Etoto bukmacher – sprawdź kod promocyjny i odbierz bonusy na grę!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etoto bukmacher

Bukmacher Etoto to niegdyś mała firma, która przyjmowała zakłady, a dziś bardzo rozpoznawalny operator! Etoto w ostatnim czasie zbudował swoją markę na bazie mediów społecznościowych i swoich ambasadorów. Bukmacher ten przeszedł sporą metamorfozę i liczy, że będzie w stanie walczyć z najlepszymi operatorami zakładów o względy typerów. Etoto to bukmacher, który dla nowych użytkowników ma bonusy, a następnie dobrą ofertę zakładów. Czym jeszcze przyciąga uwagę typerów? Sprawdź najważniejsze informacje o bukmacherze Etoto!

Oferta powitalna ETOTO 2024 
Kod bonusowy ETOTOZAGRANIE
Freebet na start20 PLN
Bonus od 1. depozytu200 PLN
Freebet od 1. wpłaty20 PLN
Bonus od 2. depozytu200 PLN
Freebet od 2. wpłaty20 PLN
Bonus od 3. depozytu300 PLN
Freebet od 3. wpłaty37 PLN

Załóż konto w Etoto i odbierz freebet 20 PLN!

Nowi gracze! Wyjątkowe promocja czeka na Was właśnie teraz! Możesz zgarnąć darmowy zakład, który wynosi dokładnie 20 PLN! Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto z linku: https://zagranie.com/goto/etoto i podczas rejestracji wpisać kod promocyjny ZAGRANIE. Kolejnym krokiem jest wpłata na kwotę nie mniejszą niż 50 PLN. Następnie musisz poczekać jedynie kilka minut i… cieszyć się z dodatkowego zakładu!

Na wykorzystanie freebetu będziesz miał równe 7 dni i będzie on dostępny tylko i wyłącznie w aplikacji! Omawiana promocja łączy się z bonusem powitalnym.

Wielu czytelników może kojarzyć Etoto z dużej aktywności w mediach społecznościowych – przede wszystkim serwisie YouTube. Tam bukmacher ten rozwinął popularny kanał Etoto TV, gdzie regularnie występują znani dziennikarzy tacy jak Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol, Roman Kołtoń czy Edward Durda. Z Etoto współpracuje również ekspert Polsatu Sportu, były piłkarz, Artur Wichniarek. Nazwiska robią wrażenie? Na pewno, bo do tej pory żaden z bukmacherów nie zgromadził pod swoim szyldem tak znanych postaci.

Kanał Etoto służy na pewno promocji oferty zakładów bukmacherskich. To także element budowania marki, jaką jest Etoto. Trzeba w końcu pamiętać, że pierwotnie Etoto jest bukmacherem, a nie telewizją internetową. To firma skupiona na rynku zakładów bukmacherskich. Początkowo Etoto kojarzone było z niszowym bukmacherem, ale po nowelizacji ustawy hazardowej firma ta postawiła na rozwój. Efekt? Etoto wciąż nie jest pierwszym wyborem typerów, ale krok po kroku bukmacher ten pni się w hierarchii legalnych operatorów.

Bukmacher Etoto – najważniejsze informacje

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polska firma, która działa już od kilku lat. Na chwilę obecną Etoto oferuje zakłady online na podstawie licencji Ministerstwa Finansów wydanej dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Koncesja ta została przedłużona w 2020 roku, co powoduje, że Etoto w kolejnych latach utrzyma status legalnego bukmachera w Polsce.

Siedziba bukmachera Etoto znajduje się w Warszawie (00-503) przy ulicy Żurawia 8. Dodatkowe prawne informacje to:

  • KRS 0000370248
  • REGON 142666660
  • NIP 5272639256

Rejestracja z kodem u bukmachera Etoto

Zakładanie konta u bukmacherów w Polsce w większości przypadków może być przeprowadzane bez dowodu osobistego. Rejestracja nowego użytkownika pozwala odebrać w Etoto bonus, który przyznawany jest nowym klientom przez tego bukmachera. Podczas rejestracji polecamy wykorzystać Etoto kod.

Założenie konta u bukmachera Etoto to uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Szybka rejestracja zajmuje tylko 30 sekund, a potrzebne dane, jakie trzeba wpisać to: adres e-mail, hasło, kod bonusowy, imię, nazwisko, telefon i numer PESEL.

Bukmacher Etoto – bonusy powitalne i dla stałych graczy

W bonusach powitalnych u bukmachera Etoto możesz odebrać ofertę od wpłaty, a także darmowy zakład i freebet. Po rejestracji u bukmachera każdego gracza interesuje to, co otrzyma, jeśli zrobi pierwszą wpłatę. Praktycznie u każdego bukmachera w Polsce pierwszy depozyt wynagradzany jest bonusem. W przypadku Etoto są aż 3 bonusy od trzech pierwszych wpłat – 200 zł po 1. depozycie, następnie kolejne 200 zł i 300 zł po trzecim z kolei przelewie. Dodatkowo każdy z depozytów może skutkować dla gracza darmowym zakładem (20 zł, 20 zł i 37 zł) pod warunkiem, że za każdym razem odbierze on maksymalny bonus od wpłaty. Ponadto kod promocyjny ZAGRANIE uprawnia do odbioru freebeta 20 zł w aplikacji. W sumie 797 zł na start.

Opinie o bukmacherze Etoto

Etoto opinie przechodzą od tych skrajnie negatywnych do coraz lepszych. Nie da się ukryć, że jeszcze kilka lat temu Etoto było skromną firmą bukmacherską. Czas jednak gra na korzyść tego bukmachera, który uległ dużej metamorfozie. W Etoto zmieniło się wszystko – układ strony, mobilna aplikacja, oferta itd. Od jakiegoś czasu to profesjonalny bukmacher, który ofertą na zakłady sportowe dorównuje czołowym firmom w Polsce.

Dobre opinie Etoto na pewno dotyczą bonusów, choć tutaj pojawiają się narzekania na brak popularnych zakładów bez ryzyka. Co jeszcze? Na plus u tego bukmachera wypadają kursy, które nie są obarczone wysoką marżą. Typerzy obstawiający po wysokich kursach na pewno powinni zainteresować się zakładami Etoto.

Oferta na zakłady w Etoto

Etoto zakłady oferowane są w trybie przedmeczowym i live. Jakie są silne strony tego bukmachera? Na pewno oferta zakładów na piłkę nożną i sporty walki, w tym przede wszystkim boks. Nie jest jednak tak, że nie ma też innych dyscyplin. Wręcz przeciwnie – w Etoto codziennie znajdziesz zakłady na ponad 20 sportów. Do dyspozycji klientów są oczywiście również kursy na coraz popularniejszy e-sport.

oferta bonusowa etoto

Przeglądając zakłady na sporty w Etoto można dojść do wniosku, że jest wszystko to, co powinno interesować graczy. Poza najpopularniejszymi sportami w Etoto obstawisz też żużel, kolarstwo, biathlon, futbol amerykański, golf, futsal, rugby, snooker i piłkę wodną. Jak widać bukmacher ten celuje również w sporty niszowe, które mogą interesować wąskie grono typerów.

 

Etoto bukmacher – mobilna aplikacja

U bukmachera Etoto działa aplikacja mobilna na dwa znane systemy operacyjne, czyli Android oraz iOS. Aplikacja Etoto jest darmowa i posiadacze iPhone’a mogą ją znaleźć m.in. w App Store. Użytkownicy z telefonami na Androidzie pobiorą aplikację ze strony etoto.pl.

aplikacja etoto

Aplikacja Etoto sprawia, że oferta tego bukmachera jest dostępna w telefonie. To wiąże się z tym, że możesz typować wszystkie zakłady (przedmeczowe i live) przy użyciu smartfona. Co jeszcze? Aplikacja informuje o wynikach “na żywo”, a także o rozliczeniu twoich kuponów. Korzystając z niej możesz też obracać otrzymane bonusy.

Płatności w Etoto

Wpłaty do Etoto dokonasz za pośrednictwem systemów elektronicznych takich jak:

  • Przelewy 24,
  • BLIK,
  • VISA,
  • Mastercard,
  • Paysafecard.

Wypłaty bukmacher Etoto wysyła na twoje konto bankowe, które należy podać podczas dokonywania weryfikacji danych osobowych.

Dział pomocy i kontakt z bukmacherem Etoto

Dział obsługi klienta funkcjonuje codziennie w godzinach 9:00 – 22:00. W tym czasie możesz skontaktować się z Etoto m.in. za pośrednictwem live czatu. Dodatkowo bukmacher ten obsługuje pocztę e-mail, gdzie można wysyłać wszelkie zapytania: pomoc@etoto.pl.

Dział pomocy oferuje też gotowy zestaw FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. To miejsce, gdzie można znaleźć gotową odpowiedź i nie trzeba wcale kontaktować się z bukmacherem, żeby rozwiązać problem.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze