Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fuksiarz online

Fuksiarz działa tylko jako internetowy bukmacher i to właśnie na tym rynku chce ugruntować swoją pozycję. To dość nowy bukmacher online, ale w kilka miesięcy działalności Fuksiarz udowodnił, że zna się na internetowych zakładach sportowych. To operator, który zastosował kilka ciekawych rozwiązań, których wcześniej nie było u bukmacherów online. Fuksiarz tym samym pokazał, że ma “papiery” na to, aby zaistnieć w obstawianiu online. Jak działa Fuksiarz online? Czego możesz oczekiwać od tego bukmachera? Wszystko to wyjaśniamy w naszej recenzji na Zagranie!

Fuksiarz online 2022Pakiet 500 złotych ✔️
Kod promocyjnyZAGRANIE
Zakład bez ryzyka50 % do 500 PLN
Cashback bez limituZwrot do 200 PLN na każdym kuponie
Specjalna promocjaEarly Payout
Specjalna promocjaMega kursy BOOST
Ostatnia aktualizacja01.08.2022

Fuksiarz online jest już nastym bukmacherem, który działa w polskiej przestrzeni internetowej. Widać po decyzjach wydawanych przez Ministerstwo Finansów, że zdecydowanie więcej bukmacherów ubiega się o licencje online. To nikogo dziwić nie powinno – aktywność użytkowników w internecie tylko rośnie, a w zakładach jest podobnie. Inwestycja w zakłady online przez Fuksiarz jest na pewno dobrą decyzją. Firma ta odpuściła rynek punktów stacjonarnych, a możliwość gry u tego “buka” jest tylko online.

W internecie Fuksiarz oferuje zakłady sportowe, virtuale, gry karciane, które są wspomagane specjalnymi funkcjami na kuponach. Typowanie online w Fuksiarz niesie za sobą też korzyść odbierania cashbacków, a także wczesnych wygranych w Early Payout. To bukmacher, który już teraz zdobywa dobre recenzje, a przecież tak naprawdę dopiero się rozkręca.

Fuksiarz — polski legalny bukmacher online

O licencji dla bukmachera Fuksiarz usłyszano w 2020 roku. Wówczas podmiot Bukmacherska sp.z.o.o uzyskała koncesje na oferowanie zakładów sportowych online. Stało się pewnym, że pojawi się nowy bukmacher na rynku. Spekulowano co do nazwy, ale powoli zdano sobie sprawę, że będzie to Fuksiarz. Firma ta już na początku wyróżniła się na tle pozostałych operatorów. Zazwyczaj w nazwach bukmacherów pojawia się “bet” lub “winner”, ale Fuksiarz odszedł od tego modelu.

Fuksiarz swoją siedzibę posiada w Warszawie, a inwestorami bukmachera są osoby, które w przeszłości działały w tej branży pracując m.in. dla Betclic. Numer zezwolenia na działalność dla Fuksiarz to: PS4.6831.1.2020. Firma ta w ten sposób stała się kolejnym legalnym podmiotem na naszym rynku.

Fuksiarz bonus zakład bez ryzyka do 500 zł - baner.

Praktycznie od początku debiutu bukmachera – twarzą Fuksiarz jest dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski.

Fuksiarz online – jak grać?

Jak się gra przez internet w Fuksiarz? To pytanie z gatunku tych banalnych, bo jeśli obstawiałeś już u innego bukmachera online, to w Fuksiarz poczujesz się, jak u siebie. Jeśli chodzi o grę online, to bukmacher zastosował sprawdzone mechanizmy. To dotyczy układu strony www, a także procesu budowania kuponu, wykonywania płatności i korzystania z bonusów.

Obligatoryjnie każdy bukmacher musi rejestrować użytkowników, więc nie można wytypować kuponu w Fuksiarz bez założenia konta gracza. Po zalogowaniu się można korzystać z oferty zakładów. Oczywiście trzeba pamiętać o ustawowym wymogu, że konto u bukmachera może posiadać tylko pełnoletnia osoba.

Fuksiarz online dostępny jest na stronie i w telefonie. W ten sposób można korzystać z usług tego bukmachera za pośrednictwem komputera, ale też smartfona i tabletu.

Rejestracja w Fuksiarz online

Granie online u tego bukmachera jest możliwe po wcześniejszej rejestracji. Po tym będziesz mógł odebrać Fuksiarz bonus, więc bycie nowym graczem u tego “buka” jest dość opłacalne. Tym bardziej, że rejestracja jest krótka i składa się tylko z dwóch formularzy. Wystarczy wpisać podstawowe informacje i za chwilę stajesz się klientem Fuksiarz.

1. krok rejestracji: wpisz w formularz rejestracyjny e-mail, hasło i numer telefonu.
2. krok rejestracji: w kolejnym oknie wprowadź imię, nazwisko, numer PESEL i Fuksiarz kod promocyjny, który pobierzesz ze strony zagranie.com

Fuksiarz online na początku oferuję błyskawiczną rejestrację, gdzie nie musisz skanować dowodu osobistego. Weryfikacji dokonasz później np. przed pierwszą wypłatą. To wtedy będziesz potrzebował dokument tożsamości, aby bukmacher zaakceptował twój wniosek o konto stałe. Wraz z tym uzyskasz prawo do wypłat i usuniesz limit stawek ze swojego konta.

Fuksiarz online – bonusy dla graczy

Fuksiarz nie jest wyjątkiem w gronie bukmacherów online i także udostępnia bonusy dla swoich graczy. Tradycyjnie najlepsze prezenty można uzyskać po rejestracji konta. W bonusach na start od Fuksiarz przyznawany jest przede wszystkim zakład bez ryzyka. To o tyle ciekawa i przyjazna oferta, że zwrot stawki wraca na saldo główne, a nie bonusowe. W ten sposób po odebraniu cashbacku – pieniądze od razu możesz wypłacić.

Bonusy online w Fuksiarz są dedykowane nowym i stałym klientom. To okazja do powiększenia swojego bankrollu na obstawianie zakładów. Fuksiarz w pierwszej promocji dla nowych klientów oferuje 50% zwrot stawki. Cashback czeka też na stałych graczy. Obstawiając regularnie zakłady u tego bukmachera krok po kroku można odbierać drobne zwroty stawek, które od razu są do twojej dyspozycji – możesz je wypłacić lub inwestować w kolejne zakłady.

Zakład bez ryzyka | Cashback na start

Startowa promocja online Fuksiar to zakład bez ryzyka. W przypadku zakładów bez ryzyka wiele nie trzeba tłumaczyć, bo to bonus, który jest zrozumiały dla każdego. W Fuksiarz wygląda to następująco, że po rejestracji możesz wpłacić 1000 PLN i za tyle samo obstawić ubezpieczony kupon. Jeśli nie trafisz – przepadnie tylko połowa stawki. Drugą część odzyskasz w cashbacku, który wróci do ciebie na saldo główne. Dzięki temu bonus możesz od razu wypłacić na rachunek bankowy.

Oczywiście pierwszy zakład bez ryzyka nie musi być grany za 1000 PLN, bo może być również wytypowany za 100 lub 200 PLN. Za każdym razem uzyskasz połowę stawki w zwrocie.

Bukmacher Fuksiarz online – promocje dla stałych graczy

Dla stałych graczy najważniejszą promocją wydaje się być cashback bez końca. O co w tym chodzi? O to, że ty obstawiasz, a Fuksiarz zwraca stawkę za przegrane kupony. W zależności od wytypowanych zdarzeń – uzyskasz zwrot stawki. Oto tabela cashbacku:

1 zdarzenie – cashback 5%
2 zdarzenia – cashback 7%
3 zdarzenia – cashback 10%
4 zdarzenia – cashback 12%
5 zdarzeń – cashback 15%
6 zdarzeń – cashback 17%
7 zdarzeń – cashback 19%
15 zdarzeń – cashback 50%

Zawsze pieniądze wracają na saldo cashback, z którego możesz wypłacić środki na swój rachunek bankowy.

Obstawianie online w Fuksiarz

W Fuksiarz obstawianie online możliwe jest przez całą dobę. To bukmacher, który obsługuje płatności od najbardziej zaufanych operatorów, którzy również udostępniają systemy płatnicze 24/h. Typując online w Fuksiarz pieniądze może zdeponować za pośrednictwem: dotpay, PayU, BLIK, tpay i Przelewy 24.

Obstawiając w Fuksiarz ciągle możesz korzystać z możliwości, jakie daje ten bukmacher. Early Payout zapewnia w piłce nożnej wypłatę wygranej przy sytuacji, że twój faworyt będzie wygrywał przewagą dwóch bramek. Dzięki Fuks Kreator możesz tworzyć kupony AKO w oparciu o pojedyncze zdarzenie sportowe. Co więcej, Fuksiarz oferuje cashback nie tylko w zakładach sportowych, ale też typach na sporty wirtualne.

Totalbet Fuksiarz – oferta na zakłady

Jaki masz wybór sportów w Fuksiarz? Powiedzieć, że duży – to nic nie powiedzieć. Fuksiarz skupia się na piłce nożnej i tenisie, ale też pozwala obstawiać pozostałe sporty. Łącznie można policzyć około 25 dyscyplin sportowych. Jeśli specjalizujesz się w innych sportach, to w Fuksiarz znajdziesz działkę dla siebie – bez względu czy to jest esport, tenis stołowy lub snooker.

Oferta na zakłady w Fuksiarz (https://zagranie.com/fuksiarz-zaklady-bukmacherskie-opinie/) działa oczywiście w trybie przedmeczowym i “na żywo”.

Aplikacja i strona internetowa Fuksiarz

Na kompletną aplikację mobile od Fuksiarz wciąż czekamy, dlatego w międzyczasie korzystamy z mobilnej strony tego bukmachera. Działa ona na każdym smartfonie i tablecie, więc z dostępnością nie ma problemu. Na pewno jednak przyda się aplikacja na Android i iOS, której jesteśmy bardzo ciekawi!

Strona internetowa fuksiarz.pl zachowana jest w barwach biało-czerwonych. Układ jest klasyczny, a więc w górnym menu znajdują się główne produkty bukmachera, a po lewej stronie jest menu ze sportami. Prawy box serwisu Fuksiarz.pl zarezerwowany jest konta gracza i jego kuponów.

Fuksiarz online kontakt

Jak można skontaktować się online z centrum pomocy Fuksiarz? Do tego najlepiej wykorzystać czat “na żywo”, który dostępny jest na stronie bukmachera. Można też skorzystać z formularza kontaktowego poprzez wiadomość e-mail.

FAQ

Czy Fuksiarz online to legalny bukmacher?

Fuksiarz znajduje się na liście legalnych bukmacherów online prowadzonej przez Ministerstwo Finansów.

Jaki bonus na start uzyskam za rejestrację online w Fuksiarz?

Dla internetowych klientów jest przygotowany bonus w formie zakładu bez ryzyka do 500 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze