Fenerbahce przedłuży serię z Olympiakosem? Gramy Euroligę o 308 PLN!

Euroleague

W związku z tym, że Barcelona szybko i bez większych problemów rozprawiła się z Zalgiris w 3 spotkaniach, dziś zobaczymy tylko jeden mecz. Mowa tu oczywiście o starciu Fenerbahce z Olympiakosem, które rozpocznie się punktualnie o 19:45. Olympiakos prowadzi w serii, jednak każdy z trzech meczów był niesłychanie zacięty i zapewne także dziś zobaczymy bój do ostatnich minut. Zapraszam do lektury i życzę powodzenia! 

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fenerbahce vs Olympiakos: typy, kursy i zakłady bukmacherskie (5.05.2023 19:45)

Stan serii: 1-2

Olymapiakos miał świetny sezon zasadniczy i zakończył rozgrywki na pierwszej pozycji, co stawiało ich w roli zdecydowanego faworyta w serii z ósmym Fenerbahce. Już pierwsze spotkanie pokazało jednak, że nie będzie to spacerek, Olympiakos co prawda wygrał, ale łatwo im to zwycięstwo nie przyszło, co zwiastowało ciekawe pojedynki w następnych grach. To, czego Fenerbahce nie zdołało dokonać w pierwszym spotkaniu, stało się już w drugim meczu tych drużyn, także rozgrywanym na terenie Olympiakosu. Mecz do ostatnich sekund trzymał w napięciu i po 40 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 82:78 i tym samym Turecki zespół wyrównał stan rywalizacji. Najciekawszym dotąd pojedynkiem okazało się jednak game 3, w końcu kto nie lubi spotkań, w których o rezultacie decyduje ostatni rzut. Tak właśnie było w Stambule, gdzie Fenerbahce miało zwycięstwo na wyciągnięcie ręki, lecz dzięki trafieniu w ostatniej sekundzie za 3 gracza Olympiakosu, Fenerbahce znalazło się w bardzo trudnym położeniu i jeśli dziś polegną, zakończą sezon.

baner grupa

Co typować?

O ile w przypadku pierwszych meczów tych drużyn, bukmacherzy zdecydowanego faworyta upatrywali w drużynie Olympiakosu, to dziś sprawa nie jest już tak oczywista. Kursy na zwycięstwo jednych czy drugich są niemal identyczne, minimalnie wskazując Greków jako faworytów meczu, jednak czy rzeczywiście będzie to miało jakiekolwiek przełożenie na obraz gry? Moim zdaniem dziś ponownie zobaczymy wyrównany pojedynek do ostatnich sekund. Nikt nie chce tu przegrać, tym bardziej Fenerbahce przed własną publiką. W ostatnim starciu Olympiakos co prawda wygrał, ale ledwie jednym punktem i daje to nadzieje gospodarzom, że dziś uda się odnieść zwycięstwo. Ostatnie mecze tych drużyn pokazują, że nikt tu specjalnie nie forsuje tempa gry, obie drużyny konsekwentnie budują akcje i nie podejmują pochopnych decyzji. Mamy tu też do czynienia ze świetnie broniącymi zespołami, a w przypadku, gdy jest to już czwarty mecz serii, gracze mogą odczuwać zmęczenie i skuteczność nie powinna być nadto wysoka. Zmierzam więc, do zagrania underu w tym meczu, jednak nie jest to jedyny typ na to spotkanie. Korzystam dziś z zakładu łączonego gram zwycięstwo gospodarzy oraz under na linię 156,5 pkt. Skąd taki pomysł? Uważam, że Fenerbahce nie przegra kolejnego domowego meczu, w końcu w sezonie zasadniczym potrafili pokonywać w swojej hali najlepsze drużyny i czemu dziś miałoby być inaczej? W mojej opinii wszystko rozstrzygnie się w piątym meczu, dlatego dziś stawiam na wygraną gospodarzy. Jeśli grasz z nami pamiętaj o bonusie Totalbet!

Fenerbahce wygra i poniżej 156,5 pkt

Kupon euroliga

fot. Pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto główne) + 5000 zł od depozytu + 35 zł freebety

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze