Gdzie oglądać FEN 39? Przed nami gala FEN 39, gdzie w walce wieczoru zawalczy Michał Andryszak. Kiedy i gdzie odbędzie się to wydarzenie? FEN 39 będzie transmitowane w telewizji i internecie. Jeśli ktoś nie wybiera się osobiście na wydarzenie, to może komfortowo obejrzeć przed ekranem TV. Sprawdź PPV na FEN 39, a także szczegóły odnośnie najbliższej gali Fight Exclusive Night!

Rejestrując konto w Fuksiarz możesz oglądać za darmo FEN 39 w Polsat Box Go!

Kiedy FEN 39? [DATA]

O tym, kiedy odbędzie się FEN 39 dowiedzieliśmy się już kilka tygodni temu. Włodarze federacji zakomunikowali, że już w marcu 2022 roku kibice będą mogli emocjonować się kolejną galą FEN 39. A więc kiedy FEN 39? Starcie Michała Andryszaka z Oli Thompsonem, a także pozostałe walki FEN 39 będziesz mógł zobaczyć w sobotni wieczór tj. 12 marca 2022 roku.

Transmisja z gali rozpocznie się od godziny 19:00, ale nie ma co wtedy liczyć na walki. Pierwsi zawodnicy wejdą do oktagonu po godzinie 20:00. Wówczas oficjalnie rozpocznie się FEN 39. Na karcie walk znalazło się miejsce dla ośmiu konfrontacji, co oznacza ponad dwie godziny walk MMA na żywo. W zakładach bukmacherskich na FEN znajdziesz kursy na osiem konfrontacji. Walki będziesz mógł obstawiać w TOTALbet, BETFAN i Superbet.

W TOTALbet obstawisz wszystkie walki z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Rejestrując konto poprzez portal Zagranie.com otrzymasz zakład bez ryzyka + freebety na obstawianie FEN 39.

Gdzie odbędzie się gala FEN 39? [MIEJSCE]

Organizatorzy FEN postawili tym razem na mniejsze miasto i mniejszą halę. Niektórzy kibice przyzwyczaili się, że gale MMA są organizowane w wielkich obiektach sportowych. W przypadku FEN 39 tak nie będzie, bo hala w Ząbkach jest kameralnym miejscem. Tak więc FEN 39 zagości w Ząbkach. Poprzednia gala tej federacji miała miejsce w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeśli nie kupisz biletu do hali w Ząbkach, to nie pozostaje ci nic innego, jak transmisja w TV. PPV na FEN 38 uzyskasz m.in. wybierając rejestrację w Fuksiarzu, od którego otrzymasz voucher na Polsat Box Go. Tam pojawi się transmisja na żywo z FEN 39 już w najbliższą sobotę.

FEN 39 transmisja – gdzie oglądać FEN 39 za darmo?

Gdzie oglądać FEN 39 za darmo? Za transmisje live z tego wydarzenia odpowiada grupa telewizyjna Polsat. To stacja, która od lat współpracuje z FEN. W TV FEN 39 obejrzysz na następujących kanałach:

  • Polsat Sport Fight,
  • Super Polsat.

Co ciekawe, transmisja z FEN 39 nie wymaga kupowania specjalnego kodu PPV. Gala ta nie jest dystrybuowana w ten sposób. Wystarczy być abonamentem Polsat Box lub Polsat Box Go, a to uprawnia cię do oglądania FEN 39 na żywo. W tym miejscu sprawdź dokładną instrukcję odebrania vouchera na Polsta Box Go. 

  1. Załóż konto u bukmachera Fuksiarz, wchodząc w specjalny link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox,
  2. W polu kod promocyjny wpisz: ZAGRANIE,
  3. Zaloguj się na konto Fuksiarz i dokonaj wpłaty 50 zł,
  4. W dziale support zgłoś się do bukmachera, żeby przyznał twój voucher na Polsat Box Go.
  5. Voucher pojawi się na Twoim adresie e-mail!

Odbierz voucher na Polsat Box Go od Fuksiarza!

FEN 39 transmisja w TV

Gali FEN 39 nie obejrzysz bezpośrednio w transmisjach live bukmacherów. Stream online z tego wydarzenia nie będzie oferowany przez TOTALbet, BETFAN czy Superbet. Co jednak ważne, w Fuksiarz możesz odebrać voucher na sportowy pakiet Polsat Box Go. Tam pojawi się transmisja live z FEN 39.

FEN 39 obejrzysz w TV za pośrednictwem Polsat Box Go, ponieważ aplikacja ta jest dedykowana na Smart TV. Wybierając kod promocyjny w Fuksiarz uzyskasz darmowy dostęp do tej stacji. Wystarczy tylko po rejestracji konta u tego bukmachera dokonać wpłaty na minimalną kwotę 50 zł.

FEN 39 streamy online

Transmisja z FEN 39 jest kodowana przez stację Polsat, a więc odradzamy korzystanie z nielegalnych streamów online. W internecie możesz obejrzeć całą galę za pośrednictwem Polsat Box Go. To platforma, którą uruchomisz w aplikacji mobilnej, a także na stronie online. Po zalogowaniu się w Polsat Box Go możesz poprzez internet obejrzeć wszystkie walki podczas sobotniej gali.

Kody promocyjne na FEN 39

Tak jak wspominaliśmy wcześniej typy na FEN zrobisz u legalnych bukmacherów takich jak TOTALbet, BETFAN i Superbet. To operatorzy, którzy przyjmują zakłady na FEN 39. Co więcej, każdy z nich oferuje kod promocyjny, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bonusów powitalnych.

Nie masz konta w Superbet? W takim razie przy rejestracji wpisz kod promocyjny: ZAGRANIE, a otrzymasz powitalny zestaw na start. Co się w nim znajdzie? Bonus freebet 34 zł, a także zakład bez ryzyka 1300 zł + bonus od wpłaty do 200 zł.

Kod promocyjny na FEN 39 może być aktywowany również w BETFAN. To kolejny bukmacher, który wystawił kursy na to wydarzenie. W BETFAN wpisując przy rejestracji: ZAGRANIE, otrzymasz: zakład bez ryzyka 600 zł i bonus 100% do 1000 zł.

FEN 39 PPV

Tak jak poprzednim razem, tak i teraz włodarze FEN nie zdecydowali się na to, żeby kodować przekaz z gali w modelu PPV. To oznacza, że nie trzeba dokonywać dodatkowej opłaty, żeby oglądać FEN 39. Oczywiście warunkiem jest, że posiadasz aktywną subskrypcję w Polsat Box. Dostęp do kanałów Polsat Sport Fight, a także Super Polsat, na których będzie transmisja z FEN 39 można uzyskać również w telewizjach kablowych.

Cena PPV na FEN 38

Kiedy FEN sprzedawało PPV to jego cena wynosiła 35 złotych. Tym razem wszystko odbywa się bez modelu Pay Per View, a więc jeśli masz dostęp do Polsat Sport Fight lub Super Polsat, to właśnie w tych kanałach obejrzysz całe wydarzenie.

Od godziny 19:00 transmisja live będzie dostępna w Polsat Sport Fight, a od 20:00 w Super Polsat.

Fot. PressFocus

FAQ

Gdzie oglądać FEN 39 na żywo?

Transmisję live z FEN 39 oferują kanały Polsatu: Polsat Sport Fight i Super Polsat.

Kiedy i gdzie odbędzie się FEN 39?

Gala FEN 39 jest zaplanowana na 12 marca 2022 roku w Ząbkach.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze