Fulham – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.04.2024

Rodrigo Muniz z piłką

Gdzie oglądać Fulham – Newcastle? Jednym z siedmiu sobotnich spotkań na poziomie Premier League będzie rywalizacja na Craven Cottage, gdzie miejscowe Fulham stawi czoła zespołowi Newcastle. Jeżeli szukacie informacji o możliwości zobaczenia tego starcia na żywo, to w tym tekście znajdziecie właśnie wiedzę na temat transmisji w TV, jak i streamów online. Polecam zatem sprawdzić szczegóły!

Fulham – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, rywalizacja Fulham z Newcastle będzie zaledwie jednym z siedmiu sobotnich spotkań angielskiej Premier League. Starcie to zapowiada się ciekawie, ponieważ w meczach Fulham pada ostatnio bardzo dużo bramek, podobnie z resztą jak w starciach Newacastle Unirted. O wskazanie faworyta nie jest łatwo, a sam mecz rozpocznie się 6. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. W tym miejscu mam dość kiepską informację, ponieważ w Polsce rywalizacji tej nie odnajdziemy na żadnym kanale w TV. Jak natomiast wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Fulham – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Przedstawione wyżej kursy możecie również obstawić jako zakłady live w trakcie trwania meczu. A gdzie zobaczyć spotkanie na Craven Cottage? W sezonie 2023/24 mamy w Polsce serwis, który pokazuje absolutnie wszystkie batalie angielskiej Premier League. Jest nim Viaplay, a więc oficjalny wydawca ligi angielskiej i właśnie na jego platformie streamingowej w sieci odnajdziemy legalny i bezpieczny stream online ze spotkania The Cottagers ze Srokami. Niestety wspomniany stream online nie będzie dostępny za darmo, bo za miesięczny dostęp do usług Viaplay zapłacimy 55 PLN. Darmowych alternatyw na horyzoncie niestety nie widać.

Gdzie oglądać Fulham – Newcastle?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Fulham – Newcastle na żywo, to mam nadzieję, że ten artykuł dostarczył Wam niezbędnej wiedzy na temat możliwości i opcji. Niestety nie jest ich zbyt wiele i na dobrą sprawę w Polsce skorzystać będzie można tylko i wyłącznie ze streamu online w serwisie Viaplay. Jeżeli jesteście jednak kibicami ligi angielskiej, to na Waszym miejscu poważnie rozważyłbym zakup miesięcznej subskrypcji u wspomnianego operatora. Na koniec polecam sprawdzić najlepsze aplikacje bukmacherskie, bo niejednokrotnie można na nich oglądać inne ciekawe mecze na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze