Gdzie oglądać Galę Mistrzów Sportu? Będziesz mógł to zrobić m.in. w Polsat Box Go, a niżej tłumaczymy szczegóły. W sobotę odbędzie się prestiżowa gala organizowana przez Przegląd Sportowy, która już po raz 87 wybierze najlepszego sportowca roku. Głównym z faworytów do wygrania jest Robert Lewandowski, ale oprócz Polaka można wskazać też kilku innych kandydatów.

Gala Mistrzów Sportu – gdzie oglądać dzisiaj?

Gdzie oglądać dzisiaj Galę Mistrzów Sportu? Będziesz mógł to zrobić m.in. w Polsacie oraz w Polsat Box Go. Niżej tłumaczymy szczegóły, jak możesz dostać dostęp do platformy streamingowej od Polsatu. W sobotę zorganizowana zostanie już 87 Gala Mistrzów Sportu, w trakcie której Przegląd Sportowy po raz kolejny nagrodzi najlepszych sportowców z naszego kraju. Duże szanse na zwycięstwo ma Robert Lewandowski.

Gala Mistrzów Sportu: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo Gala Mistrzów Sportu? Taka możliwość da Ci Fuksiarz, u którego musisz założyć konto, a następnie zweryfikować się i wpłacić minimum 50 PLN.

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Gala Mistrzów Sportu: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV z Gali Mistrzów Sportu? Tutaj z pomocą przychodzi Polsat, który pokaże to na swojej antenie. Jak nie masz tego kanału, to pamiętaj, że możesz na telewizor pobrać aplikację od Polsat Box Go.

Gala Mistrzów Sportu: stream na żywo online

Gdzie jeszcze będzie stream online z Gali Mistrzów Sportu? Oprócz strony internetowej Polsat Box Go możesz skorzystać też z aplikacji mobilnej od tej platformy. Pobierzesz ją ze sklepu Play w przypadku Androida lub jego odpowiednika na systemy iOS. Do działania potrzebujesz jednak mieć podłączenie do stabilnego internetu.

Gala Mistrzów Sportu: zapowiedź gali

Gala Mistrzów Sportu 2022 zapowiada się na dość ciekawą. W gronie nominowanych znaleźli się najlepsi, polscy sportowcy, jak Robert Lewandowski, Hubert Hurkacz, Iga Świątek, czy Piotr Żyła. Kto zostanie zwycięzcą i otrzyma tę prestiżową nagrodę?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Galę Mistrzów Sportu?

Galę Mistrzów Sportu będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsacie.

Jak obejrzeć online Galę Mistrzów Sportu?

Załóż konto w Fuksiarzu i odbierz voucher do Polsat Box Go, gdzie odpalisz tę galę.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze