W piątek duże emocje czekają nas nie tylko podczas League of Legends European Championship, ale także w zamkniętych kwalifikacjach do VCT Masters. W nich wezmą udział m.in. gracze FunPlus Phoenix, czy Team BDS. Zobacz, jakie są moje propozycje na piątkowe spotkania z udziałem tych ekip!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe w STS z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FunPlus Phoenix vs. Team Vitality
(20:00 piątek, 02.07.2021)

Ponad dwa miesiące minęły już od finałów Valorant Champions Tour, które miały miejsce w Reykjaviku. Od tego czasu drużyny przygotowywały się do kolejnych kwalifikacji do turnieju. Kolejne lanowe finały czekają nas już wkrótce, a z Europy ponownie mogą pojechać dwie ekipy. Jednak, aby tak się stało, to te najpierw muszą przebrnąć przez zamknięte eliminacje. Te rozpoczęły się ostatnio, a dzisiaj czekają nas spotkania w ćwierćfinałach dolnej części drabinki. W jednym z nich FunPlus Phoenix zmierzy się z Team Vitality. Na papierze FPX jest mocnym faworytem. Trudno się temu dziwić, bowiem w składzie ma takie gwiazdy, jak np. ANGE1, Zyppan, czy Shadow.

Najlepsze statystyki kręci właśnie Zyppan, którego rating z ostatnich trzech miesięcy wynosi 1.22. Szwed lubi grać duelistami pokroju Raze, czy Phoenixa, co było widać w ostatnich spotkaniach. Dla FunPlus Phoenix brak awansu do głównego turnieju byłby na pewno blamażem, szczególnie że już spadli do dolnej drabinki po porażce na Guild Esports 1:2. Rywalizacja VIT nie będzie formalnością, ale też nie powinno to być duże wyzwanie dla tych zawodników, bowiem to zespół, który nie prezentuje wybitnej formy. Nie ma w nim gwiazd, ale dobrze za to działa kolektyw. W górnej drabince Vitality przegrało na G2 Esports, przez co w dolnej musiało się już na starcie zmierzyć z TENSTAR.

Co obstawiać?

Obserwując spotkania i formę tych drużyn, bliżej jest mi do zdania, że to FunPlus Phoenix awansuje dalej. Na papierze ma lepszy skład, złożony z gwiazd, które jeszcze dużo mają do udowodnienia, a przygotowanie line’upów, formy i taktyki wyglądało znacznie lepiej w przypadku FPX niż Vitality. Dlatego to właśnie na tą ekipę stawiam w tym meczu. W zakładach bukmacherskich STS są ciekawe kursy na to.

STS
1.42
FunPlus Phoenix wygra z Team Vitality

grupa 40

Team BDS – Team Finest
(20:00 piątek, 02.07.2021)

Ostatnim meczem w ćwierćfinałach dolnej drabinki będzie spotkanie Team BDS z Team Finest. BDS trafiło tutaj przez porażkę na Acend. Zamknięte kwalifikacje zaczęło od ogrania Rix.GG Thunder, gdzie gra m.in. mickewboy. Następnie jednak uległo właśnie zeekowi i spółce, przez co spadło do dolnej drabinki. W niej rywalizować będzie z Finest, które na starcie było gorsze od Liquid, a później miało trochę kłopotów w ograniu Ninjas in Pyjamas. Wydaje się, że największe gwiazdy we francuskiej drużynie (BDS), to TakaS i AKUMAAAA.

Pierwszy z nich wykręcił rating na poziomie 1.17, co jest dobrym wynikiem jak na zespoły, z jakimi się mierzył, a drugi potrafi zaskoczyć niesamowitymi akcjami. Team Finest to underdog niemal w każdym spotkaniu podczas zamkniętych kwalifikacji do Valorant Champions Tour. Zespół bez większych gwiazd, który głównie stawia właśnie na zgranie drużyny i ciekawe zagrywki. TF ostatnio ograło m.in. MAD DOG’S PACT, czy OG Esports. Nie są to złe wyniki, ale BDS jest po prostu o klasę lepsze, więc tutaj trudno może być ALIVE i spółce zdobyć jakikolwiek dobry wynik.

Co obstawiać?

Gdy spojrzymy na kursy bukmacherskie, to Team BDS jest mocnym faworytem. To właśnie ta drużyna powinna wywierać więcej presji na mapie i być lepiej przygotowana. Ja również uważam, że ogra rywali i awansuje dalej, dlatego to właśnie na nią stawiam w tym spotkaniu. A obstawić można np. wygraną właśnie tej ekipy. W STS ten zakład jest po kursie 1.55, co da nam AKO na poziomie 2.20 i spore value. Stawka jest wysoka, bowiem porażka oznacza odpadnięcie z rozgrywek, a co za tym idzie, potrzebę rywalizowania w kolejnych eliminacjach. Zespoły walczą o wyjazd na mistrzostwa świata, więc jest o co grać.

STS
1.55
Team BDS wygra z Team Fines

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Więcej o ofercie przeczytasz w tekście o opiniach o STS

valorant typy vct 02.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze