Fame MMA 17 transmisja – gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV – zagranie.com

FAME MMA 17 gdzie oglądać

Gdzie oglądać FAME MMA 17? To pytanie z pewnością pojawia się coraz częściej, bo już w najbliższy piątek kolejna gala. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, gdzie będzie dostępna transmisja FAME MMA 17, a także co należy zrobić, aby mieć do niej dostęp?  Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące streamu na żywo FAME MMA 17 znajdziesz w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Gdzie oglądać FAME MMA 17?

Nadchodzące FAME MMA 17 zapowiada się niezwykle interesująco. W oktagonie zmierzy się ze sobą dziewięć par, wśród których wyróżnić można sportowców, influencerów, aktorów czy raperów. Czeka nas też jedno starcie kobiet. Niewątpliwie do najciekawszych walk należy zaliczyć starcie Amadeusza “Ferrari” Roślika z bokserem – Kamilem Łaszczykiem. Na placu boju stanie także między innymi “Gimper” i Czarek Jóźwik z Abstrachuje TV czy “Boxdel” i “Prezes FEN”. Emocji z pewnością nie zabraknie. Oczywiście przygotowaliśmy analizy do każdej walki tej gali.

Sprawdź nasze typy na FAME MMA!

W tym miejscu warto wspomnieć, że transmisja FAME MMA 17 nie będzie dostępna u żadnego z bukmacherów. Mianowicie organizacja ma podpisane umowy z Betclic, który jest jedynym miejscem, gdzie możesz obstawiać to wydarzenie, zatem tym bardziej nie będzie ono transmitowane u żadnej innej firmy bukmacherskiej. Tak jak przy każdej poprzedniej gali, tak i teraz, w przypadku FAME MMA 17 PPV będzie jedyną opcją. Oczywiście, istnieje kilka miejsc, w których będziesz mógł zobaczyć to wydarzenie. A w zależności od wykupionego pakietu, będziesz miał również dostęp do dodatkowych materiałów czy lepszej jakości samej transmisji. Szczegóły na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu. Zatem gdzie oglądać FAME MMA 17?

Data, miejsce i godzina FAME MMA 17

FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 3 lutego. Transmisja wydarzenia rozpocznie się natomiast od godziny 19:30. Federacja zadbała także o świetną lokalizację gali, bowiem odbędzie się ona w Tauron Arenie w Krakowie, która pomieści kilka tysięcy kibiców na trybunach, dzięki czemu atmosfera będzie jeszcze lepsza. A kiedy przyjrzymy się dodatkowo wszystkim walczącym tego wieczoru, to można być pewnym, że czeka nas kolejna potężna gala, do których przyzwyczaili już włodarze organizacji FAME. Jeżeli jednak nie udało Ci się kupić miejsca na widowni, bądź zdecydowałeś się obejrzeć wydarzenie w domu, to warto wiedzieć nieco więcej na temat PPV FAME MMA 17.

FAME MMA 17 PPV

Tak naprawdę dostęp do jakichkolwiek wydarzeń związanych ze sportami walki w naszym kraju wymaga w ostatnim czasie wykupienia opcji PPV, czyli po prostu dostępu do transmisji. FAME MMA 17 to kolejna taka gala, za którą po prostu trzeba zapłacić, jeśli chce się ją zobaczyć. Włodarze przygotowali dwa pakiety dla każdego, kto chce zobaczyć stream na żywo FAME MMA 17. I oczywiście w zależności od wyboru, będziesz miał większy bądź mniejszy dostęp do tego, co przygotowała organizacja. Co więc możesz otrzymać po wykupieniu transmisji FAME MMA 17?

fame mma kursy

Gdzie kupić i ile kosztuje PPV na FAME MMA 17?

Jak już wspomniałem nieco wyżej, możliwości do zakupu PPV na FAME MMA 17 jest kilka. Organizacja oferuje oczywiście wykupienie dostępu na swoich kanałach, a więc na stronie famemma.tv, dzięki czemu będziesz mógł śledzić piątkową galę na swoim komputerze bądź telefonie. Świetną opcją dla każdego, kto chce zobaczyć FAME MMA 17 na żywo w TV jest wykupienie dostępu w Polsat Box. Mianowicie od dłuższego już czasu organizacja ta podpisała umowę z Polsatem, dzięki czemu po zakupie danego pakietu PPV będziesz mógł śledzić walki także w telewizji, co z pewnością ułatwi oglądanie wielu tysiącom ludzi.

Warto zwrócić także uwagę na podane pakiety, bowiem ma to spore znaczenie. Jak oglądać FAME MMA 17? Masz tak naprawdę dwie możliwości. Pierwszy pakiet Basic kosztuje 34.99 PLN. Dzięki niemu otrzymasz dostęp do transmisji w rozdzielczości 720 p, a także możliwość oglądania pojedynków przez 48 godzin po zakończeniu gali. Tak naprawdę jest to bardzo podstawowy i ograniczony pakiet względem tego wyższego. Wykupując PPV na FAME MMA 17 w pakiecie Premium masz sporo więcej możliwości. Mianowicie, otrzymasz dostęp do sobotniego wydarzenia w lepszej rozdzielczości – mianowicie 1080 p, a także dostęp do gali przez najbliższy tydzień. To jednak nie wszystko, bo poza samym wydarzeniem będziesz mógł również zobaczyć sporo ekskluzywnych materiałów, jak chociażby Training Day czy dostęp do tak zwanej Loży Szyderców, którą tym razem będzie ekipa Bungee, a więc: MrDzinold, Bandura i Merghani. To wszystko otrzymasz za 39.99 PLN, a więc 5 PLN więcej niż w przypadku podstawowego pakietu.

FAME MMA 17 transmisja na żywo

Skoro wiesz już gdzie oglądać FAME MMA 17, to warto przyjrzeć się jeszcze samej transmisji z tego nadchodzącego wydarzenia. Tak naprawdę będzie to kilkugodzinne show, w którym emocji nie może zabraknąć ani na moment. Będąc więc fanem freakfightów warto być przygotowanym na piątkowe wydarzenie i wcześniej wykupić transmisje na żywo z FAME MMA 17. Opłacić ją można standardowo SMS-em lub wykonując przelew online. Jak już wspomniałem rozpocznie się ona około 19:30 i z każdą kolejną walką będzie jeszcze ciekawiej. Bez wątpienia warto czekać na pojedynek Amadeusza “Ferrari” Roślika z Kamilem Łuszczakiem, a także dwóch raperów czyli Sebastiana Fabijańskiego vs Wac Toja. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać szczegółowe informacje, jak oglądać FAME MMA 17, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze