Fame MMA 19 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Fame MMA 19 gdzie oglądać

Fame MMA 19: gdzie oglądać nadchodzącą galę? Po nieco ponad 3 miesiącach od numerowanej imprezy spod szyldu Fame, czas na kolejną, 19 już edycję tego wydarzenia. Bez wątpienia będzie się działo, bowiem karta walk pełna jest interesujących pojedynków, wśród których warto wyróżnić chociażby main-event pomiędzy Tańculą a Ferrarim. Do tego zobaczymy starcie kobiet oraz trzy rewanżowe potyczki – emocji więc nie zabraknie. A jeżeli nie wiesz gdzie oglądać Fame MMA 19, to na to pytanie również znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam!

Baner Betclic Fame MMA 19

Gdzie oglądać Fame MMA 19?

Zatem gdzie oglądać Fame MMA 19? Zanim jednak przejdę do konkretów związanych z transmisją tego wydarzenia, to warto przyjrzeć się samym pojedynkom, które będzie można zobaczyć na zbliżającej się gali. Poza wspomnianą walką wieczoru pomiędzy Tańculą a Roślikiem, emocji należy spodziewać się w potyczkach Księżniczki z Alberto, Zadymy z Tyborim, Wrzoska z Szeligą czy Fabijańskiego z Filipkiem. Jeśli natomiast chciałbyś poznać nasze przewidywania i analizy, to typy na Fame MMA 19 znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

Transmisja z Fame MMA 19 standardowo będzie dostępna jedynie w pay-per-view. Nie powinno chyba nikogo dziwić, że próżno szukać tego wydarzenia czy to u bukmacherów, czy w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu już od kilku lat PPV prężnie działa na polskim rynku sportów walki i dlatego też cały czas pozostaje numerem 1 pod względem transmisji z Fame MMA. Wystarczy więc dokonać jednorazowej opłaty na stronie federacji, a w zamian otrzymasz dostęp do wszystkich pojedynków zbliżającego się wydarzenia, ale nie tylko, bowiem po wykupieniu odpowiedniego pakietu otrzymasz także dostęp do Loży Szyderców, więc warto taką opcję rozważyć.

Data, miejsce i godzina Fame MMA 19

Nadchodzące Fame MMA 19 odbędzie się w sobotę, 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Hala ta pomieści blisko 20 tysięcy osób, więc można być pewnym, że dopingu na żywo nie zabraknie. Start imprezy standardowo zaplanowano na 19:30, a pierwsza walka rozpocznie się o 20:00, a main-event wstępnie zaplanowano na 23:45, więc przynajmniej 4 godziny emocji przed kibicami. Do walki natomiast ruszy 20 zawodników – mniej lub bardziej doświadczonych, ale z pewnością dobrze przygotowanych do walk. A jeżeli nie możesz zobaczyć tego wydarzenia na żywo, to pozostaje oczywiście Fame MMA 19 w PPV. Informacje na temat tego, jak wykupić dostęp do gali znajdziesz w dalszej części tekstu.

Fame MMA 19 PPV

Jak już wspomniałem nieco wyżej Fame MMA 19 obejrzeć można jedynie w PPV. Oznacza to, że każdy, kto chciałby śledzić sobotnie wydarzenie musi wykupić jeden z dwóch oferowanych przez federację pakietów, które znaleźć można na ich stronie internetowej. Pakiety te różnią się nie tylko ceną, ale również jakością transmisji czy dostępem do dodatkowych materiałów oraz po prostu – długością dostępu. Co więc możesz otrzymać po wykupieniu transmisji FAME MMA 19?

Baner Betclic Fame MMA 19

Gdzie kupić Fame MMA 19?

Zanim przejdę do konkretów związanych z ceną, przybliżę jeszcze to, gdzie kupić Fame MMA 19, a konkretniej dostęp do gali. Jak już podałem nieco wyżej – przede wszystkim trzeba wejść na stronę federacji w internecie i zalogować się na swoje konto, bądź zarejestrować swój profil użytkownika. Następnie pozostaje wybór jednego z dwóch pakietów i po jego opłaceniu otrzymasz potwierdzenie zakupu i dostęp do gali. Transmisja rozpocznie się o 19:30 i od wtedy też będziesz mógł śledzić wydarzenia z sobotniej imprezy na żywo.

Ile kosztuje PPV na Fame MMA 19

Czas przyjrzeć się zatem wspomnianym pakietom, które oferuje federacja. Zatem jak oglądać FAME MMA 19? Pierwszy pakiet dostępowy o nazwie Basic kosztuje 34.99 PLN i dzięki niemu będziesz mógł śledzić transmisje w rozdzielczości 720 p, a także otrzymasz możliwość oglądania gali przez kolejne 48 godzin po jej zakończeniu. Jeśli jednak wykupisz PPV na FAME MMA 19 w pakiecie Premium, otrzymasz dużo więcej od federacji, bowiem czeka na Ciebie dostęp do sobotniego wydarzenia w lepszej rozdzielczości – 1080 p, a także dostęp do gali przez najbliższy tydzień. Poza samym wydarzeniem otrzymasz możliwość zobaczenia ekskluzywnych materiałów, czyli Training Day czy dostęp do Loży Szyderców, a to wszystko kupisz za 39.99 PLN, a więc jedynie 5 PLN więcej niż w przypadku podstawowego pakietu. Warto także wspomnieć, że jeśli chciałbyś obstawić opisywane wydarzenie, to taką możliwość daje jedynie Betclic, a typy na Fame MMA dostępne są oczywiście na naszej witrynie.

Fame MMA 19 transmisja na żywo

Podsumowując więc, transmisja na żywo z Fame MMA 19 będzie możliwa dopiero po uprzednim wykupieniu pakietu z dostępem ze strony federacji. Jeśli więc jesteś fanem MMA czy freakfightów, to z pewnością warto rozważyć zakup transmisji. W oktagonie bowiem odbędzie się 10 pojedynków, które przyniosą mnóstwo emocji, a poszczególni zawodnicy zrobią świetne show, więc na pewno będzie co oglądać. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać szczegółowe informacje, jak oglądać FAME MMA 19, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Fame MMA 19 w TV i online

Na koniec przypomnę, że transmisja FAME MMA 19 nie będzie dostępna w żadnym innym legalnym źródle niż PPV. Z tego też względu nie ma co szukać walk w telewizji, internecie czy w Betclic, który jako jedyny oferuje możliwość obstawiania Fame MMA 19. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć tę galę na żywo, to zachęcam do wejścia na stronę famemma.tv, gdzie wykupisz dostęp do gali we wspomnianym PPV, a co za tym idzie – będziesz mógł cieszyć się emocjami związanymi z nadchodzącą, sobotnią galą!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze