FAME MMA 12 kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

kiedy fame mma 12

Kiedy i gdzie FAME MMA 12? To pytanie, które zadają sobie fani freak fightów. Nie opadł jeszcze kurz po poprzedniej gali, a już organizatorzy planują kolejne wydarzenie FAME MMA 12. To kiedy odbędzie się FAME MMA 12 zostało ogłoszone podczas październikowej edycji, kiedy to walczył m.in. Norman Parke i Borys Mańkowski. Wiemy, kiedy ponownie oktagon FAME MMA zapełni się influencerami i głośnymi nazwiskami ze świata sportów walki!

Obstawiaj walki FAME MMA 12 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

Kiedy FAME MMA 12?

O tym, kiedy FAME MMA 12 dojdzie do skutku fani tej organizacji zostali poinformowani podczas gali, która miała miejsce 2 października. Co więcej, wtedy dowiedzieliśmy się nie tylko o dacie FAME MMA 12, ale też poznaliśmy pierwszych bohaterów tego wydarzenia. Ponownie FAME MMA 12 posyła w bój Don Kasjo, Adriana Polańskiego i Zusje. To nazwiska, które utożsamiane są z FAME MMA i na kolejnej gali będzie można je oglądać.

FAME MMA 11 w Gliwicach cieszyło się wielką popularnością, dlatego już teraz fani zastanawiają się, gdzie odbędzie się FAME MMA 12? Czy ponownie będzie to sportowa hala, która zapełni się po brzegi tak jak obiekt w Gliwicach? Na pewno będzie można odebrać Betclic kod promocyjny i postawić kupon na FAME MMA 12 bez ryzyka!

FAME MMA 12 DATA

Wojtek Gola czy Boxdel tym razem nie chcą, żeby kibice zbyt długo wyczekiwali kolejnej edycji FAME MMA. Dlatego FAME MMA 12 odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Kiedy dokładnie? Wydarzenie podczas którego zawalczy Don Kasjo, Zusje czy Linkimaster odbędzie się 20 listopada 2021 roku! Oczywiście FAME MMA 12 zostanie przeprowadzone w sobotni wieczór. Przed galą kibice będą mogli emocjonować się konferencjami prasowymi, a także ceremonią ważenia.

Przerwa pomiędzy FAME MMA 11 a FAME MMA 12 to tylko kilka tygodni. Zdecydowanie dłużej trzeba było czekać na FAME MMA 11 po jubileuszowej 10. edycji. Wówczas FAME MMA 10 odbyło się w maju, a 11. edycja miała miejsce na początku października. Teraz wszystko nabiera większego rozpędu, bo 20 listopad 2021 jest tuż, tuż!

Gdzie odbędzie się FAME MMA 12?

Gdzie FAME MMA 12? Ostatnio kibice FAME MMA przyzwyczaili się do gali organizowanych w studiu telewizyjnym. Powiewem świeżości było październikowe FAME MMA 11, które zostało zorganizowane w Arenie Gliwice. To obiekt, który podczas gali został wypełniony przez kilka tysięcy sympatyków FAME MMA. Niegdyś hala w Gliwicach wypełniała się przy okazji gali KSW, a tymczasem FAME MMA wykręca podobna skalę oglądalności.

To gdzie odbędzie się FAME MMA 12 jeszcze nie zostało potwierdzone. Organizatorzy muszą brać pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczna i właśnie do niej się dostosować. W tym momencie trudno prognozować odnośnie obostrzeń sanitarnych, dlatego miejsce gali FAME MMA 12 nie jest jeszcze znane. Bez wątpienia wszyscy życzyliby sobie obiektu sportowego, by jak najszersze grono osób mogło wziąć udział w wydarzeniu “na żywo”. Czy tak się stanie? FAME MMA odbywało się już w Łodzi, Gdańsku i Gliwicach – być może to miejsce także przyszłej edycji.

Karta walk FAME MMA 12

Kto zawalczy na FAME MMA 12? Kiedy gala dojdzie do skutku, to podczas niej na pewno wystąpi Don Kasjo. Przeciwnikiem Kasjusza Życińskiego ma być Marcin Wrzosek, a więc kolejna postać, która opuszcza KSW na rzecz FAME MMA. Wrzosek decyduje się na podobny krok, co Popek, Norman Parke i Borys Mańkowski. To kolejny przedstawiciel zawodowego MMA, który będzie rywalizował w federacji freak fight.

Na karcie walk FAME MMA 12 pojawi się też Zusje, Marta Martirenti Rentel, Piotr Piechowiak zwany Bestią i Maksymilian Wiewiór. Tak naprawdę już teraz znamy kilka konfrontacji, a do ogłoszenia pełnej karty walk pozostało jeszcze sporo czasu. Ponownie na FAME MMA 12 będzie można oglądać męskie i kobiece pojedynki.

FAME MMA 12 – zawodnicy i walki

Na FAME MMA 12 najwięcej zainteresowania będzie budzić walka wieczoru pomiędzy Don Kasjo a Marcinem Wrzoskiem. Ten pierwszy to jeden z filarów federacji FAME MMA, który walczył m.in. z Marcinem Najmanem i Normanem Parke. Ten drugi wywodzi się ze sportów walki, a przez dłuższy czas kariery związany był z federacją KSW. Podczas FAME MMA 12 obaj będą rywalizować na bokserskich zasadach, a nie w formule MMA. W mediach społecznościowych głośno anonsowany jest też pojedynek Adriana “Polaka” Polańskiego z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Marcin Wrzosek

Don Kasjo po raz drugi stanie do walki z byłym mistrzem KSW. Trzeba przyznać, że Kasjusz Życiński ma odwagę i nie boi się wielkich wyzwań. Marcin Wrzosek w 2016 roku zdobył pas KSW w wadzie piórkowej pokonując Artura Sowińskiego. Ostatnio Wrzoskowi w tej federacji wiodło się gorzej, bo przegrywał z Borysem Mańkowskim i Normanem Parkiem. Generalnie bilans “The Polish Zombie” wynosi 14 zwycięstw i 7 porażek.

fame mma 12 kiedy walki i zawodnicy

Adrian “Polak” Polański – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Adrian Polański to jeden z najaktywniejszych zawodników w FAME MMA. “Polak” dla tej federacji walczył już sześciokrotnie. Jego bilans to 4 wygrane i 2 porażki. Ostatnio na FAME MMA 10 rozprawił się z Dawidem Malczyńskim. “Wiewiór” w FAME MMA jest równie aktywny, bo do tej pory stoczył cztery pojedynki. Maksymilian Wiewiórka ma dobrą serię, bo zwyciężył trzy ostatnie konfrontacje.

Patryk “Ryba” Karaś – Kornel “Koro”Regel

Patryk Karaś na FAME MMA 12 podejmie debiutanta, czyli Kornela Regela. Ten pierwszy zwyciężał w tej federacji dwie walki przeciwko Filipowi Marcinkowi i Olegowi Riaszeńczewowi. “Koro” po raz pierwszy zaprezentuje się publiczności na FAME MMA 12.

Zusje – Marta “Martirenti” Rentel

Na poprzedniej gali numer 11 ogłoszono również, że na FAME MMA 12 odbędzie się walka kobiet, w której zmierzą się Zusje oraz Martirenti. Obie zawodniczki walczyły już dla tej federacji, ale z całą pewnością nie możemy powiedzieć, że są one zawodowymi sportowcami. Zusje i Marta Rentel są influencerkami, które swoją rozpoznawalność budują przede wszystkim na Instagramie. Walki kobiet cieszą się sporym zainteresowaniem i teraz jest dokładnie tak samo.

Piotr “Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski

Do oktagonu FAME MMA wraca Piotr “Bestia” Piechowiak. Były strongman ma na swoim koncie już dwie wygrane w FAME MMA, a podczas listopadowej gali spróbuje pokonać Krzysztofa Radzikowskiego, kolegę po fachu, który również wywodzi się ze świata strongmanów.

Oferta Betclic na FAME MMA 12

Wszystkie typy na FAME MMA znajdziesz w naszym specjalnym dziale: https://zagranie.com/typy-fame-mma/. To w nim prezentujemy zakłady z oferty Betclic. To bukmacher współpracujący z FAME MMA na wyłączność, dlatego posiada prawo do oferowania kursów i zakładów na pojedynki influencerów. Tak też będzie w przypadku FAME MMA 12, które odbędzie się 20 listopada 2021.

Po ogłoszeniu walk w ofercie Betclic pojawiły się pierwsze kursy na faworytów. Na ten moment można znaleźć rynki na zwycięzcę walki. W pojedynku Don Kasjo vs Marcin Wrzosek faworytem jest ten pierwszy. W pozostałych walkach bukmacher daje większe szanse “Wiewiórowi”, “Rybie” i “Bestii”.

Fot. z okładki Mateusz Porzucek

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze