ETOTO – ranking

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

600Etoto to jeden z nowszych bukmacherów na polskim rynku, który oferuje sporą ofertę i ciekawe bonusy na start. Zobaczcie, co możecie u niego zgarnąć, na jakie promocje liczyć i co warto wiedzieć!

Etoto – nowy polski legalny bukmacher

Etoto to jeden z nowszych polskich legalnych bukmacherów. Ten operator dopiero rozwija się na rynku, co też widać po zainteresowaniu, jakie ma za sobą. Zakłady bukmacherskie Etoto postawiły na współpracę m.in. z dziennikarzami sportowymi i szeroką ofertę. Sprawdźcie, co na Was czeka i jakie bonusy są z kodem promocyjnym!

Etoto bukmacher 2021 – Pakiet 100 złotych ✔️  
Kod promocyjny Etoto ZAGRANIE
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Zwrot z zakładu na konto główne! 100% stawki do 100 PLN
Ostatnia aktualizacja 12.06.2021

Etoto działa na polskim rynku od 2010 roku i zatrudnia ponad 100 pracowników. Zezwolenie ministra finansów otrzymało w 2014 roku. Do 2017 roku działało pod nazwą E-Toto, a po rebrandingu możemy mówić już o “ETOTO”. Oferta wyróżnia się nie tylko dużą liczbą zakładów, ale też, chociażby ciekawymi bonusami na start. Przejdźmy więc właśnie do nich. 

https://zagranie.com/etoto-kod-promocyjny/ —> zobacz, jaki bonus możesz odebrać w Etoto!

Etoto kod promocyjny 2021

Bukmacher Etoto oferuje wysokie bonusy na start, ale żeby je dostać, trzeba założyć konto. Możecie to zrobić z naszego linku —-> zagranie.com/goto/etoto etoto formularz rejestracyjnyq Strona przekieruje Was automatycznie do miejsca, gdzie możecie założyć konto u bukmachera. Teraz wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu i hasło. Po chwili będziecie mogli cieszyć się już dostępem do konta, jednak należy pamiętać, że wszystkie możliwości odblokujecie, dopiero gdy zweryfikujecie swój profil. To możecie zrobić poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia swojego dokumentu tożsamości. Zazwyczaj sprawdzanie u bukmachera trwa jedynie chwilę.

Bonus Etoto – co mogę dostać?

Jeżeli założyłeś konto w Etoto z naszego linku, nie potrzebny będzie Ci kod promocyjny, to otrzymasz szereg bonusów na start, które znacząco ułatwią przygodę z obstawianiem u tego bukmachera. W końcu kto z nas nie lubi korzystać z darmowych okazji? W tym wypadku możemy mówić o:

  • Bonus od depozytu do 1500PLN
  • Bonusy i freebety 500 PLN

Pamiętajcie, że Etoto posiada legalną licencję i czasami może oferować też np. grę bez ryzyka, czy bez podatku. Wtedy czternaście procent z wygranej zapłaci zamiast klientów właśnie bukmacher. Do tego znane twarze ze świata sportu promują właśnie bonusy bukmacherskie u tego operatora, więc nie trzeba się o nic obawiać. Mowa tu m.in. o Arturze Wichniarku, Tomaszu Smokowskiemu, czy Michale Polu. Jeżeli zastanawiasz się, jakie są warunki tych bonusów, to sprawa jest prosta:

Bonus od depozytu w Etoto

Działanie bonusu od depozytu jest bardzo proste. Zazwyczaj otrzymujesz dodatkowo równowartość 100 procent wpłaconego depozytu. W tym wypadku jest to do kwoty aż 1500 złotych. Czyli przykładowo zdeponujesz właśnie 1500 PLN i otrzymasz wtedy od bukmachera dodatkowe 1500 PLN w formie bonusu, łącznie więc będziesz miał aż 3000 na obstawianie. Jeżeli będzie to 40 złotych, to łącznie zgarniesz 80. Warto jednak pamiętać, że przy pierwszym depozycie nie wolno skorzystać ze Skrilla lub Netellera, żeby liczyć na otrzymanie właśnie tego bonusu.

Freebety do 1000 PLN

Zakładając konto w Etoto z naszego linku otrzymacie też srebrny status w ETOTOMANII, o której więcej przeczytacie niżej. Oznacza to, że zgarniecie co najmniej szesnaście freebetów i bonusów w ciągu miesiąca o łącznej wartości 500 złotych. Takie darmowe zakłady można wykorzystać na różne rzeczy, np. zdarzenia związane ze sportem, piłkę nożną, czy esport. Możliwości jest sporo, a dokładne warunki są opisane przy każdym z nim. Obok bonusu od depozytu to właśnie te promocje są drugą rzeczą, jaką otrzymacie rejestrując się z naszego linku.

Jak obrócić bonus Etoto?

Jednak, żeby nie było tak prosto, to należy pamiętać, że trzeba tym bonusem najpierw obrócić, a dopiero później będzie można go wypłacić. Tutaj należy to zrobić aż sześciokrotnie, czyli tyle samo, co np. w Betclic. W przypadku kuponów SOLO kurs minimalny to 2.30, a w AKO mnożnik każdego z zakładów nie może być mniejszy niż 1.50. Czas na to wynosi 30 dni, więc nie można akurat narzekać, że jest go za mało, chociaż same warunki wcale nie należą do najlepszych na rynku. Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do bonusu, będziecie mogli go wypłacić. Jednak jeżeli nie zrobicie tego w czasie, to środki przepadną, o czym warto pamiętać. Zobacz, jakie są opinie o Etoto i warunkach obrotu!

Etotomania – o co w tym chodzi?

Jeżeli zastanawiacie się, o co chodzi w Etotomanii, to dobrze trafiliście. To program lojalnościowy bukmachera, który daje różne benefity i prezenty swoim klientom, jeżeli Ci zdobędą odpowiednią ilość punktów. Te otrzymuje się za obstawianie spotkań. Jak wspomniałem wyżej, rejestrując się z naszego linku zyskujecie na start srebrny status i aż 500 złotych w różnych bonusach! Obstawiając zakłady bukmacherskie otrzymasz punkty, które zbierasz przez cały miesiąc. Następnie te są wymieniane na status w Etotomanii. Poziom srebrny to co najmniej 350 punktów w poprzednim miesiącu. Poziom złoty to już z kolei aż 1000 złotych w formie dodatkowych środków od tego bukmachera. Jest również poziom brązowy, ale w tym przypadku nagród jest naturalnie najmniej. A jak możecie zdobywać te punkty? Zasady są proste. Punkty dostajesz za postawione i rozliczone zakłady według schematu:

  • kurs 1.50-1.99: każde pięć złotych to jeden punkt
  • kurs 2.00-2.99: każde pięć złotych to dwa punkty
  • kurs 3.00-4.99: każde pięć złotych to trzy punkty
  • kurs 5.00-9.99 każde pięć złotych to cztery punkty
  • Powyżej 10.00 każde pięć złotych to pięć punktów

Informacje o tym, jakie bonusy na Ciebie czekają w najbliższych dniach, znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce Etotomania, gdzie przygotowany jest specjalny kalendarz.  etoto aplikacja mobilna

Aplikacja Etoto

Zakłady bukmacherskie Etoto, tak jak inni bukmacherzy, również posiada swoją aplikację mobilną. W tym wypadku możemy ją pobrać zarówno na iOS, jak i Androida. W pierwszym z tych przypadków znajdziemy ją w sklepie od Apple’a. Z kolei w drugim musimy pobrać z oficjalnej strony bukmachera Etoto, gdyż Google Play nie pozwala na umieszczanie w swojej aplikacji programów związanych bezpośrednio z zakładami bukmacherskimi. Aplikacja Etoto posiada wszystkie rzeczy, jakie są potrzebne do zakładów bukmacherskich. Możesz wpłacić w niej depozyt, odebrać bonus, postawić zakład, czy sprawdzić jego wynik. Bukmacher rozumie, że użytkownicy zakładów bukmacherskich są mobilni i wychodzi im naprzeciw, a do tego można pochwalić za naprawdę ładny design. Można więc z całą pewnością polecić aplikację w Etoto.

Ambasadorzy zakładów bukmacherskich Etoto

Etoto poszło o krok dalej od konkurencji i zamiast skupić się na samych zakładach bukmacherskich, to postawił na współpracę z bardzo znanymi ambasadorami. Wśród nich możemy wymienić m.in.: Artura Wichniarka, byłego piłkarza, czy znanych dziennikarzy, jak: Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Przemysław Rudzki, Tomasz Smokowski i Michał Pol. Bukmacher stale rozwija też swój kanał na YouTubie, z którego powoli jest bardziej znany niż z zakładów. Mowa tutaj m.in. o formacie “Piłkarski Quiz Pod Napięciem”. 

Metody płatności – wpłaty i wypłaty w Etoto

W przypadku bukmacherów bardzo ważne są też metody płatności, zarówno te dotyczące wpłat, jak i wypłat. W przypadku depozytów możliwości jest sporo, a te najpopularniejsze to naturalnie: Przelewy 24, BLIK, karty VISA i Mastercard. Czas oczekiwania jest bardzo krótki i często trwa zaledwie kilka minut. W przypadku wypłat minimalna kwota to złotówka, a można to zrobić na konto bankowe o każdej porze. Czas przelewu jednak może się różnić i o tym po prostu warto pamiętać. etoto oferta zakłady

Zakłady bukmacherskie Etoto – oferta

Oferta w zakładach bukmacherskich Etoto jest bardzo duża. Znajdziemy w niej nie tylko piłkę nożną, czy koszykówkę, ale też te mniej znane sporty lub esport. Bukmacher stale się rozwija, więc możemy spodziewać się, że z czasem dostaniemy możliwość obstawienia większej liczby niszowych lig, czy sportów. Do tego zakłady live też są stale rozwijane, więc z całą pewnością można stwierdzić, że jest co obstawiać.

Opinie o bukmacherze Etoto

Etoto jest mniej popularnym bukmacherem, który dopiero przebija się do mainstreamu. Jednak stawia na rozwój i nowe kanały komunikacji, a do tego posiada przejrzysty interfejs i dobrą ofertę, a także wysokie kursy. Jednak minus należy się za bonusy powitalne, bo te w porównaniu do konkurencji są dość przeciętne. Możemy liczyć, że z czasem i to się poprawi, ale na ten moment brakuje np. bonusów oferowanych bez depozytu, czy gry bez podatku. 

FAQ