Franio – Xayoo: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Franio - Xayoo gdzie oglądać

Franio – Xayoo: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Sobotni wieczór będzie niezwykle gorący. Mianowicie w Krakowie odbędzie się Fame MMA 19, a w oktagonie zobaczymy kilka naprawdę ciekawie zapowiadających się pojedynków. W jednym z co-main eventów emocji z pewnością nie zabraknie. Co prawda kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Marcin Majkut jest murowanym faworytem, ale czy potwierdzi to w oktagonie? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Franio – Xayoo, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame MMA 19

Franio – Xayoo, gdzie oglądać?

Walka pomiędzy Franiem a Xayoo nalezy do sporych niewiadomych. Obaj zawodnicy nie są zbyt doświadczeni, bowiem Rusiecki stoczył jedną, a Majkut – dwie walki. Zarówno jeden, jak i drugi są do tej pory niepokonani. Wydaje się jednak, że większe szanse na wygraną ma Xayoo, który mierzył się z silniejszymi rywalami i jest nieco lepiej przygotowany do walki. Mimo to nie należy skreślać jego rywala, który z pewnością może zaskoczyć. A jeśli chciałbyś poznać typy na Franio – Xayoo, to one również dostępne są na naszej witrynie.

Franio – Xayoo, transmisja w TV

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. Od wielu już lat opcję w TV wyparło PPV i aktualnie w taki sposób działają zarówno federacje sportów walki, jak i organizacje freakfightowe. I właśnie dlatego pojedynek Franio vs Xayoo będzie pokazywany wyłącznie w internecie – po opłaceniu dostępu. Warto również w tym miejscu przypomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Fame MMA 19, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na sobotnie wydarzenie!

Franciszek Rusiecki – Marcin Majkut, transmisja za darmo

Zatem czy jest szansa zobaczyć walkę Franciszek Rusiecki – Marcin Majkut zupełnie za darmo? Tak naprawdę – jak już wspomniałem nieco wyżej – nie należy oczekiwać transmisji w telewizji czy darmowych streamów online. Jedyną opcją jest wykupienie jednego z dwóch pakietów PPV oferowanych przez Fame MMA. Tylko po jego opłaceniu będziesz mógł śledzić sobotnią imprezę na żywo! A gdybyś chciał poznać nasze przewidywania i analizy na temat najciekawszych walk, to zachęcam do zapoznania się z typami na Fame MMA 19.

Baner Betclic Fame MMA 19

Franio – Xayoo, stream online

Na koniec przybliżę nieco, w jaki sposób dokonać zakupu PPV na Fame MMA 19. Tak naprawdę na Twojej drodze stoi tylko kilka kroków, po spełnieniu których otrzymasz dostęp do sobotniej gali i walki Franio – Xayoo. Należy wejść na stronę federacji, założyć konto i opłacić wybrany przez siebie pakiet. Federacja oferuje 2 rodzaje pakietów – w cenie 34.99 PLN – Basic, a także Premium za 39.99 PLN. Pozostaje więc poczekać do 19:30 i odpalić transmisje na żywo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze