Iga Świątek w Australian Open radzi sobie dość dobrze i obecnie znajduje się już w ćwierćfinale tego prestiżowego turnieju. W nim zmierzy się z Kaią Kanepi, 115 rakietą w światowym rankingu, która regularnie zaskakuje w Australii. Na pewno bezpośrednie starcie obu zawodniczek będzie bardzo ciekawe, ale przy okazji warto sprawdzić nową akcję od Fortuny – bukmacher podnosi kurs na wygraną Świątek!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Większy kurs na wygraną Świątek!

Iga Świątek w poprzednim roku nie radziła sobie zbyt dobrze. Polka notowała wiele wpadek, ale od kilku tygodni wydaje się, że wraca na dobre tory. Potwierdzają to także jej wyniki, gdyż dotarła aż do ćwierćfinału Australian Open. W nim zagra z Kanepi, czyli zawodniczką z Estonii. Polka jest bardzo mocną faworytką, co pokazują m.in. kursy bukmacherskie. Wiele argumentów przemawia za naszą rodaczką, jak np. forma w ostatnich spotkaniach, czy pozycja w rankingu.

Z drugiej strony trzeba jednak pamiętać, że Kanepi wyeliminowała m.in. Inglis i Sabalenke. Szczególnie druga z tych zawodniczek jest nam znana i warto mieć to na uwadze. Z okazji ich starcia Fortuna przygotowała specjalny bonus, w którym podwyższa kursy na wygraną Igi Świątek. Za nim omówimy szczegóły dotyczące akcji od tego bukmachera, to zachęcamy jeszcze do przeczytania recenzji o nim. Opinie o Fortunie znajdziesz właśnie w naszym specjalnym tekście!

świątek, australian open, fortuna
fot. fortuna

Fortuna podnosi kurs na wygraną Igi Świątek z Kanepi. Bukmacher zwiększył mnożnik z 3.95 na 6.00, ale musi paść konkretny wynik, a dokładnie to Polka ma zwyciężyć 2:1. Są jednak pewne warunki, jakie musisz spełnić, które zostały tutaj opisane:

  • Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/igakurs6/
  • Podaj kod ZAGRANIE
  • Zaloguj się na konto
  • Zagraj kupon
  • Musi być to jedyne zdarzenie na kuponie (kupon SOLO)
  • Maksymalna stawka to 100 PLN

Możesz ten boost połączyć np. z zakładem bez ryzyka, który dostaniesz w ramach oferty powitalnej. Ewentualną wygraną możesz od razu wypłacić, więc na pewno warto wziąć to pod uwagę, bo jest to bardzo ciekawa promocja.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze