Przełamanie nastąpiło w ostatni dzień miesiąca. Przerwalismy długi czas posuchy no i z dobrym nastrojem możemy rozpocząć nowy miesiąc, a także z nadziejami na lepszy miesiąc, bo jednak zakończyliśmy go na minusie. Dzisiaj Taiwan i 2 spotkania. Oj często będziemy się widywać w ten weekend. A zatem do dzieła.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Bank of Taiwan – Yulon Luxgen Dinos

03.04.2020r. 11:00

 
Gospodarze w ostatnim meczu wreszcie doczekali się przełamania. Długo czekali, a i do tego na pewno nie było to proste spotkanie, ale to może być moment, który natchnie ich do lepszej gry. Może, ale w sumie nie musi, wszak wystarczy wspomnieć, co działo się w poprzednich momentach akurat po wygranych Bank of Taiwan nad Jeoutai.
 • 07.03.2020r. Bank of Taiwan – Jeoutai 100:94
Następnie gospodarze przegrywają 2 mecze pod rząd, po czym znów grają z outsiderem ligi.
 • 14.03.2020r. Jeoutai – Bank of Taiwan 91:100
Ta wygrana dała im tylko kilka chwil radości, bo od tego momentu notowali serię aż 6 kolejnych porażek w lidze.
 
W tym czarnym dla nich okresie porażek zanotowali 2 spotkania ze swoim dzisiejszym rywalem. Oba oczywiście przegrali.
 • 09.03.2020r. Bank of Taiwan – Yulon Luxeng 87:99
 • 29.03.2020r. Yulon Luxeng – Bank of Taiwan 94:89
Po tym, co ekipa gości potrafiła zrobić parę dni temu z Taiwan Beer mam do nich ogromny szacunek. Mają dobry moment no i przede wszystkim mecze wyjazdowe zaczęły być dla nich mocną stroną. W tej drugiej rundzie są aktualnie najlepszym zespołem pod tym względem z bilansem 4-1. Przegrali tylko z Taiwan Beer w pierwszym meczu, ale od tego momentu notują już serię 4 kolejnych wygranych pod rząd. Liczby mają niesamowite. Co prawda ten przegrany ostatni wyjazd słabiutki, ale od tego momentu regularnie minimum 90 punktów na ich koncie.
 
Z jednej strony mamy więc pokaz tego, że gospodarze są za mocni dla Jeoutai i z nimi wygrywają wszystko, no ale z drugiej strony są za słabi na całą resztę ligi z nimi przegrywają wszystko. Skazani na to przedostatnie miejsce i pytanie, czy są w stanie wygrać w końcu coś więcej. W tej 2 rundzie jednak poza wygranymi z Jeoutai w ilości 3 nic więcej nie potrafili ugrać. Do tego 8 porażek, no nie wygląda to jakoś szczególnie.
 
Z drugiej zaś strony ekipę, która rośnie w siłę z każdym kolejnym meczem i potrafi w tej lidze ograć dosłownie każdego. Nie są to wygrane wyłączone, ale jak pokazał mecz z Taiwan Beer zwycięstwa w świetnym stylu i to w wielu aspektach. Do 4 wygranych wyjazdowych potrafili dodać jeszcze 2 mecze domowe i dzięki temu zachowują caly czas szansę na 2 miejsce i wyprzedzanie Pauian.
 
Ciężko tutaj znaleźć jakiś argument przeważającyza ekipa gospodarzy. Widać tu ogromny regres na przestrzeni kwartału, bo przecież w pierwszej rundzie rozgrywek byli na 3 miejscu i potrafili odnieść aż 9 wygranych. Teraz pozostaje to w sferze marzeń. Zadowolić będzie sie trzeba 4 miejscem, ale jest to dla nich na pewno powód do niezadowolenia.
 
Goście są więc tutaj faworytem tego meczu. Wygrywają z liderem, wygrywają w meczach bezpośrednich, grają fantastycznie w ofensywie. Moim zdaniem przedłuża te kilka zwycięskich serii i po prostu będą tutaj lepsi.
 

Moja propozycja: Yulon Luxeng Dinos (bez dogrywki)

Kurs: 1.47

Pauian Archiland – Jeoutai Technology Basketball

03.04.2020r. 13:00

 
Na zamknięcie kuponu starcie 2 i ostatniej, a więc 5 w tabeli ekip.
 
Gospodarze kontynuują zwycięska serię, która ostatnio została przedłużona do 4 meczów. Pokonali w kapitalnym stylu Taiwan Beer, a więc lidera różnicą aż 19 punktów no i przez to kwestia mistrzostwa przynajmniej matematycznie i teoretycznie nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Wystarczy bowiem pokonać swojego dzisiejszego rywala i będzie tylko 1 wygrana różnicy.
 
Forma Pauian przekłada się na to, że nie wygrywają tylko u siebie czy na wyjeździe. 4 wygrane to po dwa razy dom i wyjazd, więc sami dyktują warunki bądź potrafią się do nich dostosować. W tym okresie była wygrana z dzisiejszym rywalem. Raczej pewna, spokojna, 1 połowa przesądziła o końcowym rozrachunku.
 • 27.03.2020r. Pauian Archiland – Jeoutai Technology Basketball 97:86
Co prawda Jeoutai w tym roku potrafiło pokonać Pauian niespodziewanie, ale było to na ich terenie.
 • 10.01.2020r. Jeoutai Technology Basketball – Pauian Archiland 89:68
U siebie jednak Pauian jest bardzo mocne i w zasadzie w ostatnich meczach nie daje temu rywalowi żadnych szans. 5 ostatnich meczów to komplet wygranych.
 
Warto zwrócić uwagę na formę ofensywną Pauian ze szczególnym uwzględnieniem meczów w domu. Mecz z Jeoutai wspomniałem, ale w pozostałych 4 meczach wcale nie obniżyli poziomu.
 • 113 punktów z Yulon Luxeng
 • 109 punktów z Bank of Taiwan
 • 96 punktów z Yulon Luxeng
 • 94 punkty z Taiwan Beer
Ogółem w tej 2 rundzie średnia liczba zdobywanych przez nich punktów wynosi 94,4, a patrząc tylko i wyłącznie na mecze grane w domu to wynosi ona aż 98 punktów.
 
Jeśli chodzi o rywala to ten ma przede wszystkim problemy w ataku. Patrząc w liczby to może nie traci aż tak wiele, no bo w sumie po co rywal ma się pod koniec meczu forsować, gdy przewaga jest na tyle bezpieczna i duża? Tak było przynajmniej z Bank of Taiwan czy Taiwan Beer, które mając ponad 10 punktów przewagi były bardzo blisko osiągnięcia granicy 90 punktów. Przykład meczu Pauian chociażby z Taiwan Beer pokazuje, że ta ekipa gra do końca nawet w momencie wysokiego prowadzenia. Tak też było w ostatnim meczu bezpośrednim.
 
Szczerze mówiąc to długo zastanawiałem się nad typem na to spotkanie. Gospodarze w świetnej formie, wygrywają, ale robią to też w sposób bardzo efektowny, mają kim straszyć w ataku, bo przecież mają Franklina Sessiona, który jest tutaj najlepszym strzelcem całej ligi (na fortunie dostępne są typy na zawodników). Patrząc jednak na ostatnie osiągnięcia domowe decyduję się na taki właśnie typ.
 

Moja propozycja: Pauian Archiland +91.5 punktów (z dogrywką)

Kurs: 1.65

fortuna

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!