Do końca VCT Masters Reykjavik pozostały zaledwie trzy dni, a przed nami już ostatnie mecze. W piątek będzie bardzo ciekawie, bowiem zawodnicy Version1, fnatic, Liquid i Sentinels zameldują się na serwerach. Czy Tenz i spółka już dzisiaj zapewnią sobie spokojne miejsce w wielkim finale? Wiele na to wskazuje, ale wcale nie jest to jeszcze pewne. Zobaczcie, jakie są typy na piątkowe mecze VCT Masters. 

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Version1 – fnatic
(17:00 piątek, 28.05.2021)

Piątkowe spotkania Valorant Champions Tour Masters Reykjavik rozpoczną się od hitowego meczu Version1 z fnatic. Amerykańska drużyna spadła do dolnej części drabinki dość niespodziewanie. Drabinka ułożyła się tak, że po ograniu Crazy Raccoon i niespodziewanym zwycięstwie na Team Liquid, V1 zmierzyło się z NUTURN Gaming. Koreańczycy mieli przegrać 0:2, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Na Ascent wrócili do spotkania, najpierw remisując 13:13, a później ogrywając Version1 w dogrywce 13:15. Split miał podobny przebieg, a ekipa z Ameryki popełniła tak dużo błędów, że nie zasłużyła na awans do finału górnej części drabinki.

W grze Version1 dużo zależy od tego, jak grają Zelssis i penny. Pierwszy z nich świetnie operuje Killjoy, a drugi czaruje Jett. Jednak należy pamiętać, że fnatic to potencjalnie jeszcze trudniejszy przeciwnik niż NUTURN Gaming. V1 na tym turnieju wcale nie wygląda przekonująco. W pierwszym spotkaniu, które wygrało na Crazy Raccoon, też wypadło dość słabo, ale popełniło po prostu mniej błędów niż przeciwnicy. Druga najlepsza ekipa z Ameryki nie jest taż tak przekonująca, bowiem ma spore wahania formy. Jednego dnia ogrywa TL, a drugiego przegrywa na NUTURN. Kibice wymagali od nich nieco więcej. Zupełnie inaczej jest w przypadku fnatic. 

Te gra po prostu bardzo stabilnie. fnatic wygrało najpierw z KRU Esports, ogrywając rywali 2:0, a później postawiła trudne warunki Sentinels. Tenz i spółka to w końcu prawdopodobnie najmocniejsza drużyna w tym turnieju. FNC pomimo tego i tak dobrze wyglądało w tej rywalizacji, a później dołożyło do tego jeszcze pokonanie X10 Esports w dolnej części drabinki. Derke oraz jego drużyna zamknęli mecz już na dwóch mapach. Najpierw na Iceboxie 13:4, a później na Haven 13:9. Ze świetnej strony pokazali się Doma oraz Mistic. Pierwszy z nich zagrał świetnie na Sage, a drugi operował dobrze Viper oraz Skye. Ich rating w starciu z X10 Esports był na poziomie 1.48 oraz 1.46, co można uznać za wręcz świetny wynik!

Co obstawiać?

Jeżeli zastanawiacie się, co warto dodać do kuponu, to dobrze trafiliście. Gracze fnatic są faworytami, ale Version1 może postawić opór. FNC słynie z tego, że świetnie otwiera mecze i uważam, że tutaj może być podobnie. Dlatego warto zastanowić się nad handicapem na pierwszą mapę. W LV BET znajdziemy typ na to, że fnatic wygra z handicapem rund -2.5 po kursie 1.80. To dobra podstawa do kuponu AKO.

LVbet
1.80
fnatic wygra na 1. mapie z handicapem rund -2.5

Baner grupy esportowej

Setinels – NUTURN Gaming
(22:00 piątek, 28.05.2021)

Sentinels w starciu z NUTURN Gaming jest niesamowitym faworytem. Amerykanie to prawdopodobnie najlepsza drużyna na świecie, a przynajmniej gdy w tak wysokiej formie są Tenz i ShahZam. Ci dwaj zawodnicy regularnie wykręcają najlepsze ratingi w meczach, co było widać m.in. w rywalizacji z Team Vikings. Kanadyjczyk na Jett i Reynie zdobył ocenę na poziomie 1.38, a Amerykanin z kolei za pomocą Jett i Sovy wykręcił 1.37. Pozostali koledzy z drużyny na ogół im asystują, ale nie są bez znaczenia. W końcu kontrolerzy odpowiadają za to, aby koledzy z drużyny mieli okazje do eliminowania rywali.

Bez wątpienia Sentinals jest w wysokiej formie, a dotychczas przez turniej idzie jak burza, nie przegrywając nawet jednej mapy. 2:0 vs. fnatic, 2:0 vs. Team Vikings, czy do tego dojdzie też 2:0 vs. NUTURNG Gaming? O tym przekonamy się wieczorem, ale koreańska ekipa też ma swój czas teraz. Najpierw ograła yng Sharks 2:1, a później dość niespodziewanie wygrała na Version1, też wynikiem 2:1. Duży w tym udział allowa, jednak należy pamiętać, że sam nie jest w stanie przeciwstawić się takiej maszynie, jaką stało się teraz Sentinels.

Co obstawiać?

W przypadku starcia pomiędzy tymi ekipami stawiałbym na szybkie i gładkie zwycięstwo Sentinels. To drużyna, która ma wszystko, żeby sięgnąć po mistrzostwo podczas VCT Masters Reykjavik. Jednak do tego potrzebuje awansu do wielkiego finału. W zakładach bukmacherskich LV BET jest ciekawy mnożnik na to, że Sentinels wygra z handicapem map -1.5. Kurs na to wynosi aż 1.47, więc da nam łączne AKO na poziomie 2.65!

LVbet
1.47
Sentinels wygra mecz 2:0 (handicap map -1.5)

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

typy vct 28.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze