OFERTA OBECNIE NIEAKTUALNATUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNE PROMOCJE EWINNERA NA START

Nowa część oferty powitalnej w eWinner – freebet 25 PLN! W dzisiejszym tekście dowiesz się więcej na temat warunków obrotu darmowym zakładem, a także możliwości, aby go otrzymać. Zapraszamy!

eWinner freebet 25 PLN dla stałych graczy

eWinner zarejestrowanym graczom pozwala co tydzień odebrać nowy bonus freebet 25 PLN. To oferta promocyjna związana z zakładami na żużel, bo bukmacher ten jest sponsorem 1. ligi żużlowej w Polsce. Jak odebrać freebet?

ewinner freebet na żużel

W weekend, czyli od piątku do niedzieli przygotuj kupon w eWinner, na którym umieścisz przynajmniej dwa przedmeczowe typy na żużel z łącznym kursem minimalnym 2.50. Tego samego dnia otrzymasz od eWinner freebet o wartości 100% postawionej stawki do maksymalnie 25 złotych.

Freebet należy wykorzystać podczas tego samego weekendu obstawiając zakłady live z minimalnym kursem łącznym 1.50.

Zakład bez ryzyka 155 PLN bez obrotu

eWinner nowym graczom zamiast freebetu oferuje zakład bez ryzyka do 155 PLN, co jest równie atrakcyjną ofertą. Jak postawić ubezpieczony zakład?

Najpierw trzeba zarejestrować konto w eWinner z naszym kodem promocyjnym: 655PLN, a następnie zrobić pierwszą wpłatę. Chcąc odebrać maksymalny zwrot w razie niepowodzenia – wpłać 176 PLN, bo wtedy otrzymasz 155 PLN cashback (12% stawki idzie na podatek). Aby zagrać bez ryzyka w eWinner obstaw dowolny zakład, a jeśli przegrasz bukmacher zwróci twoją stawkę.

Zakład bez ryzyka w eWinner nie podlega obrotowi i środki finansowe od razu można wypłacić z konta. To jedna z najlepszych ofert na rynku, bo nie wymaga od klienta obrotu.

Freebet 25 PLN w eWinner!

eWinner to jeden z najnowszych bukmacherów, jeśli szukacie opinii na jego temat to zapraszamy do naszej recenzji -> LINK

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, aby odebrać freebet 25 PLN jest założenie konta w eWinnerze. Jako czytelnik Zagranie.com możesz skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, który widnieje na poniższym banerze – kliknij!

 

Rejestracja w eWinner jest darmowa i zgodna z prawem. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych.

Co dalej po ukończeniu rejestracji?

Freebet 25 PLN otrzymasz od razu po postawieniu pierwszego kuponu singiel/AKO za minimum 50 PLN.

Uwaga -> promocja łączy się z Hat-trickiem powitalnym, a to oznacza, że stawiając pierwszy zakład za 150 PLN bez ryzyka i tak otrzymasz freebet o wysokości 25 PLN w eWinner.

Jak obrócić Freebet? Darmowy zakład u większości z legalnych bukmacherów trzeba obrócić. Podobnie jest w eWinner, jednak ten operator wymaga jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.50. Kupon może być AKO lub singiel.

ewinner freebet

Regulamin promocji freebet 25 PLN

 • Promocja obowiązuje od 24.01.2020 r. i trwa do odwołania.
 • Aktywacja freebetu na podstawie postawionego zakładu AKO/singiel za minimum 50 PLN.
 • Promocja łączy się z hat-trickiem powitalnym
 • Gracz otrzyma 50% od postawionego zakładu na minimum 50 PLN, jednak 25 złotych to maksymalna wysokość freebetu.
 • Freebet 25 PLN musisz wykorzystać w ciągu 7 dni od przyznania w dowolnym kuponie AKO/Singiel z kursem minimalnym 2.50.
 • Do promocji nie kwalifikują się zakłady specjalne -> Combo dnia, zakłady systemowe.
 • Wygrana z freebetu nie podlega obrotowi.
ewinner freebet

Pełen regulamin promocji:

Pozostałe bonusy i promocje w eWinner

Rozłożyliśmy Wam na czynniki pierwsze warunki dwóch promocji w eWinner z darmowym zakładem. Pierwszy dotyczy obstawienia debiutanckiego zakładu, a drugi to specjalny bonus dla fanów NBA. Co jeszcze można zyskać zakładając konto? Jakie bonusy przygotował bukmacher? O tym przeczytacie w poniższym akapicie.

Hattrick powitalny

 • Zakład bez ryzyka do 150 PLN
 • 100% od drugiego depozytu do 500 PLN
 • 100% od trzeciego depozytu do 500 PLN
 • Tylko z kodem: 1225PLN -> 100% od czwartego depozytu do 50 PLN
 • Freebet 25 PLN (warunki wyżej)

Więcej informacji na temat wszystkich bonusów w eWinner znajdziesz tutaj.

Zakład bez ryzyka do 150 PLN

eWinner bonus to również specjalna propozycja dla fanów zakładów bez ryzyka. Obecnie większość ofert powitalnych legalnych bukmacherów składa się z tego typu promocji. W przypadku nowego operatora gracze na start otrzymują możliwość postawienia pierwszego kuponu z gwarantowanym zwrotem do 150 PLN.

Warto zaznaczyć, że jeśli kupon zakończy się niepowodzeniem – otrzymasz zwrot na konto bonusowe z odjęciem 12% podatku od gier. Obrót:

 • 6-krotny obrót dodatkowych środków
 • Dowolne kupony z kursem minimalnym 2.5
 • 30 dni na dokonanie obrotu

100% bonus od depozytu do 500 PLN

W tym przypadku otrzymujesz bonus od drugiej i trzeciej wpłaty w wysokości 100% od włożonego depozytu, ale z ograniczeniem do maksymalnie 500 PLN.

Wpłacasz 100 PLN -> otrzymujesz 100 PLN w formie bonusu od eWinner, który musisz obrócić, podobnie jak w przypadku zakładu bez ryzyka.

 • 6-krotny obrót dodatkowych środków
 • Dowolne kupony z kursem minimalnym 2.5
 • 30 dni na dokonanie obrotu

Dzięki rejestracji ze specjalnym kodem otrzymasz również możliwość wykorzystania bonusu od depozytu przy czwartej wpłacie na swoje konto. W tym przypadku warunki promocji będą ograniczone do 50 PLN

Warunki obrotowe w eWinner nie są najłatwiejsze, jednak trzeba docenić fakt, że bukmacher daje Ci na start kilka ciekawych możliwości, jakimi są:

 • Freebet
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto bonusowe
 • Bonusy od depozytu

Szeroki wachlarz możliwości w ofercie nowego bukmachera to z pewnością dobry krok, aby przyciągnąć uwagę graczy.

eWinner – aplikacja mobilna i custom bet

eWinner zadebiutował na rynku w końcówce 2019 roku. Gracze od początku szukali informacji na temat aplikacji mobilnej, z której mogliby skorzystać. Bukmacher wprowadził możliwość pobrania jej dla użytkowników systemu Android. W tym momencie osoby, które posiadają iOS muszą jeszcze poczekać.

Grając w aplikacji mobilnej możesz obstawiać, gdzie tylko chcesz, a żaden mecz Ci nie umknie. Warto zarejestrować się na stronie bukmachera i obserwować kolejne promocje. W tym momencie, tak jak wspomnieliśmy, oprócz konkretnych warunków oferty powitalnej masz do wyboru dwa freebety – 25 PLN na start, a także 50 PLN dedykowany darmowy zakład pod NBA.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej, ale również swojego komputera możesz złożyć prośbę o dodanie dowolnego zakładu. eWinner proponuje swoim klientom możliwość zgłaszania “custom betów”, czyli wybranych przez gracza typów. Chcesz obstawić coś, czego nie mają inni? Brakuje Ci danej pozycji w ofercie? Załóż konto w eWinner i korzystaj z dostępnych możliwości.

custom bet - ewinner freebet

Więcej na temat opcji “Custom Bet” znajdziecie w tym artykule -> https://zagranie.com/wyszukiwarka-kursow-bonusy-custom-bet-i-szybki-kupon-co-przygotowal-dla-nas-ewinner/

Freebety na Facebooku od Zagranie

Polujesz na darmowe zakłady od bukmacherów? Freebet czeka na ciebie nie tylko w eWinner, ale również u pozostałych legalnych bukmacherów. Na naszej facebookowej grupie oferujemy liczne konkursy typerskie, w których można wygrać m.in. bonusy freebet, a także inne nagrody.

Sprawdź grupę typerską Zagranie: https://www.facebook.com/groups/grupazagranie/

Jak uzyskać najwyższy bonus w eWinner?

OFERTA OBECNIE NIEAKTUALNA

Jak otrzymać freebet w eWinnerze?

OFERTA OBECNIE NIEAKTUALNA

Jak obrócić freebet w eWinnerze?

OFERTA OBECNIE NIEAKTUALNA

Zaloguj się aby dodawać komentarze