Rozgrywki w ESL One – Road to Rio trwają w najlepsze. Mimo, że dzisiejsza oferta nie jest najlepsza to postarałem się poszukać „perełki”. Czy pierwszy kupon w maju okaże się zielony? Czy zawodnicy zagrają tak jak tego oczekujemy? Miejmy nadzieję, że tak!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

GODSENT – mousesports

Piątek, 08.05.20 – 18:30

Teoretycznie na papierze, mamy dzisiaj wiele spotkań „do jednej bramki”, także było trudno znaleźć coś sensownego z dobrym kursem. Pod lupę biorę europejskie kwalifikacje do majora  w Rio i mecz GODSENT z mousesports. ESL One – Road to Rio trwa od 23 kwietnia, czyli ponad dwa tygodnie. Przez ten czas mogliśmy zobaczyć,  jak radzą sobie oba zespoły oraz w jakiej dyspozycji się znajdują. Kursy na to spotkanie wahają się w oklicach 1.20 – 1.25 na wygraną gości, lecz patrząc na to jak prezentowali się we wcześniejszych meczach, nie byłbym tego taki pewien. Jak dotąd rozegrali 5 spotkań, przegrywając trzykrotnie po 0:2 z zespołami, z którymi zwycięstwo powinno być czystą formalnością. Mimo, że dwa pozostałe wygrali to i tak mieli niemałe problemy a przykładem na to mogą być stracone mapy w obu pojedynkach. Jeśli chodzi o gospodarzy, czyli drużynę GODSENT w kwalifikacjach do Rio radzą sobie naprawdę dobrze. Przegrali w prawdzie mecz z G2 oraz FaZe, lecz trzeba przyznać, iż nie jest to jeszcze poziom, na którym mogli by brylować. Wygrali jednak pozostałe 3 starcia, prezentując się solidnie, wykorzystując błędy rywala.

Przeglądając ofertę bukmachera betfan, natknąłem się na bardzo ciekawy typ. Mianowicie skupimy się na dwóch graczach ekipy mouz. Mowa tutaj o najmłodszych i najlepszych zawodnikach zespołu. Z jednej strony Robin „ropz” Kool, który posiada rating na poziomie 1.14 a z drugiej strony David „frozen” Cernansky z ratingiem tylko o 0.02 niższym. Betfan proponuje nam typ, który mówi nam o tym, że Słowak nie może mieć mniej niż 5 eliminacji mniej od swojego kolegi z drużyny. Mówiąc krótko jest to dodatni handicap na frozena, który wynosi 5,5. Patrząc na ostatnie mecze oraz na to jak radzą sobie obaj zawodnicy, sądzę, że jest to linia, którą bez problemu pokryje.

Tak jak wspominałem wcześniej, mousesports rozegrało dotychczas 5 spotkań w Esl One – Road to Rio. Poniżej przedstawię ile eliminacji mieli dani gracze:

– z G2 frozen (65 eliminacji) ropz (50 eliminacji)

– z FaZe frozen (41 eliminacji) ropz (28 eliminacji)

– z c0ntact frozen (52 eliminacji) ropz (59 eliminacji)

– z North frozen (36 eliminacji) ropz (37 eliminacji)

– z Movistar Riders frozen (48 eliminacji) ropz (37 eliminacji)

Jak możemy zauważyć, David jest w bardzo dobrej formie i ze spokojem pokryłby czterokrotnie linie. Jeśli  dzisiaj zagra tak jak nas do tego przyzwyczaił to powinien być lepszy niż „rywal”.

GODSENT – mousesports

Typ: frozen więcej eliminacji od ropza z handicapem +5,5

Kurs: 1.83

typy csgo

Gen.G – Cloud9

Piątek, 08.05.20 – 22:00

Drugim dzisiejszym meczem na moim kuponie, na którym się skupimy jest starcie pomiędzy Gen.G a Cloud9. Oba zespoły prezentują się bardzo dobrze. Gospodarze wygrali 4 z 5 spotkań, przegrywając po zaciętej walce właśnie z C9 a goście zwyciężyli 5 na 7 meczów. Ja pod lupę wezmę jednak zawodnika z Indonezji, amerykańskiej formacji . Hansel „BnTeT” Ferdinand – bo tak naprawdę nazywa się zawodnik, nie może dzisiaj zdobyć więcej niż 42 zabójstw, łącznie na pierwszych dwóch mapach. Uważam, że  linia wystawiona przez bukmachera jest po prostu bardzo wysoka. Po pierwsze Indonezyjczyk nie jest najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. Nie jest to również typ s1mple’a czyli gracza, który za każdym razem otwiera tabelę z dużą przewagą i ciągnie swój zespół do wygranej. W ostatnich spotkaniach w ramach Road to Rio, BnTeT zdobył:

– z Evil Geniuses 35 eliminacji

– z Cloud 9 33 eliminacji

– z Triumph 39 eliminacji

– z 100 Thieves 50 eliminacji

Jak możemy zauważyć , do tej pory zawodnik Gen.G tylko raz zdołał pokryć tak wysoką linię. Jeśli spojrzymy wstecz i przypomnimy sobie zmaganie w lidze Flashpoint, zauważymy, że BnTeT tylko 2 razy na 10 spotkań uzyskał więcej niż 42 fragi. Tak jak wspomniałem wcześniej jest to bardzo wysoka linia, która czasami byłaby problemem dla takich zawodników jak s1mple czy NiKo. Jeśli w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy dogrywki to sądzę, iż Indonezyjczyk będzie miał bardzo trudno. Nie można zapominać o takich zawodnikach jak s0m, koosta czy automatic, którzy również bardzo dobrze strzelają i mogą zabrać kilka fragów BnTeTowi.

Gen.G – Cloud9

Typ: BnTeT -42,5 eliminacji (1. i 2. mapa)

Kurs: 1.83

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
kupon