Do rozgrywek w League of Legends European Championship pozostały nam jeszcze dwa dni, a najbliższy duży turniej w CS:GO rozpocznie się dopiero w przyszłym tygodniu, dlatego dzisiaj na tapet bierzemy Roobet Cup 2022, gdzie grają dość znane drużyny, a pula nagród to aż 250 000 dolarów. Pod lupę wziąłem spotkanie FaZe z Astralis w półfinale rozgrywek. Te zaplanowano na dzisiaj na godzinę 19:00. Kto tutaj wygra i awansuje do finału? Sprawdź nasze typy na spotkanie FaZe – Astralis!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FaZe – Astralis: typy i kursy bukmacherskie (29.06.2022)

Ostatnio głównie analizowaliśmy spotkania w League of Legends European Championship, ale dzisiaj przyszedł czas na inne rozgrywki, a mianowicie mowa tutaj o Roobet Cup 2022, gdzie zawodnicy rywalizują w CS:GO. Na początku zmagań było aż 16 ekip, a wśród nich mogliśmy znaleźć dość znane zespoły, jak BIG, OG, ENCE, czy FaZe i Astralis. Dzisiaj na tapet bierzemy właśnie dwie ostatnie z tych drużyn, które dotarły do półfinały i zagrają ze sobą już o godzinie 19:00. Spotkanie rozegrane zostanie w formacie BO3 (do dwóch wygranych map), co ma spore znaczenie przy typie, jaki wybrałem na środę. Warto podkreślić, że drużyna, która wygra całe rozgrywki dostanie do podziału 150 000 dolarów, więc stawka jest dość wysoka i na pewno gracze mają o co rywalizować.

Faworytem bukmacherów jest tutaj FaZe i nic w tym dziwnego, bo za ropzem i spółką przemawia wiele argumentów. Obecnie jest to na papierze najlepsza drużyna na świecie, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu HLTV, wygrała trzy z pięciu ostatnich spotkań (tyle samo co Astralis, ale na lepszych rywali) i do tego ma zawodników będących w świetnej formie, jak broky, Twistzz, czy ropz. Czy Duńczycy mają jakieś argumenty po swojej stronie? Na pewno można tutaj wyróżnić świetną dyspozycję blameFa, ale poza nim trudno szukać jasnej gwiazdy, która pozwoliłaby wygrać aż dwie mapy na tak dobrze dysponowane FaZe!

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań FaZe to trzy wygrane i dwie porażki
  • FaZe ograło ENCE i dwa razy OG, a przegrało na BIG i Natus Vincere
  • Pięć ostatnich meczów Astralis to trzy wygrane i dwie przegrane
  • Astralis ograło forZe, Complexity i Movistar Riders, a przegrało na Cloud9 i Heroic
  • Różnica w rankingu HLTV pomiędzy tymi zespołami to aż 11 miejsc (FaZe jest pierwsze, a Astralis 12)
  • Jedyne, bezpośrednie spotkanie, jakie było pomiędzy tymi ekipami, to zwycięstwo Astralis 2:1
  • Obie drużyny w dwóch z pięciu ostatnich meczów miały +2.5 mapy

Co obstawiać?

Wybierając typy na to spotkanie kierowałem się głównie formą obu drużyn. W Roobet Cup 2022 zarówno FaZe, jak i Astralis wyglądają bardzo dobrze i większość swoich spotkań w ostatnim czasie wygrały 2:0 lub przegrały 0:2. Rzadko kiedy widzieliśmy co najmniej trzy mapy (zaledwie dwa razy na pięć ostatnich meczów każdej z ekip). Mimo wszystko uważam, że tutaj nie będziemy świadkami jednostronnego spotkania, no bo obie formacje wykazywały wysoką formę w tych rozgrywkach. 2:0 dla którejś z drużyn to mało prawdopodobny scenariusz, bo każda rozegra jedną mapę na swoim picku.

Do tego dochodzi fakt, że FaZe co prawda ma lepszych zawodników indywidualnie, ale Duńczycy bardzo mocno nadrabiają taktycznym podejściem do gry i tym, że zazwyczaj wychylają na rywali parami, co wcale nie jest takie oczywiste. Sam kurs w Noblebet na +2.5 mapy to aż 2.45, co jest świetną opcją na singla, dlatego dajemy to na kupon. Kurs jest mocno zawyżony na to, jak dotychczas prezentowały się obie ekipy i daje nam wręcz ogromne value.

Pamiętaj, że w Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start. Obstawiając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

typy na mecze cs;go fot zdj. wyróżniającego: Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze