Po tygodniu przerwy wracamy do League of Legends European Championship. Ostatnie dwa kupony na plus, więc teraz czas na weekendowe starcia. W piątek w LEC dojdzie do meczu G2 Esports z MAD Lions, które będzie bardzo ważne pod kątem starcia na szczycie. Na dole tabeli także dojdzie do interesującej rywalizacji, ponieważ Team BDS zagra z Misfits. Sprawdź nasze typy na piątkowe spotkania LEC!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MAD Lions – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (01.07.2022)

Pierwsze dwa tygodnie League of Legends European Championship za nami i możemy już wyciągnąć pierwsze wnioski, a te dla niektórych drużyn nie są zbyt dobre. Jedną z nich jest MAD Lions, gdyż te nie radzi sobie aż tak dobrze w summer splicie, jak w poprzednich splitach. Lwy mają bilans 3-2, co nie jest tragicznym wynikiem, ale kibice oczekiwali wyniku 5-0, a do tego obserwując grę tej drużyny możemy śmiało stwierdzić, że nie zawsze prezentuje swój odpowiednio wysoki poziom.

Z kolei sytuacja G2 Esports jest już zupełnie inna. Po powrocie z MSI mistrzowie Europy wyglądają wręcz świetnie i w zasadzie to niewiele można im zarzucić. BrokenBlade i Flakked się nieco odbudowali, w czym chyba pomogła im praca z psychologiem, a forma całej drużyny została doszlifowana. Wpadka z BDS mogła zdarzyć się każdemu, a za wyjątkiem tej porażki Samuraje wygrały cztery pozostałe spotkania i to bez większych problemów.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań G2 Esports to cztery wygrane i jedna porażka
  • Pięć ostatnich meczów MAD Lions to trzy wygrane i dwie przegrane
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko dwa razy – raz wygrało G2, a innym razem MAD Lions *
  • MAD Lions na wiosnę nie dostało się nawet do TOP 4
  • G2 Esports wygrało wiosenny split bez przegranej mapy w dolnej części drabinki

Co obstawiać?

Patrząc na dotychczasowe statystyki obu drużyn, a także fakt, że G2 Esports na papierze wygląda na o wiele lepszą drużynę, dlatego stawiam tutaj na jej wygraną. G2 w summer splicie przegrało tylko jedną mapę, w play-offach spring splitu było prawie niepokonane, a na MSI wypadło świetnie na tle mistrzów Chin i Korei. To mocne argumenty, które przemawiają za zwycięstwem Samurajów. W Noblebet kurs na to to aż 1.50, więc dodaje to jako podstawę do kuponu. W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

Noblebet
1.50
G2 Esports wygra mecz

Team BDS – Misfits Gaming: typy i kursy bukmacherskie (01.07.2022)

Zarówno Team BDS, jak i Misfits Gaming nie tak wyobrażały sobie początek summer splitu. Obie drużyny gdzieś tam po cichu liczyły na awans do play-offów League of Legends European Championship, a tymczasem może się okazać, że będzie to niewykonalne. Obie ekipy po pięciu spotkaniach mają na koncie zaledwie jedną wygraną i aż cztery porażki. Niewiele brakowało, a BDS miałoby bilans 0-5, ale dość niespodziewanie ograło G2 Esports.

O tych zespołach nie możemy powiedzieć prawie nic dobrego, szczególnie, gdy popatrzymy na ich dotychczasową formę. Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Misfits Gaming. Dlaczego tak twierdzą operatorzy? Ponieważ na papierze faktycznie jest to lepszy zespół, który gdzieś zagubił się na początku tego splitu, ale właśnie takie spotkanie może być świetną okazją, żeby się odkuć i powalczyć jeszcze o play-offy.

Statystyki:

  • Obie drużyny wygrały zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań
  • Team BDS pokonał G2 Esports, a Misfits Gaming ograło SK Gaming
  • Te drużyny grały ze sobą tylko dwa razy w historii – za każdym razem Misfits było lepsze
  • Spring split był lepszy w wykonaniu Misfits Gaming. Te zajęło czwarte miejsce, podczas gdy BDS uplasowało się na dziewiątej lokacie

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest duża i wypada na korzyść Misfits Gaming. Do tego statystyki jasno przemawiają właśnie za tą drużyną, szczególnie te dotyczące formy wiosennej oraz bezpośrednich meczów. Trudno szukać tutaj jakichkolwiek argumentów za BDS, dlatego stawiam na Misfits i to właśnie ten typ dodaje na kupon. Kurs to aż 1.65, co daje nam spore value!

Noblebet
1.65
Misfits wygra mecz

typy na lec 01.07.2022

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze