Ferrari – Kamil Łaszczyk: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Ferrari – Kamil Łaszczyk typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Jedną z głośniejszych walk na tej gali z całą pewnością będzie main event, czyli pojedynek Ferrari – Kamil Łaszczyk. Obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia w oktagonie FAME. Ferrari, że faktycznie może się bić z tymi najlepszymi zawodnikami z innych, sportowych federacji, a Łaszczyk, że “jest ponad cały ten FAME”.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ
baner Fame MMA 17

Ferrari – Kamil Łaszczyk typy i przewidywania

Na FAME MMA 17 po raz kolejny w oktagonie tej federacji zobaczymy Ferrariego. Ten tym razem zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Profesjonalny zawodnik sportów walki zaprzyjaźnił się z federacją i być może zobaczymy go także na kolejnych galach – o ile w piątek wygra swoje starcie. Na papierze Ferrari nie dorasta do Jóźwiaka pod żadnym kątem. Ma o wiele mniejsze doświadczenie oraz niewątpliwie gorsze umiejętności, ale to tylko papier. A jak będzie w rzeczywistości?

W przypadku tych zawodników trudno mówić tutaj o jakimś wielkim konflikcie. To po prostu sportowa walka i miejmy nadzieje, że zobaczymy w niej wysoki poziom. Zanim przejdziemy do omówienia typów na Ferrari – Kamil Łaszczyk, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA 17, które znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Pamiętaj, że rejestrując się z naszym kodem ZAGRANIE możesz odebrać zakład bez ryzyka do aż 200 PLN. W ten sposób będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania, a jednocześnie nie martwić się o wynik tej rywalizacji!

Ferrari – Kamil Łaszczyk kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Ferrari - Kamil Łaszczyk
Betclic
1.40
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
2.60
Łaszczyk
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Ferrari – Kamil Łaszczyk kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Ferrari – Kamil Łaszczyk? Z całą pewnością można powiedzieć, że ogromnym faworytem w tej rywalizacji jest Łaszczyk i chyba nikogo to nie zdziwi, jak będziemy tutaj stawiać na niego. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym Kamil przegrywa z Ferrarim. Szczególnie że zarzeka się, iż zmiażdży Ferrariego, który rzekomo “ma być bez szans”.

Nieeleganckie zachowanie Łaszczyka na konferencjach przysporzyło mu na pewno sporo problemów i publiczność powinna wspierać Amadeusza. Czy znany sportowiec poradzi sobie przed taką publicznością? Odpowiedzi na to pytanie jeszcze nie znamy, ale możemy za to oszacować szanse obu zawodników. Kurs 1.40 na wygraną Szczurka daje nam spore value i oczywiście można spróbować zbudować wokół tego jakiś kupon. Zamiast tego nasz typ na Ferrari – Kamil Łaszczyk będziemy jednak inny i niżej dowiesz się jaki!

Typy na Ferrari – Kamil Łaszczyk

Jeżeli chodzi o inne typy na Ferrari – Kamil Łaszczyk, to na pewno warto wziąć pod uwagę zakład na over rund. Proponowane linie przez Betclic to +1.5 oraz +2.5 czyli standardowe opcje przy walkach FAME MMA. Tutaj stawiamy na pierwszą z tych opcji, na którą kurs to aż 1.55, co daje nam wręcz ogromne value. Znając upór i charakter Ferrariego raczej nie ma szans, żeby Łaszczyk wygrał z nim w ciągu mniej niż pięciu minut!

typy na walkę ferrari - łaszczyk

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze