Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk: typy i kursy bukmacherskie – wszystko na ten temat znajdziesz właśnie niżej! Wielkimi krokami zbliża się High League 3, w trakcie którego zobaczymy łącznie dziewięć walk. W jednej z nich Brodnicka zmierzy się z Wybrańczyk. Na papierze to druga z nich jest faworytką, ale czy uda się jej to wykorzystać?

baner Fortuna high league 3

Ewa Brodnicka – Kamila Wybrańczyk, typy bukmacherskie

Typy na Brodnicka – Wybrańczyk znajdziesz w poniższym artykule, gdzie dokładnie je omówimy. Na High League 3 czekają nas dwie walki kobiet, a jedną z nich będzie właśnie starcie tych zawodniczek. Między zawodniczkami nie ma aż tak dużego konfliktu, ale na pewno nie będą się oszczędzać w oktagonie. Brodnicka ma dłuższą przygodę ze sportem, dlatego jest uważana za faworytkę, ale czy to się przełoży na jej wygraną?

Ewa Kleo Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk, zapowiedź walki

Walka Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk  zapowiada się na dość ciekawą. W końcu rywalizacje kobiet we freak fightach ostatnio wyglądają ciekawie. Warto również podkreślić, że obydwie zawodniczki bardzo mocno przygotowują się do tej walki, co wcale nie jest oczywiste patrząc na kilku innych zawodników, którzy wyjdą do oktagonu tego wieczoru. Przy typach na walkę Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk warto zerknąć także na inne propozycje na High League!

Ewa Brodnicka – Kamiszka kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.25
Brodnicka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.21
Kamiszka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk warto przede wszystkim patrzeć na kursy. Te nie bez powodu bardzo mocno wskazują właśnie na pierwszą z nich. Przewaga Brodnickiej w warunkach fizycznych jest tak duża, że każdy inny wynik, niż jej wygrana, to będzie spore zaskoczenie. Kamiszka swoich szans może oczywiście szukać w kondycji, ale musiałby bardzo mocno postawić na grę na czas.

Sprawdź nasze pozostałe typy na High League 3 i obstawiając u bukmacherów zwiększ emocje z oglądania!

Typy na Ewa Brodnicka – Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Brodnicka ma wiele argumentów po swojej stronie, ale Kamiszka pokazywała już w oktagonie, że potrafi walczyć do końca. Jej bilans to 1-2, więc nie wygląda on zbyt dobrze, podobnie zresztą jak Brodnickiej, która ma 0-1. Zapewne Ewa spróbuję obaleń i szybkich ciosów, co da jej niezbędne do wygrania na punkty. Kamiszka postara się trzymać rywalkę na dystans, co sprzyja zakładom na over rund. Nasz typ na Brodnicka – Kamiszka to +2.5 rundy w walce, a kurs wynosi 1.50, co daje nam spore value.

Fortuna
1.50
+2.5 rozpoczętej rundy
brodnicka - kamiszka typy
fot. fortuna

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Brodnicka - Kamiszka?

Walkę Brodnickiej z Kamiszką będziesz mógł obstawić w Fortunie!

O której Brodnicka będzie walczyć z Kamiszką?

Starcie Brodnickiej z Kamiszką zaplanowano na około godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze