Fortuna Klub Plus to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów lojalnościowych w zakładach bukmacherskich. Gracze typujący mecze interesują się punktami FKP, bo wiedzą, że dzięki nim mogą otrzymać bonusy bez depozytu lub inne promocje od Fortuny. Oferta Fortuna Klub Plus to przywilej, jaki jest oferowany dla klientów bukmachera Fortuny. Będąc członkiem tego klubu można zbierać punkty za typowanie zakładów, a następnie zyskiwać bonusy z tego tytułu. Chcesz dołączyć do Fortuna Klub Plus? Sprawdź, jak to zrobić!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna Klub Plus

Legalni bukmacherzy oferują zakłady sportowe, bonusy na start, transmisje live, a także programy lojalnościowe. Pewnie każdy z was mniej więcej wie na czym polegają programy lojalnościowe. To kluby, które skupiają graczy. Zazwyczaj programy u bukmacherów działają tak, że im więcej się korzysta z zakładów, tym lepszą pozycje zajmuje się w promocji lojalnościowej. W przypadku zakładów bukmacherskich najczęściej w tego rodzaju programach zbiera się punkty za typy, które później można wymienić na nagrody tj. bonusy.

Fortuna Klub Plus jest dokładnie takim przykładem programu lojalnościowego. To naprawdę produkt, który na rynku polskich bukmacherów jest już od dobrych kilku lat. Fortuna Klub Plus działa w zakładach online i punktach stacjonarnych. Z akcji tej mogą skorzystać więc ci klienci, którzy typują w internecie oraz ci, co obstawiają w tradycyjnych lokalach bukmacherskich Fortuny.

Wszystkie programy lojalnościowe u bukmacherów znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/programy-lojalnosciowe-u-legalnych-bukmacherow-konta-vip/.

Co to jest Fortuna Klub Plus?

Fortuna Klub Plus to stała promocja lojalnościowa przeznaczona dla użytkowników bukmachera Fortuna. To coś w rodzaju karty członkowskiej i konta, na które przyznawane są punkty FKP. Z punktami Fortuna Klub Plus sytuacja wygląda tak, że po ich odebraniu każdy użytkownik może je wymienić na bonusy w sklepie gracza. Oto cała tajemnica programu Fortuna Klub Plus – chodzi po prostu o to, żeby uzyskać jak najwięcej punktów, a następnie wymienić je na bonusy bukmacherskie.

W programie Fortuna Klub Plus wszystko jest w miarę czytelne i klarowne. Nie ma dodatkowych stopni, za które użytkownik jest wyżej premiowany, jak to jest np. w Bet Club i Etotomania. W ofercie od bukmachera Fortuny po prostu za każde zagrane 2 złote odbierasz punkty FKP. O tym, kiedy i czy w ogóle wymienisz je na bonusy decydujesz ty sam!

Co daje Fortuna Klub Plus?

Program Fortuna Klub Plus sprawia, że każde zainwestowane środki w zakłady bukmacherskie mogą do ciebie z powrotem wrócić. Jak to wygląda? Punkty FKP przyznawane są za każdy zagrany kupon, więc nawet jeśli nie trafisz, to stawka i tak zostanie zaliczona do promocji Fortuna Klub Plus.

Fortuna Klub Plus - punkty FKP w Fortunie

Przede wszystkim w tej ofercie zyskujesz to, że będąc aktywnym graczem i grając naprawdę regularnie – możesz po jakimś czasie odebrać z tego benefity w formie punktów FKP. Na koncie Fortuna Klub Plus cały czas będą odkładać się punkty w oparciu o twoje stawki. Jeśli uznasz, że zgromadziłeś odpowiednią pulę punktów i chcesz je wymienić na bonusy, to możesz to zrobić o każdej porze korzystają ze sklepu gracza. Za punkty FKP możesz opłacać kolejne zakłady grane na stroni efortuna.pl lub mobilnej aplikacji.

Fortuna Klub Plus – jak dołączyć?

Tak jak wspominaliśmy wyżej – w Fortuna Klub Plus można brać udział online i stacjonarnie. W przypadku internetowych zakładów, to żeby dołączyć do FKP wystarczy zarejestrować konto w serwisie online Fortuny. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie Fortuna kod promocyjny po to, żeby na starcie otrzymać bonusy od tego bukmachera. Po rejestracji Fortuna automatycznie zapisze cię do akcji Fortuna Klub Plus.

W przypadku tradycyjnych lokali, a więc naziemnych placówek Fortuny – do programu lojalnościowego możesz zapisać się składając odpowiedni formularz zgłoszeniowy, który pobierzesz ze strony tego bukmachera. Korzystając z Fortuna Klub Plus w punktach naziemnych otrzymasz specjalną kartę, na której będą gromadzone punkty FKP.

Sprawdź: Fortuna opinie i dowiedz się więcej o omawianym bukmacherze!

Pozostałe programy lojalnościowe

Program lojalnościowy to nie tylko pomysł Fortuny, ponieważ inni bukmacherzy również oferują tego rodzaju akcje. Grając aktywnie w zakładach STS można dołączyć do jego klubu VIP, który wiąże się z dodatkowymi apanażami. Aktywność jest również wynagradzana w Totolotku (Bet Club) i Etotomani (Etoto).

fortuna klub plus

Dodatkowe bonusy i przywileje czekają cię również w programie lojalnościowym Betfan Concierge. Programy VIP działają też w zakładach bukmacherskich Betclic i forBET. W LVBET z kolei na wzór Fortuna Klub Plus można gromadzić LV Punkty i wymieniać je na gotówkę.

Co można zyskać w Fortunie Klub Plus na start?

Na początku w Fortunie Klub Plus nowy użytkownik zyskuje darmowy zakład 20 złotych. Oczywiście, żeby utrzymać mechanizm działania programu lojalnościowego bonus ten przyznawany jest jako 2800 punktów FKP.

Startową gratyfikacje w Fortuna Klub Plus, czyli 2800 punktów możesz wykorzystać na wytypowanie darmowego zakładu. Jeśli przygotujesz kupon z typami, a będziesz posiadał punkty FKP, to możesz w edycji zakładu zaznaczyć komunikat z tym, że chcesz obstawić za 2800 punktów. To oznacza stawkę 20 PLN, bo tyle w przeliczeniu daje 2800 punktów.

Fortuna bonus 20 PLN pojawi się, jeśli zarejestrujesz i zweryfikujesz konto gracza.

Bonusy w Fortunie dla nowych

Bonus na start w Fortuna Klub Plus to jedno, ale nowi użytkownicy tego bukmachera otrzymają też dodatkowe nagrody. W tym przypadku sprawa dotyczy bonusów na zakłady sportowe. Z naszym kodem promocyjnym bukmacher Fortuna przyznaje powiększony zakład bez ryzyka do 600 PLN i bonus 100% od wpłaty do 2100 PLN.
To w połączeniu z bonusem 20 PLN w Fortuna Klub Plus daje łącznie 2720 złotych, jakie może otrzymać nowy gracz tego bukmachera.

Jak działają Punkty FKP?

Sposób zbierania punktów FKP jest wyjątkowo prosty. Bukmacher ustalił, że każde 2 PLN postawione na zakłady (przedmeczowe i na żywo) oznacza 1 punkt FKP. Idąc typ tropem łatwo policzyć, że użytkownik, który postawi kupon za 100 PLN otrzyma 50 punktów itd.

fortuna sklep

Mając już punkty możesz zajrzeć do sklepu gracza i sprawdzić, co dzięki nim możesz otrzymać. W sklepie Fortuny przy każdym bonusie pojawia się też informacja ile punktów FKP trzeba posiadać, żeby go otrzymać.

Oto przykładowe bonusy, które otrzymasz za punkty FKP:

  • Bonus 30 PLN od obrotu – cena bonusu 2800 punktów
  • Bonus od depozytu 100% do 100 PLN – cena bonusu 1500 punktów
  • Bonus bez ryzyka do 100 PLN – cena bonusu 8100 punktów

Fortuna Klub Plus – opinie

Trudno narzekać na program Fortuna Klub Plus, bo warunki tej oferty są przejrzyste i już na starcie wszystko jest jasne. Każdy użytkownik wie w jaki sposób otrzymuje punkty, a co więcej – dokładnie wie, co może dzięki nim otrzymać. Wydaje nam się, że to jeden z lepszych programów lojalnościowych na rynku zakładów bukmacherskich. To jaki bonus otrzymasz zależy od ciebie – twojej gry, a także momentu, w którym zdecydujesz się wymienić punkty.

FAQ

Kto może dołączyć do Fortuna Klub Plus?

Do programu Fortuny może dołączyć każdy pełnoletni klient.

Co otrzymam w Fortuna Klub Plus?

W Fortuna Klub Plus za zgromadzone punkty możesz odebrać dodatkowe bonusy.

Co daje Fortuna za dołączenie do programu?

Na start w Fortuna Klub Plus możesz otrzymać darmowe 20 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze