Etoto voucher – 2242 PLN i specjalne promocje!

Bukmacherski voucher Etoto nowym użytkownikom może sprawić nie lada frajdę, bo za niego otrzymają pokaźny bonus startowy. To oferta VIP, która działa ze specjalnym linkiem rejestracyjnym. Voucher do Etoto gwarantuje wysoki bonus, z którego mogą skorzystać wszyscy poleceni użytkownicy. Jaka to kwota? Wiele będzie zależało od twojej pierwszej. Jak to bywa z voucherami — zazwyczaj dzięki nim wyjdziesz na plus i tak jest w przypadku bukmachera Etoto. Jak z niego skorzystać? O tym ten artykuł!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto voucher

Oferta powitalna ETOTO 2024 
Kod bonusowy ETOTOZAGRANIE
Freebet na start20 PLN
Bonus od 1. depozytu200 PLN
Freebet od 1. wpłaty20 PLN
Bonus od 2. depozytu200 PLN
Freebet od 2. wpłaty20 PLN
Bonus od 3. depozytu300 PLN
Freebet od 3. wpłaty37 PLN

Freebet 20 PLN – załóż konto i ciesz się z dodatkowej kasy na start

Jeśli jeszcze nie masz konta w Etoto, to teraz musi się to zmienić! Trwa promocja, dzięki której możesz zgarnąć darmowy zakład do 20 PLN! Załóż konto z naszego linku: https://zagranie.com/goto/etoto, wpisz kod ZAGRANIE i dokonaj pierwszego depozytu. Jeśli wyniesie min. 50 zł, to otrzymasz freebet 20 zł.

Na wykorzystanie freebetu będziesz miał 7 dni i będzie on dostępny tylko i wyłącznie w aplikacji! Omawiana promocja łączy się z bonusem powitalnym.

Voucher to nie tylko praktyka zakładów Etoto, bo taki patent stosują też pozostali legalni bukmacherzy. Rekordy popularności biją vouchery do takich buków jak STS i Fortuna, a często używane są też promocje Totalbet, Superbet i Betfan. Do voucherów raczej nikogo nie trzeba przekonywać, bo trudno znaleźć typera, który nie chciałby bonusu od bukmachera!

Czym jest voucher w Etoto?

Przede wszystkim nie ma wymogu, aby z vouchera korzystać. To decyzja typera, czy chce użyć naszego linku. Jeśli tak – to możesz kliknąć Etoto na zagranie.com, a zostaniesz przekierowany do vouchera. To maksymalna oferta u tego bukmachera na start.

Wszystko odbywa się tak, jakbyś korzystał z kodu promocyjnego. Etoto ma taką politykę, że zamiast kodu stosuje link. W ten sposób Etoto kod promocyjny, tudzież voucher, zapisuje cię do grona użytkowników VIP.

Jak użyć voucher do Etoto?

Kiedy odbiera się bonus powitalny od bukmachera z reguły polecamy nasz kod promocyjny. W przypadku oferty Etoto bonus obowiązuje po rejestracji z linka. Kod na voucher nie jest potrzebny, aby wpisać go do formularza. Link do tego bukmachera załatwia sprawę. Oczywiście trzeba użyć wiarygodnej rejestracji na voucher, a taką na pewno znajdziesz w zagranie.com.

Kiedy zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji w Etoto twój voucher będzie już na ciebie czekał. To jednak nie oznacza, że od razu będziesz mógł korzystać z zakładów Etoto. Najpierw należy aktywować voucher, a to odbywa się poprzez zarejestrowanie konta. Nie powinno cię to dziwić, bo na początku wspominaliśmy, że to oferta dla nowych klientów.

Rejestracja, logowanie i weryfikacja w Etoto

Jak poprawnie wykonać rejestrację, żeby później obstawiać za środki uzyskane z vouchera? Już wyjaśniamy! Do bonusów za voucher początkowo nie jest wymagany dowód osobisty, więc konto w Etoto założysz bez tego dokumentu tożsamości. W rejestracji na etoto.pl w pierwszym polu pojawiają się sprawy związane z twoim logowaniem. Tam trzeba wpisać adres e-mail oraz hasło, którego będziesz używał do logowania się na konto gracza.

Po przejściu na drugi formularz rejestracyjny czeka na ciebie kilka pól, które trzeba uzupełnić. To takie dane jak imię, nazwisko, telefon i numer PESEL. Dokładnie to trzeba wpisać, żeby voucher od Zagranie został zarejestrowany u bukmachera Etoto. W dalszej kolejności dokończ rejestrację i przejdź do pierwszego logowania. Jak to zrobić?

Wystarczy na etoto.pl kliknąć w prawym rogu przycisk “zaloguj się”, a później wprowadzić adres e-mail i hasło (dokładnie to, które ustaliłeś przy rejestracji). Od razu możesz wykonać weryfikacje danych osobowych lub poczekać z tym do pierwszej wypłaty z konta. Przypominamy, że do weryfikacji potrzebujesz skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. Dołączenie ich do konta Etoto pozwoli uzyskać status zweryfikowanego klienta.

Etoto voucher – jakie bonusy otrzymam?

Aby odebrać bonus od pwłaty trzeba wykonać płatność poprzez BLIK, Przelewy 24, VISA, Mastercard lub Paysafecard. W przeszłości za nasz voucher można też było odebrać dodatkowe freebety w programie Etotomania. Jakiś czas temu Etoto zawiesił ten program, ale jeśli on znów wróci, to na pewno pojawią się też nasze promocje w ramach tej akcji. Poza Etotomania u tego bukmachera coraz śmielej są organizowane tymczasowe bonusy na sportowe wydarzenia w ciągu tygodnia.

Pełna oferta z voucherem do Etoto

Do ofert bukmacherów należą nie tylko bonusy, ale też pozostałe funkcjonalności. Voucher odkrywa przed tobą wszystkie zakłady z oferty Etoto. To klasyczne dyscypliny sportowe, ale też sporty wirtualne. W zakładach Etoto możesz liczyć na setki wydarzeń każdego tygodnia. Masa rozszerzeń sprawia, że to tysiące przedmeczowych zakładów i typów “na żywo”. W bogatej ofercie Etoto znajduje się piłka nożna, koszykówka, MMA, siatkówka, tenis ziemny, snooker i pomniejsze sporty.

W Etoto aktywnie można spędzać czas jako typer, ponieważ średnio dostępnych jest ponad 25 dyscyplin sportowych. Jeśli do zakładów pre-match dołożymy ofertę live, to liczba typerskich możliwości robi się znacząca. A jako dodatkowa atrakcja funkcjonują sporty wirtualne, gdzie piłkarskie rozgrywki są z komentarzem Mateusza Borka.

Dodatkowe korzyści

Właśnie przez dodatkowe możliwości Etoto opinie o tym bukmacherze ustawiają go w środku stawki naszego rankingu. O co dokładnie chodzi? O dobre kursy i mobilną aplikację, która umożliwia korzystanie z bukmachera w telefonie. Pierwsza funkcjonalność, a więc kursy umożliwiają lepsze wygrane, a aplikacja mobile daje większy dostęp do oferty Etoto. Zatrzymując się na dłużej przy apk Etoto, to należy pamiętać o tym, że produkt ten jest darmowy. Instalacja aplikacja może się odbyć na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Grając w Etoto z naszym voucherem możesz też liczyć na dedykowane konkursy w grupie typerskiej. Na FB znajduje się kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy mają szansę na specjalne promocje m.in. od bukmachera Etoto. Rejestracja z voucherem to umożliwia, a więc nie mówimy tu tylko o jednorazowej korzyści, ale też dalszych profitach z tego tytułu.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze