Floyd Mayweather – Mikuru Asakura typ, kurs i zakład | 25.09.2022

Floyd Mayweather Jr. walczy na kolejnej gali RIZIN

To hitowe, choć wyłącznie pokazowe starcie odbędzie się już w ten weekend, a precyzując to w niedzielny ranek czasu polskiego. Kibice znad Wisły chcący zobaczyć tę dwójkę w akcji powinni włączyć transmisję o godzinie 5 nad ranem na gali SUPER RIZIN FF. Konfrontacja odbędzie się w ramach walki pokazowej na gali Super RIZIN FF w hali Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii. Co ciekawe, w tym starciu będziemy świadkami starcia, w którym jeden zawodników jest powiązany z federacją… FAME MMA! Nim więcej opowiem o tym pojedynku, dodam, że swój typ na to starcie zaznaczam w Fortunie – zakłady bukmacherskie.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start 600 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mayweather – Asakura: zapowiedź walki

Floyd wyjdzie do tego pojedynku, by dosłownie bawić się sportem. Jest gigantycznym faworytem w dzisiejszej konfrontacji. Widać to, chociażby po kursie bukmacherskim, jaki został przygotowany z myślą o tym starciu. Wycena triumfu Floyda w Fortunie jest ustabilizowana na poziomie 1.04 aż do 9.00 na Mikuru Asakurę. W momencie pisania tekstu nie można niczego innego zaznaczyć u tego bukmachera względem tego pojedynku. Aż przykro to mówić, ale żeby Mikuru Asakura zwyciężył, musiałby się wydarzyć prawdziwy sportowy cud. Jeśli chciałbyś sprawdzić, jak wiarygodne są me przewidywania i ile razy trafiłem kupony związane ze sportami walki, możesz sprawdzić w każdej chwili. Jak? Wystarczy odwiedzić zakładkę o nazwie: TYPY – Sporty walki. Wszakże jak typować pojedynki np. bokserskie, to warto tego nie robić w ciemno.

Dość powiedzieć, że większe emocje przed tym pojedynkiem wzbudza to, ile zarobi Mayweather za ten pojedynek, a nie w jaki sposób może ograć swego przeciwnika. Wiadome jest, że Mikuru Asakura jest gwiazdą japońskiej federacji RIZIN, lecz poza granicami Japonii jest wręcz anonimowym zawodnikiem. Dlatego też nie może dziwić, że opinia publiczna na całym świecie stawia na to, że Floyd mimo tego, że będzie to tylko walka pokazowa, to po raz kolejny zwycięży w przekonywujący sposób. Zwłaszcza, że to starcie odbędzie się na zasadach bokserskich. Pisząc o tym pojedynku należy również nadmienić, że jest to starcie, które może potrwać do 9 minut.

Zawalczą w formule bokserskiej, która jest idealnie znana dla Floyda Mayweathera. Mikuru Asakura również częściej swoje pojedynki prowadził w stójce. Co można powiedzieć o jego stylu walki? Parteru zaczął się uczyć na 6 miesięcy przed starciem z Kleberem Koike Erbstem. Tak, dokładnie z tym japońskim artystą sztuk walki, który słynął z niesamowitego parteru, kiedy toczył swoje walki jeszcze pod szyldem federacji KSW. Jednak kiedy już przyjrzymy się temu jak obaj panowie boksują, nieporównywalnie lepszym zawodnikiem okazuje się Floyd. Wyprowadza dużo lepsze ciosy proste jak i sierpowe. Do tego należy zauważyć, że kiedy wychodził do ostatnich (również pokazowych) pojedynków, prezentował świetną pracę na nogach. Jak będzie teraz? Trudno ocenić, wszakże ostatnim razem do pojedynku wyszedł w… 2017 roku.

Mayweather – Asakura: statystyki

 • Floyd ma za sobą aż 50 pojedynków bokserskich i każdy z nich wygrywał.
 • Mikuru Asakura nie walczył nigdy na zasadach bokserskich. W MMA ma rekord 16 wygranych, 3 przegranych i jednym „No-contest”.
 • Z kolei w przypadku Floyda jego walki kończyły się w 54 procentach przed czasem przez nokautowanie rywala.
 • Porównując klasę obu tych zawodników, zdecydowanym faworytem tego starcia jest Floyd, który dosłownie mówiąc: „bawi się już w boks”.
 • Ostatnią wygraną, która była tym samym ostatnią walką Floyd zanotował 26 sierpnia 2017 roku, kiedy to zwyciężył przez T.K.O nad Conorem McGregorem.
 • Z kolei Mikuru Asakura ostatnim razem walczył 31 grudnia 2021 r., kiedy to również zwyciężył, tyle że nad Yutaką Saito oraz warto nadmienić, że dokonał tego po jednogłośnej decyzji sędziowskiej.
 • Mayweather mierzy 5’8”, czyli 173 cm, a Asakuru 5’10”, czyli 177,8 cm.
 • Mikura w MMA, kiedy zwyciężał, to 8-krotnie dokonywał tego przez nokauty, raz przez poddanie i 7-krotnie przez decyzje, a przegrywał 2 razy przez werdykty i jedno odklepanie rywala.
 • Asakura przegrał ostatni raz po walce z Kleberem Koike Erbstem, kiedy to 13 czerwca na gali RIZIN 28 poddał się po trójkątnym duszeniu.

Mayweather – Asakura: mój typ

Jest to pojedynek, który odbędzie się na zasadach bokserskiej walki pokazowej. Będzie to tym samym czwarte tego typu starcie dla Floyda. Jego przeciwnik jak dotychczas nie miał okazji sprawdzać się w tej dyscyplinie. Analizując również wszystkie powyższe składowe, które przedstawiłem powyżej, sądzę, że Floyd po raz kolejny zwycięży w bardzo łatwy sposób. Po której minucie pojedynek zostanie przerwany, a może dotrwa do końca? Nie sposób przewidzieć, gdyż walki pokazowe rządzą się swoimi prawami. Niestety, tak jak wspominałem wcześniej, kurs nie jest wysoki, wręcz stanowi świetną okazję do obrócenia naszym kapitalnym BONUSEM do grania kuponów w Fortunie – zakłady bukmacherskie. Jak go uzyskać? Wystarczy założyć konto u tego bukmachera rejestrując się z naszego kodu promocyjnego.

Kupon Typ Fortuna Floyd Mayweather

Mayweather – Asakura: FAQ

 • Gala Super Rizin FF odbędzie się w Saitama Super Arena w Saitamie w Japonii.
 • Gala będzie transmitowana w Polsce za pośrednictwem Canal + Sport w nocy z soboty na niedzielę.
 • Początek transmisji będzie miał miejsce chwilę po godzinie 4 nad ranem w niedzielę.
 • Walka Floyda Mayweathera z Mikuru Asakurą odbędzie się kilka chwil po godzinie 5 nad ranem.
 • Pojedynek Mayweathera z Asakurą jest zakontraktowany na 9 minut.
 • Po godzinie przerwy po gali Super Rizin FF odbędzie się numerowana gala RIZIN 38.

fot. Stephen R. Sylvanie/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze