Niedziela na niemieckich boiskach będzie to stosunkowo spokojna, bo po sobocie z 6 spotkaniami dzisiaj zostaną rozegrane 2 mecze, ale nie przeszkadza to, żeby obstawić Bundesligę w Fortunie i skorzystać z „Fortuna opinie” na te pojedynki. Niedzielne wydanie ligi niemieckiej rozpocznie się o 15:30 od starcia pomiędzy FSV Mainz 05 a VFB Stuttgart. Z kolei o 18:00 czeka nas swego rodzaju hit, bo do walki o pierwsze punkty w nowym sezonie staną Borussia Dortmund i RB Lipsk. Przyjrzymy się kursom i zobaczymy też, jakie zdarzenia i rezultaty są najbardziej prawdopodobne w opinii czeskiego bukmachera, czyli Fortuny.

Fortuna opinie – przeczytaj recenzję legalnych zakładów bukmacherskich z Czech

FSV Mainz 05 – VFB Stuttgart (15:30): Fortuna opinie, zapowiedź i kursy

Starcie pomiędzy 14. a 7. drużyną  poprzednich rozgrywek w Bundeslidze zapowiada się wyrównanie, przynajmniej tak mówią nam „Fortuna opinie”. Zacznijmy jednak od małego wprowadzenia.

VFB Stuttgart w zeszłym sezonie zajęło 7. miejsce lidze i tylko 2 punktów zabrakło, żeby wejść do europejskich pucharów. Ekipa ze Stuttgartu musiała jednak uznać wyższość RB Lipsk i to właśnie ten zespół zapewnił sobie grę w eliminacjach do Ligi Europy.

Mainz 05 było po drugiej stronie tabeli. Oni zamiast o europejskie puchary walczyli o utrzymanie się w pierwszej klasie rozgrywkowej. Jak widzimy na załączonym obrazku, ta misja w Moguncji zakończyła się sukcesem. Mainz skończyło z 36 punktami na koncie, co pozwoliło na spokojne pozostanie w Bundeslidze.

Jakie kursy wystawiła Fortuna na to starcie?

  • Wygrana Borussi: 2.87
  • Wygrana RB Lipsk:  2.70
  • Remis: 3.20

„Fortuna opinie” są bardzo wyrównane, bo czeski bukmacher nie do końca potrafi wskazać faworytów tego pojedynku. Doskonale świadczy o tym różnica kursowa (0.17) pomiędzy zwycięstwem jednej a drugiej ekipy. Zapowiada się nam emocjonujące i wyrównane spotkanie, przynajmniej według Fortuny.

Borussia Dortmund – RB Lipsk (18:00): Fortuna opinie, zapowiedź i kursy

Drugie spotkanie zapowiada się bardzo ekscytująco, bo na murawę w Dortmundzie wyjdą dwie, czołowe ekipy Bundesligi: Borussia i RB Lipsk.

Gospodarze dzisiejszego meczu do końca poprzedniego sezonu walczyli o miejsce na podium, ale ostatecznie skończyli poprzednią kampanię na 4. miejscu. O wszystkim zadecydowała różnica bramkowa, bo aż trzy ekipy (Hoffenheim, Borussia Dortmund i Bayer Leverkusen) miały taką samą liczbę punktów.

fortuna opinie - I kolejka Bundesligi

Ostatecznie to Wieśniacy stanęli na trzecim punktu, mając lepszy stosunek bramkowy zaledwie o jednego gola. Nie zmienia to jednak faktu, że ekipa Łukasza Piszczka zagra w Lidze Mistrzów. RB Lipsk było niewiele dalej, bo dwa punkty za dortmundczykami, co pozwoliło im na zajęcie szóstej lokaty.

Jak wyglądają opinie Fortuny na ten pojedynek?

  • Wygrana Borussi: 1.72
  • Wygrana RB Lipsk:  5.00
  • Remis: 4.00

Tutaj faworyt jest jeden i są to gospodarze, o czym najlepiej świadczy różnica w kursach. Nie skreślałbym jednak drużyny z Lipska, szczególnie w pierwszej kolejce, bo zespoły potrzebują trochę czasu na wejście w rytm sezonu.

A Wy jaki macie pomysł na połączenie „Fortuna opinie” i Bundesligi?