Nie tak miały rozpocząć się dla naszych siatkarzy Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Niespodziewana porażka z reprezentacją Iranu z pewnością nie była czymś, co przed meczem byśmy przyjęli za normę. Drużyna Vitala Heynena to nie jest grupa ludzi, którą to podłamie, a wręcz podwójnie zmotywuje. Po falstarcie dostaliśmy sygnał ostrzegawczy, że jest to turniej, w którym nie ma faworytów i słabszych zespołów, a każdy liczy się w walce o medale. Gramy dziś siatkarskiego dubla z AKO 3.20 na jutrzejsze mecze w Tokio!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was z oferty Fortuny!

USA vs Rosyjski Komitet Olimpijski (początek meczu 4:05)

Amerykanie przed turniejem byli stawiani w gronie kandydatów do medali. Pierwszy mecz z Francją potwierdził te aspiracje, a dodatkowo pokazał, że drużyna Johna Sperawa będzie chciała zaatakować nie tylko podium, ale też jego najwyższy stopień. Niewielu spodziewało się tak gładkiej przeprawy nad Trójkolorowymi, a ci powalczyli tylko w ostatnim secie, ale wtedy było już za późno. Amerykanie wygrali dwa razy do 18 i ostatnią partię do 22. Bardzo dobrze spisał się duet Sander-Anderson, który łącznie zdobył aż 28 punktów. Ponad 62% skuteczności w ataku to liczba, która pozwoliła Amerykanom zdominować rywala. Przez cały czas trwania meczu brązowi medaliści poprzednich igrzysk nie oddali kontroli nad spotkaniem – tylko raz Francja prowadziła w meczu – w trzecim secie zdobywając punkt na 2:1, to tylko potwierdza wielkość USA w tej potyczce. 

Fortuna
2,08
USA -1,5 seta

Co gramy?

Rosjanie w pierwszym starciu z Argentyną nie wyglądali na dominatorów, stracili nawet seta i tylko w trzeciej odsłonie meczu zaznaczyli wyraźną różnicę. Ich statystyki nie powalają – zaledwie 47% skuteczności w ataku, Michaijłow, który zdobył łącznie 17 punktów aż 8 zdobył tylko w tym trzecim secie, a w pozostałych partiach zdobywał zaledwie po trzy punkty. Plusem była gra blokiem – tutaj aż 13 oczek zdobytych przez Rosjan. Zespół Stanów Zjednoczonych jeśli utrzyma swoją skuteczność w ataku i znajdzie sposób na przebicie zawsze mocnego bloku rosyjskiego to możemy mieć powtórkę z meczu z Francją. Sądzę, że Amerykanie wygrają to spotkanie za trzy punkty.

grupa 40

Polska vs Włochy (początek meczu 7:20)

Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu z Iranem wyglądała bardzo dobrze w pierwszym secie. Później było już coraz trudniej, a Bartosz Kurek i Wilfredo Leon którzy zdobyli łącznie 43 punkty, mimo wszystko nie byli aż tak skuteczni, jak moglibyśmy oczekiwać – w kluczowych momentach nie zawsze kończyli swoje akcje. Trzeba jednak oddać naszym rywalom, że zagrali naprawdę dobre spotkanie wykorzystując większą liczbę naszych błędów. Włosi podczas Ligi Narodów nie grali, wystawili rezerwowy skład, a ten główny przygotowywał się w ukryciu do turnieju olimpijskiego. Po pierwszym meczu wciąż niewiele o nich wiemy, ale pewne wnioski po obejrzeniu pierwszego spotkania możemy wyciągnąć. 54% skuteczności w ataku, nieźle funkcjonująca zagrywka – siedem zaserwowanych asów, stosunkowo mało błędów własnych w porównaniu do meczu Polaków. Wracanie do meczu Polski z Włochami podczas Ligi Narodów nie ma większego sensu, bo to zupełnie inne drużyny. 

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Przed założeniem przeczytaj opinie o tym bukmacherze!

Co gramy?

Doskonale znamy naszych siatkarzy – trudne sytuacje tylko wyrabiają w nich charakter i dodatkową motywację. Porażka powinna wyzwolić z naszych reprezentantów to, co najlepsze mają w sobie i myślę, że będziemy świadkami najlepszego przykładu tej legendarnej sportowej złości. Podczas ostatniego meczu w Pucharze Świata wygraliśmy z Włochami do zera, z kolei na mistrzostwach świata we Włoszech przegraliśmy w tiebreaku, ale i tak zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie, a Włochom nie dało to awansu do półfinału. Jeśli uda nam się powstrzymać niesamowitego z Kanadą Alessandro Michieletto a także Juantorenę to będzie klucz do wygranej. Jesteśmy faworytem tego spotkania i musimy udowodnić swoją wyższość oraz pokazać, że stać nas na znacznie więcej i wciąż jesteśmy drużyną rozdającą medale w tym turnieju. Sądzę, że tutaj także czeka nas wygrana za trzy punkty i tym razem nie zostaniemy przez naszych zawodników niemile zaskoczeni. Z kodem promocyjnym możecie zagrać nasze typy bez ryzyka, a szczegóły poniżej.

Fortuna
1,54
Polska -1,5 seta

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

typy siatkówka igrzyska olimpijskie 26.07 fortuna

fot. Rafał Rusek

Zaloguj się aby dodawać komentarze