W dniu wczorajszym do szczęścia zabrakło zaledwie jednego gema, dzisiaj liczę na to, że będzie zielono. Typ ze Stanów Zjednoczonych okazał się trafiony, dlatego też dzisiaj spoglądam ku spotkaniom tam rozgrywanym, tym razem wzrok skieruję jednak na rywalizację płci pięknej, a także na pojedynek panów w Europie podczas turnieju Eastern European Championship. Zapraszam do lektury i komentowania typów!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce do 625 PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dimitar Kuzmanov – Alexander Shevchenko, 17.06.2020 godz. 14:00

Dla szerokiej publiczności zawodnicy zupełnie anonimowi, bo kto mało interesujący się tenisem ziemnym zna zawodników czwartej czy siódmej setki rankingu ATP? Z takimi zawodnikami mamy do czynienia w przypadku jutrzejszego pojedynku. Dimitar Kuzmanov – Bułgar, to aktualnie 317 rakieta świata, Alexander Shevchenko – Rosjanin, to 632 zawodnik globu.

Wielu pewnie pomyśli, czy popularny Andrii Shevchenko przebranżowił się i rozpoczął karierę tenisową? Nic bardziej mylnego. Alexander Shevchenko to 19-latek pochodzący z Rosji, który dopiero rozpoczyna tenisową karierę seniorską, właściwie to od kilku miesięcy Alexander gra w rozgrywkach z pulą nagród pieniężnych. Jak ciężko wskoczyć na właściwy pułap w seniorskim tenisie przekonało się już wielu, od kilku miesięcy doświadcza tego Alexander, na razie jego wyniki pozwoliły mu zadomowić się w siódmej setce rankingu. Rosjanin wydaje się być w przeciętnej dyspozycji podczas przerwy w rozgrywkach. Jak do tej pory rozegrał tutaj dwa spotkania, w których potrafił wygrać zaledwie jednego seta. Najpierw uległ Blazowi Rola ze Słowenii 5:7 6:7(4). Z kolei w spotkaniu, które mogło zadecydować o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, uległ reprezentantowi Serbii Hamadowi Medjedovicowi 3:6 6:1 2:6.

Dimitar Kuzmanov z Bułgarii to zawodnik o wiele bardziej znany szerszemu gronu ekspertów tenisowych. Sam miałem okazję widzieć jego grę podczas którejś z edycji challengera w Sopocie. Dimitar podczas moich obserwacji cechował się sporą regularnością oraz niezłym serwisem, co w połączeniu z ceglaną mączką dawało mu podczas turnieju w środku Trójmiasta dobre efekty, w postaci kilku wygranych spotkań. Dimitar przez praktycznie większość swojej kariery plącze się w rankingu pomiędzy trzecią a piątą setką rankingu ATP. Widocznie tam jest jego miejsce, ciężko będzie przebić mu się wyżej bez spektakularnego występu, jednak niczego nie można wykluczyć – Bułgar ma dopiero 26 lat. Tak jak wspomniałem, Dimitar Kuzmanov najlepiej czuje się na popularnym clayu, o czym świadczą choćby jego jedyne dwa tytuły singlowe, oba zdobyte na ceglanej mączce, co ciekawe obydwa turnieje miały miejsce w 2018 roku, obydwa odbyły się w Niemczech, w Kamen oraz w Kaltenkirchen. Dla Bułgara jutrzejsze spotkanie jest bardzo ważne w kontekście awansu do kolejnej rundy rozgrywek. Mimo że to tylko turniej pokazowy, to prawdziwy sportowiec w każdym meczu bije się o zwycięstwo. Dimitar Kuzmanov wydaje się być w lepszej dyspozycji od swojego jutrzejszego przeciwnika, świadczą o tym wyniki z rywalami, z którymi Rosjanin nie potrafił sobie poradzić. Najpierw Dimitar pewnie pokonał Hamada Medjedovica, oddając mu zaledwie 4 gemy – 6:1 6:3, następnie przegrał minimalnie z Blazem Rolą, przegrywając dopiero w tiebreaku trzeciego seta – 7:6(5) 4:6 6:7(5).

Mecze bezpośrednie

Obaj panowie staną po przeciwnych stronach siatki po raz pierwszy.

Co typuję?

Chyba nie będzie tutaj zaskoczenia. Idę w stronę Bułgara, który doświadczeniem i ograniem zdecydowanie bije rywala. Jego forma w ostatnim tygodniu również wydaje się być sporo wyższa. Jeśli nie wydarzy się jutro nic nieoczekiwanego, to Dimitar Kuzmanov powinien cieszyć się ze zwycięstwa.

Typ: Dimitar Kuzmanov

Kurs: 1,28

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Francesca Di Lorenzo – Jamie Loeb, 17.06.2020 godz. 16:00

Przenosimy się tam, gdzie udało się trafić typ w dniu wczorajszym, a mianowicie do Stanów Zjednoczonych, gdzie mimo szalejącego koronawirusa i wysokiej liczby zachorowań Amerykanów każdego dnia tenis ziemny powoli się odmraża, przynajmniej w wydaniu turniejów pokazów czy spotkań towarzyskich. Na jutrzejsze popołudnie polskiego czasu ciekawie wygląda pojedynek dwóch Amerykanek, Francesci Di Lorenzo oraz Jamie Loeb.

Jamie Loeb, to aktualnie 277 rakieta światowego rankingu WTA, choć była już 147 na koniec 2017 roku. Jej kariera nieco przyhamowała, do pamiętnego sezonu 3 lata temu, Jamie notowała stały wzrost pozycji w rankingu, od 2018 roku wróciła jednak do trzeciej setki i tam utrzymuje się do dziś dnia. Mimo że jak szerzej interesujący się tenisem ziemnym wiedzą, Stany Zjednoczone to kraj, w którym turnieje zarówno żeńskie, jak i dla mężczyzn, odbywają się praktycznie każdego tygodnia, jest to miejsce przyjazne tenisistom, gdzie zawodnicy nie potrzebują wysokich nakładów finansowych na wyjazdy, mają możliwości gry przed własną publicznością, a co za tym idzie, mają większe i więcej szans na wybicie się ku czołowym lokatom w rankingach. Od kilku lat to jednak nie udaje się Loeb, która ostatni singlowy tytuł zdobyła we wspomnianym wcześniej 2017 roku w Australii – w Launceston, podczas tamtejszego turnieju ITF. Jamie od kilkunastu dni występuje w cyklu spotkań pokazowych w swoim kraju, bilans spotkań jednak co najwyżej przeciętny, zaledwie dwa wygrane pojedynki przy sześciu porażkach.

Inaczej wygląda sytuacji u jej jutrzejszej rywalki. Francesca Di Lorenzo od trzech sezonów utrzymuje się w drugiej setce rankingu WTA, aktualnie na 128 pozycji, z ogromnymi aspiracjami na awans do czołowej setki. Tym bardziej że Francesca to zaledwie 22-letnia zawodniczka, która zapewne najlepsze lata kariery ma dopiero przed sobą. Swój jedyny tytuł zdobyła w ubiegłym sezonie, podczas turnieju ITF w Toronto, na kortach twardych. Na podobnej nawierzchni przyjdzie się jej mierzyć jutro ze swoją rodaczką. Francesca w turnieju pokazowym występowała już w maju, gdzie toczyła pojedynki z niżej notowanymi rywalkami. Warto odnotować jednak, że wygrała tam wszystkie sześć spotkań, tracąc zaledwie jednego seta, nie dając większych szans większości rywalek. Kilka dni temu stanęła naprzeciw innej reprezentantce Stanów Zjednoczonych, aspirującej do pierwszej setki – Carolinie Dolehide ulegając po trzysetowym pojedynku.

Mecze bezpośrednie

Obie panie spotkały się jak do tej pory dwukrotnie, dwa razy triumfowała Francesca Di Lorenzo, wygrywając bez straty seta.

19.04.2018, ITF w Dothan (korty ziemne), Francesca Di Lorenzo – Jamie Loeb 7:6(6) 6:4;

7.08.2018, ITF w Landisville (korty twarde), Francesca Di Lorenzo – Jamie Loeb 6:2 6:3.

Co typuję?

Polecam tutaj dwie możliwości. Oba typy w kierunku młodszej – Francesci Di Lorenzo, opcja bezpieczniejsza to jej zwycięstwo, które w połączeniu z pierwszym typem da przyjazny kupon. Dla bardziej odważnych polecam również typ na zwycięstwo młodszej Amerykanki bez straty seta. Sztuka ta udała się jej już dwukrotnie, dlaczego jutro miałoby być inaczej? Di Lorenzo wydaje się być zawodniczką z większym potencjałem, która jeśli tylko pokaże pełnię swoich umiejętności, nie powinna mieć problemów ze swoją rodaczką.

Typ: Francesca Di Lorenzo wygra/ Francesca Di Lorenzo wygra 2:0

Kurs: 1,58/2,30

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!