Play-offy amerykańskich i europejskich rozgrywek zmierzają już do finału. Byliśmy świadkami gier na wysokim poziomie w formacie BO5, które dostarczają nie lada emocji – były również niespodzianki. Kierując się ostatnimi wynikami nie pozostaje nic innego jak bezpieczne typowanie map z małym dodatkiem – solidnym typem z rozgrywek Brazylii.

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko w sobotę i niedzielę, tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

MAD Lions – G2 Esports
18.04.2020 17:00

Na pierwszy ogień mamy rewanż pomiędzy MAD a G2, a zwłaszcza ta druga drużyna ma wiele do udowodnienia. G2 Esports w 1. rundzie play-offów LEC przegrali wynikiem 3-2 z MAD Lions, choć podopieczni GrabbZ’a wychodzili do tego meczu w roli niekwestionowanego faworyta. Zespół League of Legends G2 Esports zawsze pozostawał niemałą zagadką, ponieważ dużo eksperymentowali, a także w tych najważniejszych momentach potrafili pokazać, że nie są ekipą z pierwszej łapanki. Oczywistym jest fakt, że G2 na papierze mimo ostatniej porażki wygląda dużo lepiej, ale nie spodziewam się by mogli tutaj przegrać do zera lub totalnie zdominować MAD, które wygląda jakby znaleźli złoty środek na dominatorów Europy.

Moja propozycja:

Suma map: +3,5 mapy

Kurs: 1,60

 

Vivo Keyd – paiN Gaming
18.04.2020 18:00

Rozgrywki brazylijskie nie są popularne wśród typerów ze względu na bardzo oryginalny styl, jaki panuje tylko w Brazylii. Mimo wszystko, jakby nie było – jest to dalej League of Legends. Zdecydowałem się na wybór tego spotkania, ponieważ kurs na Vivo Keyd jest zaskakująco wysoki. VK prezentuje się jako murowany faworyt do wygrania tego sezonu, jest na fali po zdobyciu ostatnio dwóch bardzo ładnych zwycięstw i zajmują obecnie pierwszą lokatę. Przeciwnicy, paiN Gaming, to też nie byle jaka drużyna, ale posiadająca gorsze rezultaty i zdecydowanie więcej niedoskonałości niż Vivo Keyd. Wczorajsza przegrana paiN przeciwko dużo gorszej drużynie INTZ tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że warto dziś postawić na Vivo Keyd.

Moja propozycja:

Vivo Keyd wygra mecz

Kurs: 1,52

Evil Geniuses – FlyQuest
18.04.2020 22:00

Ostatnie dzisiaj będą rozgrywki amerykańskie. Wg mnie najciekawsze spotkanie do obejrzenia, ale wynik ciężko będzie przewidzieć. Będzie to drugi rewanż, bo obie drużyny spotkały się już w 1. rundzie, podobnie jak opisywaliśmy to w przypadku LEC. Wówczas wynikiem 3-1 zwyciężyła formacja Evil Geniuses. To drużyna składająca się z bardzo doświadczonych zawodników, którzy na grze w LCS zjedli zęby i widać synergię pomiędzy nimi. Podobnie można się wypowiedzieć na temat FlyQuest. Obie te drużyny zajęły ex equo 2. miejsce w fazie zasadniczej, choć był to format BO1. Spotkanie z pewnością będzie bardziej wyrównane, niż na początku, bo zawodnicy mieli mniej czasu na przygotowywanie specjalnych taktyk i niespodzianek, a w 1. rundzie to właśnie EG miało wiele asów w rękawie. FlyQuest kapitalnie poradziło sobie z TSM, więc myślę, że urwą Złym Geniuszom chociaż jedną mapę.

Moja propozycja:

Suma map: +3,5 mapy

Kurs: 1,35

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.