Poniedziałek może być straszny; może, ale nie musi, jeśli jesteś kibicem Premier League. Dzisiejszego wieczoru czeka na nas prawdziwy hit na zakończenie III kolejki ligi angielskiej. O 21:00 na Old Trafford Manchester United zmierzy się z Tottenhamem Hotpur. Zobaczmy, jakie opinie na ten mecz ma legalny bukmacher, Etoto.

Etoto opinie – przeczytaj recenzję legalnych zakładów bukmacherskich

Manchester United – Tottenham Hotspur (21:00): Etoto opinie i zapowiedź

Spotkanie drugiej i trzeciej drużyny poprzedniej edycji Premier League musi Cię ekscytować, nie ma innej opcji, szczególnie jeśli opinie na temat wyniku są podzielone, przynajmniej według Etoto.

Zacznijmy jednak od przedstawienia drużyn, chociaż tych angielskich marek nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Manchester United to drugi zespół sezonu 2017/18 w lidze angielskiej. Czerwone Diabły zawsze aspirują o najwyższe laury i teraz jest podobnie. Trener, gwiazdy i historia – to są teoretycznie mocne strony ekipy z Old Trafford, ale… w United nie jest tak kolorowo, jak się może wydawać. Atmosfera w klubie nie jest najlepsza, od oglądania Czerwonych Diabłów aż bolą oczy, a wyniki zdają się tylko to potwierdzać. Podopieczni Jose Mourinho ledwo wygrali z Leicester City na własnym stadionie, a w drugiej kolejce ulegli Brighton aż 2-3. Wynik nie oddaje przebieg meczu, bo ostatni gol United został strzelony w 95. minucie, kiedy już było po wszystkim. Głównym problemem drużyny z Manchesteru jest defensywa, która kuleje.

Podobnych problemów nie ma dzisiejszy przeciwnik Czerwonych Diabłów, czyli Tottenham Hotspur.

Koguty są przykładem klubu, którego nie da się nie lubić. Są lojalni – nie zrobili żadnych transferów przed sezonem. Poza tym, grają piłkę atrakcyjną dla oka i mają skład oparty na młodych zawodnikach. W Londynie dzieje się dobrze, co widać po wynikach zespołu z White Heart Lane: dwa zwycięstwa z Newcastle i Fulham.

Analiza rywalizacji tych teamów mówi jedno: grasz u siebie, wygrywasz, przynajmniej tak było w ośmiu, ostatnich starciach pomiędzy Czerwonymi Diabłami a Kogutami. W zeszłym sezonie najpierw United triumfowało 2-1 na Old Trafford, a pod koniec stycznia to Tottenham wygrał u siebie 2-0.

https://www.youtube.com/watch?v=xeWrh2Bfemg

Manchester United – Tottenham Hotspur: Etoto opinie i kursy

Mecz będzie wyrównany, co do tego legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości. Zobaczmy, jak wyglądają „Etoto opinie” na to starcie i zwycięstwo której z ekip jest bardziej prawdopodobne w oczach zakładów bukmacherskich?

  • Wygrana Manchesteru: 2.50
  • Wygrana Tottenhamu: 3.00
  • Remis: 3.35

Przewaga nie jest wielka, ale jest i opinie bukmachera Etoto wskazują, że to gospodarze są faworytem tego pojedynku. Czy tak jest w rzeczywistości? Trudno powiedzieć, bo znajdziesz argumenty za triumfem każdej z drużyn. Czerwone Diabły grają u siebie, a jak pokazuje historia rywalizacji z Tottenhamem, jest to klucz do sukcesu. Z drugiej strony mamy rozpędzony Koguty, dla których ten sezon ma być TYM, w którym wejdą na wyższy poziom i zwycięstwo na Old Trafford byłoby świetnym początkiem. Ja jednak odpuszczę sobie typowanie wygranej w tym meczu. Skupimy się na zdarzeniach dodatkowych, których w Etoto, tym bardziej na Premier League, nie brakuje.

Spodziewam się ofensywnej batalii. Mimo defensywnego stylu gry Czerwone Diabły tracą dużo goli. Jeśli Leicester i Brighton zdobyły łącznie 4 bramki, to czemu Tottenham nie ma powtórzyć tego wyczynu? Opinie na ten temat mogą być różne, lecz w moich oczach typem z oferty Etoto godnym uwagi jest liczba bramek gości.

etoto opinie na Premier League

Za więcej niż 1.5 gola w wykonaniu Tottenhamu Hotspurs legalny bukmacher Etoto wystawił przelicznik 2.50.

  • Tagi