Już dziś od 14 kolejna kolejka w eWinner 1.lidze żużlowej. Rozpoczynamy od meczu Apator Toruń – Orzeł Łódź. My jednak to spotkanie ominiemy i skupimy się dwóch pozostałych. Kto wygra szlagier kolejki? Czy Gniezno pojedzie dobrze na wyjeździe? Jak zaprezentuje się Tarnów na własnym stadionie po blamażu z największymi kandydatami do awansu do PGE Ekstraligi? Jak widać, przed dzisiejszymi meczami jest sporo pytań, na które będziemy musieli trochę poczekać. Pierwszy mecz z kuponu zaczyna się o 16:30. Nie pozostaje nam nic innego jak rozsiąść się w fotelu i czekać na dobre widowisko!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Sobota, 25.06.20 – 16:30

Na torze w Trójmieście, Zdunek Wybrzeże Gdańsk będzie podejmować Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno. Jest to hit kolejki, którego nie można przeoczyć. Po dwóch starciach, oba zespoły mają po 2 punkty. Gdańsk przegrało wygrany mecz na własnym stadionie z Tarnowem, lecz zrehabilitowali się na torze w Łotwie gdzie wygrali 50:40. Trzeba jednak zauważyć, że Lokomotiv Dauvgapils jest bardzo słabym zespołem w tym sezonie, który będzie rękoma i nogami bronił się od spadku, lecz sądzę, że będzie to bardzo trudne. Start po ciężkiej przeprawie w Toruniu, gdzie przegrał 55:35, pokazał siłę na własnym stadionie z Ostrovią Ostrów Wlkp, wygrywając 54:36. Najjaśniejszym punktem w zawodach był zdecydowanie Adrian Gała. Zdobył 13pkt w pięciu startach (3,3,3,1,3) czyli najwięcej w meczu. Również w Toruniu nie było źle. Jako jedyny z ekipy Gniezna nie przywiózł zera. Mimo, iż był zmieniony dwukrotnie to w biegu nominowanym przywiózł 3, mając za plecami Kułakowa i Miedzińskiego. Reasumując na MotoArenie, Adrian zdobył 5pkt w 3 startach.(1,1,-,-,3). Na dzisiejsze spotkanie, bukmacherzy wystawili linię, która wynosi 5,5. Od razu mi się rzuciła w oczy i będę chciał to wykorzystać. Minimum 6 punktów Henia w pierwszych pięciu startach wydaje się bardzo dobrą opcją. Dziś pojedzie z numerem 5 co da mu dwa starty z młodzieżowcem – Stalkowskim oraz Studzińskim. Teoretycznie powinien pokonać swoich kolegów z pary co dałoby mu 2 darmowe punkty. W tym momencie zostają 4 punkty na 3 starty, ponieważ biorę pod uwagę to, że pojedzie w biegu nominowanym. Oprócz tego punktów upatruje w starciach z Rasmusem Jensenem oraz Kacprem Gomólskim. Rok temu zdobył tutaj 5 punktów, lecz tylko w 4 startach (1,1,3,0). Mam nadzieję, że dziś pojedzie 5 razy co da mu minimum 6 punktów.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typ: Adrian Gała +5,5 pkt

Kurs: 1.70

typy zuzel

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Sobota, 25.07.20 – 19:15

Ostatnim dzisiejszym meczem będzie starcie na Mościcach gdzie Unia Tarnów zmierzy się z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Oba zespoły jak dotąd są w tej samej sytuacji co wyżej opisywane drużyny. Mianowicie mają po 2 punkty. Za równo Tarnów jak i Bydgoszcz wygrali swoje mecze ledwo, lecz przegrali dość wysoko. Unia ma za sobą ciężkie spotkania, dlatego Polonia powinna być dla nich lekką przeprawą. Oczywiście jest to żużel a tutaj nic nie jest pewnego, także jeśli mecz będzie wyrównany to również się nie zdziwie. Nie będę tutaj typował na jedną ze stron a pod lupę wezmę jednego z zawodników tak jak wyżej. Mianowicie od razu rzucił mi się w oczy Michał Gruchalski. Senior od tego roku, który jeździ w Tarnowie musi zdobyć minimum 7 punktów w pierwszych pięciu startach. Jak dotąd dwa mecze jeździł jako rezerwowy z numerem 16/8 na plastronie. Tym razem trener wystawił go pod numerem 11 z Mroczką w parze. Da mu to również dobrą szansę w biegu nr 12, aby uzyskać 2 lub 3 punkty, ponieważ pojedzie z Berge, Cierniakiem oraz Błażykowskim. Moim zdaniem powinien pokonać parę Polonii i dowieźć 5:1 z Mateuszem. W ostatnim meczu z Toruniem, w którym dostali 33:57, Michał zdobył 7+1 pkt w 5 startach (1,2,3,1*,t). Można by powiedzieć, że w czterech, ponieważ dotknął taśmy a nie wiadomo co by było gdyby nie został wykluczony. Oprócz tego był najlepiej punktującym zawodnikiem swojego zespołu. Sądzę, że 7 punktów to nie będzie wyczyn dla takiego zdolnego zawodnika. Grucha nie raz pokazywał, że potrafi dobrze jeździć co mam nadzieję pokaże również dzisiaj.

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Typ: Michał Gruchalski +6,5 pkt

Kurs: 1.55

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy