Fuksomania od Fuksiarza – zasady loterii i nagrody do 100000 zł!

Promocje bukmacherskie to jeden z najważniejszych aspektów dla graczy – zarówno dla nowych, jak i stałych. Z nowym bonusem do swoich użytkowników wychodzi teraz Fuksiarz, który przygotował specjalną akcję promocyjną, w której pula nagród wynosi 100 000 PLN! Co zrobić, żeby zgarnąć dodatkowe środki? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat Fuksomanii. Serdecznie zapraszam!

Akcja specjalna Fuksomania

Loteria Fuksomania

Nowa loteria przygotowana przez Fuksiarza to zupełna nowość na polskim rynku bukmacherskim. Zwykle promocje z tak wysoką pulą nagród dotyczyły wskazania wyników poszczególnych meczów i były stricte związane z meczami. Fuksomania to loteria z krwi i kości, w której zdobywasz losy z przypisaną konkretną nagrodą. Oznacza to, że typując zakłady w Fuksiarzu, możesz liczyć nie tylko na wygrane z kuponów, ale także na 51 nagród z akcji promocyjnej. Łączna pula przeznaczona na wygrane od tego bukmachera wynosi okrągłe 100 000 PLN, więc jest o co grać. Jak wyglądają szczegóły tej akcji i co zrobić, aby otrzymać losy?

Jak wziąć udział w loterii od Fuksiarza?

Na starcie warto wspomnieć o tym, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii Fuksiarza. Promocja ta jest skierowana do wszystkich typerów obstawiających u tego bukmachera, a więc dla nowych i stałych graczy. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, u tego bukmachera, to warto podczas jego zakładania wpisać kod promocyjny Fuksiarz, dzięki któremu otrzymasz specjalną ofertę powitalną. Natomiast poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję krok po kroku, w jaki sposób można zapisać się do tej promocji. Oto ona:

 1. Zarejestruj się na stronie Fuksomania.pl
 2. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to załóż je z linku FUKSOMANIA – WEŹ UDZIAŁ – dzięki temu będziesz mógł skorzystać także z zakładu bez ryzyka do 500 PLN
 3. Rozpocznij grę o nagrody, stawiając kupony AKO z kursem całkowitym minimum 3.00
 4. Stawka każdego kuponu to co najmniej 20 PLN
 5. Wszystkie szczegóły promocji znajdziesz w powyższym linku do Fuksomanii lub po kliknięciu w baner!
Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 100% do 50 zł (od razu do wypłaty) + freebet 10 zł w aplikacji + codziennie cashback do 200 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 100% do 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Nagrody w Fuksomanii

Na co zatem mogą liczyć gracze, którzy wezmą udział w Fuksomanii? Nagrody są niezwykle interesujące, a jest ich dokładnie 51, więc szanse na wygranie jednej z nich jest sporo. W skład tej akcji promocyjnej wchodzą:

 • Nagroda główna o wartości 50 000 PLN
 • Nagrody dodatkowe – 50 x 1000 PLN

Jedyne co musisz zrobić, aby liczyć na wygraną to obstawiać zakłady w Fuksiarzu i mieć nieco szczęścia, bowiem jeśli będziesz posiadaczem wylosowanego przez bukmachera losu, otrzymasz odpowiednią nagrodę, czyli 1000 lub nawet 50 000 PLN!

Nagrody Fuksomania

Fuksomania – zasady loterii

Tak naprawdę zasady Fuksomanii są bardzo proste. Za obstawienie kuponu spełniającego wyżej podane warunki (zakład AKO z kursem całkowitym min. 3.00 i za kwotę 20 PLN) otrzymujesz przynajmniej jeden los na loterię. I tak naprawdę im więcej losów zgarniesz, tym masz większe szanse na zwycięstwo. Następnie pozostaje czekać na losowanie, które wykona bukmacher. Jeśli to właśnie Twój los okaże się wygrany, to zostaniesz poinformowany o tym przez Fuksiarza, a dodatkowo lista zwycięzców będzie udostępniona na stronie bukmachera. A gdybyś chciał poznać opinie o Fuksiarzu, to wszelkie potrzebne informacje o tym bukmacherze znajdziesz naszej stronie internetowej.

Jak zdobywać losy?

Co ciekawe, z jednego obstawianego zakładu możesz otrzymać więcej niż jeden los. Mianowicie ilość przyznawanych szans na wygraną w Fuksomanii zależna jest od stawki kuponu. Maksymalnie możesz liczyć aż na 5 losów z jednego zakładu. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące wysokości stawek do ilości przyznawanych losów:

 • Od 20 zł do 39 zł = 1 los
 • Od 40 zł do 59 zł = 2 losy
 • Od 60 zł do 79 zł = 3 losy
 • Od 80 zł do 99 zł = 4 losy
 • 100 zł i więcej = 5 losów

Liczba losów na danego gracza jest nieograniczona, więc im więcej losów zdobędziesz, tym Twoje szanse na nagrodę główną w wysokości 50 000 PLN będą wyższe. Tego typu akcja promocyjna ma wiele atutów, bowiem będąc stałym typerem w Fuksiarzu i obstawiając zakłady poza wygranymi z kuponu, będziesz miał szanse na dodatkową gotówkę. W końcu każdy kupon kwalifikujący się do Fuksomanii bierze udział w walce łącznie o 100 000 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze