Kolejny dzień zmagań na taflach KHL przed nami. Dzisiaj zostanie rozegranych pięć spotkań, a my omówimy sobie dwa z nich. Największym zaskoczeniem ostatnich tygodni z pewnością jest Dynamo Mińsk, które maszeruje od zwycięstwa do zwycięstwa. Czy w tę niedzielę sięgnie po piątą wygraną z rzędu? Dodatkowo postaramy się dobrze wytypować jeden z hitów, który odbędzie się w Helsinkach, zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Traktor Czelabińsk vs Dynamo Mińsk (27.09. godz. 14:00)

Gospodarze bardzo mnie zawiedli w starciu z osłabionym Saławat Jułajew Ufą. Przede wszystkim defensywa Traktoru nie funkcjonowała, tak jak nas do tego przyzwyczaiła. Złapanie kary oznaczało bramkę dla rywali w pierwszej minucie gry w osłabieniu. Nie da się wygrać często meczu, jeżeli w takich specjalnych sytuacjach sobie nie radzisz. Czasami brakuje ostatniego podania, wykończenia i było to widoczne w ostatnim meczu. Dzisiaj przed drużyną z Czelabińska bardzo ciężkie zadanie sięgnięcia po dwa punkty, ponieważ na ich taflę przyjeżdża przeciwnik, który sporo bramek traci, ale też zdobywa i jest rewelacją tej młodej jeszcze kampanii. Kibice przede wszystkim czekają na przebudzenie Tomasa Hyki, który zawodzi, ale cała jego linia z Lukasem Sedlakiem oraz Vitaly Kravtsovem nie prezentowała się ostatnio najlepiej. Czy teraz się to zmieni?

Po drugiej stronie barykady mamy Dynamo, które po niedawnych sukcesach znajduje się tuż za plecami SKA oraz CSKA w tabeli konferencji zachodniej. Przepisem na pozytywne wyniki jest otwarta gra, która przynosi pozytywne skutki. Oczywiście kanadyjski trener Craig Woodcroft ma nad czym pracować przede wszystkim w defensywie, ale wydaje się, że z czasem i to ulegnie poprawie. W zespole ze stolicy Białorusi widać potencjał, który trzeba odpowiednio wykorzystać. Już teraz możemy stwierdzić, że transfery doświadczonych zawodników były strzałem w 10 i odbudowanie się Brandona Kozuna tylko to potwierdza. Wraz ze swoimi krajowymi kolegami tworzą jeden z najgroźniejszych ataków w KHL. Oby tak dalej, bo kluby spoza Rosji również mogą stanowić o sile tej ligi, co tylko zaostrza nam rywalizacje. Czy Dynamo sięgnie po piątą wygraną z rzędu?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się porażką 1:3 z Saławat Jułajew Ufa
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 6. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Avtomobilistem Jekaterynburg
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 3. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Traktora Czelabińsk, zakończyły się 4 zwycięstwami gospodarzy i 1 wygraną gości

Co obstawiać?

Ciągle dziwią kursy wystawione w stronę gości. Tutaj proporcja powinna być 50 na 50, a to gospodarze są wyraźnym faworytem. Trzeba przyznać, że Traktor nie przekonuje swoją grą w ostatnim czasie, a wręcz przeciwnie jest to u Dynama. Moim typem będzie po prostu X2. Jestem zdania, że przyjezdni mają spore szanse na kolejne zwycięstwo z rzędu. Tutaj głównym kluczem do zwycięstwa będzie postawa obu bramkarzy. Klub z Czelabińska ma swoje problemy przy obronie PP i pokazała to rywalizacja z Saławat Jułajew Ufa. Dodatkowo liderzy zawodzą i muszą się w końcu obudzić, jeżeli myślą o przerwanie złej serii. Uważam, że zostanie ona podtrzymana, ale asekuruje się tutaj na wypadek remisu.

Zdarzenie: Traktor Czelabińsk vs Dynamo Mińsk

Typ: X2

Kurs: 1.90

hokej

Jokerit Helsinki vs CSKA Moskwa (27.09. godz. 15:00)

Popularne Jokery w końcu wróciły do gry i to z przytupem! Pomimo niezbyt dobrego meczu w ich wykonaniu z Sibirem to zwycięstwo powędrowało na ich konto. Kluczowym momentem w tej rywalizacji był gol zdobyty na początku trzeciej tercji przez Nicklas Jensena. Głupotą popisał się Veli-Matti Savinainen, który po swoich wykroczeniach i kilku karach mniejszych otrzymał dodatkowo karę meczu i mogło to w końcówce zaważyć na braku kompletu punktów. Ostatecznie powrót gospodarzy na taflę należy uznać za udany i trzymamy kciuki, aby do końca tej kampanii nie było już problemów z koronawirusem. Jokerit jest wizytówką KHL od lat i klubem, który ma sporą sympatię przez to, że jest spoza Rosji i poważnie liczy się o Puchar Gagarina. Przed rozpoczęciem tego sezonu zrobiono wiele, aby jeszcze bardziej przybliżyć się do czołówki i pierwszy prawdziwy sprawdzian nadchodzi dzisiaj. Czy Jokery będą w stanie pokonać wielkie CSKA?

Stołeczna ekipa dosyć pewnie rozprawiła się z Severstalem Czerepowiec. Przy wyniku 2:0 padł gol dla rywali, ale ostatecznie nie został on uznany i to był kluczowy moment tego spotkania. Napór przeciwników się diametralnie zmniejszył i tym samym można było go wypunktować. Rezultat 5:0 nie do końca oddaje przebieg tej rywalizacji, ale cieszy czyste konto zachowane przez Alexandera Sharychenkova. Dzisiaj będzie o to piekielnie trudno i dobra postawa bramkarza jest jednym z aspektów, które może zdecydować o wygranej. W takich starciach jak to wpływ mają detale i przede wszystkim skuteczność w PP. CSKA pokazało, że ma wiele wariantów przygotowanych na te specjalne sytuacje, ale trzeba liczyć też na szczęście. Z pewnością będzie to interesujący mecz, który do końca może trzymać w napięciu. Czy przyjezdni zdobędą Helsinki?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Jokeritu Helsinki zakończyło się zwycięstwem 5:2 z Sibirem Nowosybirsk
 • Jokerit Helsinki znajduje się na 9. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie CSKA Moskwa zakończyło się zwycięstwem 5:0 z Severstalem Czerepowiec
 • CSKA Moskwa znajduje się na 2. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 13 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Jokeritu Helsinki 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Jokeritu Helsinki, zakończyły się 2 zwycięstwami gospodarzy i 3 wygranymi gości

Co obstawiać?

Jeżeli gra Jokerit to możemy spodziewać się otwartego widowiska. Oczywiście CSKA będzie chciało spowolnić mecz i wykorzystywać swoje pojedyncze szanse, ale czy gospodarze na to pozwolą? Moim zdaniem nie. Osobiście spodziewam się ciekawej rywalizacji, gdzie padnie kilka bramek. Alexander Sharychenkov mnie kompletnie nie przekonuje i zachowanie czystego konta z Severstalem Czerepowiec było po prostu szczęśliwe. Dzisiaj każda z ekip ma nadzieję na dwa punkty i ewentualny podział nie wchodzi w grę. Moim typem będą minimum 4 gole. Po obu stronach mamy ciekawych zawodników, a przede wszystkim obrońców, którzy dobrze czują się w ofensywie. Należy spodziewać się wielu strzałów z niebieskiej, gdy będzie na to okazja. Stawiam na kilka trafień w tej rywalizacji.

Zdarzenie: Jokerit Helsinki vs CSKA Moskwa

Typ: powyżej 3.5 bramek

Kurs: 1.37

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Fortuna KHL na 27.09.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze