Pierwsze kwalifikacje w ramach ESL Road to Rio zbliżają się do końca. Wchodzimy w decydującą fazę turnieju, gdzie wyjaśni się, kto zajmie konkretne miejsca w tabeli. Niektórzy mogą powiedzieć, że to gra o resztki, jednak każde miejsce wyżej od poprzedniego, to większa nagroda pieniężna oraz punktowa! Z pewnością drużyny nie odpuszczą sobie dzisiejszych spotkań!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Copenhagen Flames – Ence
12.05.2020 r. Godz. 20:00

 

 

Pierwszym  spotkaniem, którym się dziś zajmiemy, będzie mecz decydujący, kto zajmie dziewiąte i dziesiąte miejsce w ogólnej tabeli. Zmierzą się nim Copenhagen Flames oraz Ence. Drużyny te, na przestrzeni fazy grupowej pokazywały się często z niezłej strony, jednak nie potrafiły przełożyć tej formy na wygranie dostatecznej liczby meczów, aby dostać się do fazy pucharowej. Dziś zmierzą się w niejako meczu pocieszenia, jednak z takimi drużynami emocje są gwarantowane.

Przyjrzyjmy się więc ofercie, jaką przygotował bukmacher na to spotkanie. Zdecydowanym faworytem jest fińska formacja, kursy wahają się w zakresie 1.49-1.60. Wydaję mi się jednak, że to nie będzie aż tak jednostronne i pewne spotkanie. Poprzednie spotkania pokazały, że podczas meczów online presja nakładana na te teoretycznie słabsze drużyny jest o wiele mniejsza, dzięki czemu są oni w stanie na równi rywalizować z przeciwnikami. Ponadto, nie uważam, że duńska formacja jest słabsza od ekipy Ence. Spodziewam się jednak meczu, w którym wybieranie zwycięzcy można porównać do rzutu monetą. Jest jednak jeden aspekt, który nie ulega zmianie, mianowicie mapa będąca wyborem Copenhagen Flames.

Duńska formacja wygrała swoją mapę w sześciu ostatnich spotkaniach! Zdecydowanie najsilniej wygląda w ich wykonaniu mapa Inferno, gdzie wygrali 8/8 ostatni rozgrywanych spotkań. Widać więc, że jest to prawdziwy bastion tego zespołu, wygrywali tam na takie drużyny jak Faze, North czy G2. Wobec tego wydawać by się mogło, że ekipa taka jak Ence nie jest w stanie się im postawić. Dodatkowo na plus naszego typu przemawia fakt, że jest małe prawdopodobieństwo zbanowania tej mapy przez ekipę Allu, gdyż w 97% spotkań ich pierwszym wykluczeniem jest map Vertigo, gdzie nie potrafią zupełnie grać, nie lubią jej, więc podejrzewam, że i dziś zdecydują się na swoje typowe wykluczenie. Aby jednak przygotować się na taką możliwość, przyjrzyjmy się, jak wyglądała taka sytuacja w poprzednim meczu duńskiej ekipy. Grając na Mousesports, spotkali się oni z banem Vertigo ze strony swoich przeciwników. Szansa na to była jednak dużo większa, gdyż „myszy” ostatnio starają się często wykluczać tę mapę. Wobec bana ich najlepszej mapy Copenhagen Flames po prostu wybrało ich drugą najlepszą obecnie mapę, czyli Overpassa. Pokazali tam świetną grę drużynową, zwłaszcza po stronie atakującej, gdzie wygrali 10 rund w pierwszej połowie. Wygrali oni 2/2 spotkania na tej mapie, a ta statystyka jest tak niska, bo po prostu nie byli zmuszani do wyboru Overpassa, wobec możliwości wybrania Inferno.

Podsumowując, Copenhagen Flames na swojej mapie prezentuje się świetnie, w ostatnich siedmiu spotkaniach byli w stanie wygrać przynajmniej jedną mapę, a grali z o wiele lepszymi drużynami niż Ence. Kurs na to zdarzenie prawie pokrywa się z kursem na bezpośrednią wygraną ich przeciwników, wobec czego widać jak korzystny jest to kurs. Jeśli dołożymy do tego jeszcze świetną formę Farliga, to wygrana jednej mapy przez duńską formację powinna być łatwą misją dla tej ekipy.

 

Copenhagen Flames – Ence
12.05.2020 r. Godz. 20:00
Typ:Handicap map: Copenhagen Flames (+1,5)
Kurs: 1.48

 

 

 

 

North – Heretics
12.05.2020 r. Godz. 20:00

 

 

Czas na fazę pucharową! Co prawda zajmiemy się dziś niższą drabinką, jednak pojedynek North z Heretics z pewnością dostarczy nam wrażeń! Wszyscy spodziewają się wyrównanego spotkania, natomiast bukmacherzy delikatnie przechylają szalę zwycięstwa w stronę francuskiej ekipy. Czy North udowodni, że jest w stanie przejąć inicjatywę w tym meczu?

Mamy dziś do czynienia z meczem pomiędzy drużynami, które są niestałe. Niestałe w formie drużynowej, czasami niestałe w podejmowanych podczas meczu decyzjach. Mimo tego, ich walka w fazie grupowej pozwoliła im awansować do kolejnej tury, gdzie mierzyć się będą z najlepszymi drużynami Europy. W drużynie North, w ramach zastępstwa za zawodnika o nicku Kjaerbye, będzie występować trener drużyny, Jumpy. I chociaż dla wielu taka zmiana to automatyczny sygnał do stawiania na rywala, to jednak w przypadku North, mecze z Jumpym w składzie wyglądają naprawdę nieźle. Pod względem zabójstw nie wygląda on fenomenalnie, jednak wprowadza spokój  ich grze, jednocześnie pozwalając, by zabójstwa zdobywał bohater nasze kuponu, Aizy. Ten zawodnik jest prawdziwą bestią w ekipie North, otwierał tabelę w ostatnich 4/5 spotkań zespołu, w każdym zdobywając świetną ilość zabójstw. Bukmacher stawia go w pojedynku z Niverą, graczem Heretics. Dlaczego uważam, że to dobry typ?

Aizy jest teraz w naprawdę niesamowitej formie, ciągnie swój zespół przez te kwalifikacje, mimo że to oni byli typowani do zajęcia ostatnich miejsc w grupie. Osiąga on rating 1.16 podczas tego turnieju, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Ponadto, świetnie odnajduje się on w grze z Jumpym, lepiej się ustawia, potrafi wykorzystać rady od swojego trenera. Tymczasem jego przeciwnik w tym typie, Nivera podczas tych kwalifikacji notuje spadek formy, nie jest już tak niebezpiecznym zawodnikiem, co widzimy w każdym spotkaniu. Gra on naprawdę przyzwoicie, jednak plasuje się gdzieś w środku tabeli. Dodatkowo za Aizym przemawia, o ironio, słabość zawodników North. Wspominany już Jumpy jest zwyczajowo trenerem zespołu, co sprawia, że nie jest on w stanie rywalizować w 100% z profesjonalnymi graczami pod względem aimowym. Przez to, pozostali zawodnicy North muszą zdobywać więcej zabójstw, uzupełniając luki po ich trenerze. Po stronie Heretics świetną formę pokazuje Maka, który przewodzi w klasyfikacji zabójstw. Również Lucky zaczął prezentować się naprawdę świetnie, co po prostu „zabiera” opcje do fragowania Niverze, nie mówiąc już o jego aktualnej formie.

Podsumowując całość, mamy przed sobą starcie zawodnika, który jest pewnym liderem swojej drużyny, otwiera tabelę w praktycznie każdym spotkaniu, a sam prezentuje obecnie świetną formę i zawodnika, który ciągle utrzymuje jakiś poziom, pokazuje przebłyski, jednak gra jego drużyny nie jest już tak bardzo zależna od niego. Moim zdaniem zestawienie tych dwóch zawodników wyraźnie faworyzuje strzelca North, i to jemu zaufam w moim typie.

 

 

North – Heretics
12.05.2020 r. Godz. 20:00
Typ: Aizy więcej eliminacji niż Nivera (w całym meczu)
Kurs: 1.83

 

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.