FAME MMA 12 PPV. Gdzie oglądać? Cena, transmisja i stream na żywo!

fame mma 12 gdzie oglądać ppv

Gdzie będzie można oglądać galę FAME MMA 12? Znamy sposoby na to, żeby uruchomić transmisje live z FAME MMA 12! To wydarzenie, które obejrzysz nie tylko w hali sportowej, ale też w PPV. Transmisje “na żywo” z FAME MMA 12 mogą być aktywowane po zakupie odpowiedniego kodu PPV. Jak go zdobyć? W tym artykule poznasz wszystkie szczegóły! Poza tym mamy dla Was konkursy, w których rozdajemy darmowe kody PPV na FAME MMA 12!

Obstawiaj walki FAME MMA 12 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

Konkursy z darmowymi kodami PPV na FAME MMA 12

Dzięki współpracy z Betcliciem otrzymaliśmy kilka darmowych kodów na zbliżającą się galę. Nie zachowujemy ich i rozdajemy je naszym czytelnikom. W tym momencie prowadzimy konkurs na naszej facebookowej Grupie Zagranie. Bezpośredni link do konkursu znajduje się tutaj -> DARMOWE PPV NA FAME MMA 12!

Twoim jedynym zadaniem jest opisanie najciekawszej Twoim zdaniem walki i powiedzenie nam, czemu to właśnie ją chcesz obejrzeć najbardziej! Wszystkie szczegóły znajdują się w poście! Sprawdź koniecznie i powalcz o darmowy kodzik na najbliższą galę!

FAME MMA 12 gdzie oglądać? FAME MMA 12 PPV

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć FAME MMA 12? To gala freak fight, która gromadzi coraz większą publikę przed telewizorami. O dużej popularności FAME MMA świadczy nie tylko oglądalność w transmisjach PPV, ale też sprzedaż biletów. Na ostatnią galę FAME MMA 11 w Gliwicach organizatorzy zapełnili obiekt niemal do ostatniego miejsca. Oglądanie FAME MMA weszło w nawyk, więc nie dziwi, że transmisje z tego wydarzenia są coraz częściej wyszukiwane.

FAME MMA 12 nie jest oferowane przez znane stacje telewizyjne, dlatego fani czasami mają problem z uruchomieniem przekazu “na żywo” z walk swoich ulubieńców. Tak naprawdę to wydarzenie w dużej mierze można oglądać za pośrednictwem przekazów online. Stream “na żywo” z FAME MMA 12 może być uruchomiony na komputerze, Smart TV i smartfonie. W tym momencie sprawdź, kiedy odbędzie się FAME MMA 12!

FAME MMA 12: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

FAME MMA to kontrowersyjne wydarzenie, a w dodatku czasami bywa też krwawe. Wszystko to sprawia, że gale te nie są transmitowane przez ogólnie dostępne telewizje. Sporty walki takie jak MMA sprzedaje się za pośrednictwem PPV. To płatny model subskrypcji, gdzie uruchomienie transmisji live oznacza dokonanie opłaty za relację. Kod PPV niejako służy jako bilet do tego, żeby można było obejrzeć przekaz z wydarzenia sportowego.

Za każdym razem cena PPV za FAME MMA 12 ustalana jest indywidualnie, co do gali. Co prawda kwoty te z reguły są takie same, co w poprzednich edycjach, choć delikatnie widać trend wzrostowy. Dopiero po wykupieniu kodu PPV – można uruchomić przekaz live z FAME MMA 12. Kod promocyjny na FAME MMA 12 może oznaczać też ekskluzywną promocję w zakładach bukmacherskich, gdzie do odebrania jest Betclic bonus na start: zakład bez ryzyka 550 PLN.

FAME MMA 12 transmisja na żywo

Transmisje na żywo z FAME MMA rozpoczynają się około godziny 20:00. Tak też będzie w przypadku listopadowej gali. FAME MMA 12 dokładnie odbędzie się 20 listopada, w sobotni wieczór. Transmisja live z w tego wydarzenia pojawi się na waszych ekranach około 20:00. W skład relacji wchodzi studio, walki i wywiady po pojedynkach. Przekaz przypomina relację PPV, jaka dostępna jest m.in. podczas wydarzeń KSW.

Gdzie otworzysz transmisje “na żywo” z FAME MMA 12? Do tego jest oddany specjalny portal TV pod adresem famemma.tv. To serwis, który pozwala na wykupienie PPV i aktywację kodu, żeby pojawił się przekaz na żywo z gali. Jak oglądać? Wystarczy nacisnąć ikonę play na stronie głównej famemma.tv.

FAME MMA 12 stream online

FAME MMA 12, tak jak poprzednie gale, można śledzić w streamie online. Strona famemma.tv to serwis internetowy, więc do prawidłowego działania potrzebny jest stały dostęp online. Stream “na żywo” z FAME MMA 12 może być uruchomiony w przeglądarce Safari lub Google Chrome na smartfonie, komputerze i Smart TV. To jedyna możliwość obejrzenia FAME MMA, które zostanie przeprowadzone 20 listopada 2021.

Stream online z FAME MMA 12 nie jest darmowy, bo jest zablokowany kodem PPV. Aby uzyskać do niego dostęp należy opłacić abonament za transmisję live z tego wydarzenia. Cena PPV na FAME MMA 12 oscyluje w przedziale 20 – 30 PLN. Płatność można wykonać przelewem online, który księgowany jest błyskawicznie o każdej porze dnia i nocy.

PPV na FAME MMA 12 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Dostęp do FAME MMA 12 można kupić w oficjalnym serwisie federacji. Możesz bezpośrednio wejść na portal famemma.tv i wybrać zakładkę “kup PPV”. Gwiazdy FAME MMA, a więc osoby, które biorą udział w wydarzeniu często oferują specjalne linki do wykupu PPV, które kierują na stronę federacji. Wówczas z takich poleceń czerpią oni dodatkowe zyski. Serwisy zewnętrzne na ten moment nie oferują sprzedaży z PPV na FAME MMA 12. Jeśli chcesz dokonać płatności, to po prostu wybierz główny portal organizacji. Pamiętaj, że przed wykupem PPV będziesz musiał zarejestrować konto w serwisie online.

Kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 12?

FAME MMA 12 odbędzie się 20 listopada. Nie znamy dokładnego miejsca tego wydarzenia, ale można przypuszczać, że znów będzie to hala sportowa. Ostatnie FAME MMA odbyło się w Arenie Gliwice. Na potwierdzenie miejsca dla FAME MMA 12 wciąż musimy jeszcze poczekać. Wiele zależy od restrykcji związanych z sytuacją epidemiologiczną. Jeśli nie zostaną nałożone dodatkowe obostrzenia, to wydarzenie to zostanie zorganizowane z udziałem publiczności w hali sportowej.

fame mma 12 kiedy walki i zawodnicy

FAME MMA 12 PPV – jak kupić?

Jak kupić PPV na FAME MMA 12? Przede wszystkim trzeba posiadać konto w serwisie famemma.tv, jeśli je masz – to wystarczy zalogować się. Jeśli nie – to przed zakupem PPV musisz zarejestrować profil użytkownika. Co dalej? Przed zakupem decydujesz, jaki pakiet PPV wybierasz. Możesz wybrać transmisję podstawową o jakości 720p lub premium o jakości obrazu 1090p.

Po zdecydowaniu o pakiecie PPV zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Jedną z opcji zapłaty za transmisje live na FAME MMA 12 jest generowany w aplikacji kod BLIK. To znana opcja płatnicza również wśród graczy, którzy stawiają typy sporty walki u bukmacherów online.

CENA PPV na FAME MMA 12 – ile kosztuje?

Cena na PPV FAME MMA 12 zależy od tego, który model transmisji chcesz uzyskać. Za podstawowy zestaw, który umożliwia odtworzenie gali przez 24 godziny – zapłacisz 24.99 PLN. Za pakiet określany jako premium, gdzie jest wyższa jakość obrazu, a także dostęp do gali przez siedem dni – cena wynosi 29.99 złotych. Podobne ceny za FAME MMA figurowały podczas październikowej gali.

Wykupując PPV na FAME MMA 12 będziesz mógł na żywo oglądać w akcji m.in. Don Kasjo, Marcina Wrzoska, Piotra Piechowiaka, Adriana Polańskiego, Zusje i Maksymiliana Wiewióra.

fot. Mateusz Porzucek

FAQ

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 12?

Dokładny koszt transmisji live w PPV na FAME MMA wynosi 24.99 PLN lub 29.99 PLN.

Gdzie oglądać stream online z FAME MMA 12?

Transmisję na żywo z FAME MMA 12 można uruchomić na stronie famemma.tv.

Zaloguj się aby dodawać komentarze