Ostatnie kupony zostały rozliczone w większości na plus (9/10 typów), a jak będzie tym razem? W ten weekend na warsztat weźmiemy pierwsze kolejki w League of Legends European Championship. Zmagania w tych elitarnych rozgrywkach rozpoczną się już w piątek, kiedy to w meczu otwarcia Team Vitality zmierzy się z MAD Lions. Łącznie czeka nas dziś pięć spotkań, które bierzemy na tapet.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – MAD Lions: typy, kursy i zapowiedź meczu (14.01.2022)

Zmagania w wiosennym splicie League of Legends European Championship rozpoczną się od starcia Team Vitality z MAD Lions. Będziemy mieli więc do czynienia z rywalizacją super składu złożonego z samych gwiazd vs. mistrzowie Europy, którzy wcale aż tak nie błyszczą, jak wskazują na to wyniki. To starcie może nam pokazać przede wszystkim, jaki potencjał mają obie ekipy i na co je starć. Faworytem zdaniem wielu ekspertów, kibiców, czy też po prostu bukmacherów są zawodnicy VIT. Co ciekawe, w składzie tej ekipy obecnie grać będzie Carzzy, ADC który w tamtym roku grał właśnie w MAD Lions i dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Europy z tą organizacją.

MAD Lions jest po zmianach w składzie i obecnie ta drużyna nie prezentuje się już tak porażająco na papierze, jak jeszcze rok temu. Lwy w miejsce Carzziego ściągnęły UNF0RGIVENA, co nie jest najlepszym wyborem. Nie mają aż takiej siły przebicia, a na dobrą sprawę można się wręcz okazać, iż nie powalczą nawet o TOP 4. Przed startem rywalizacji bardzo dużo rzeczy wskazuje właśnie na Team Vitality, ale czy to będzie miało swoje przełożenie na spotkanie? Za nim przejdziemy do omówienia typów, pamiętaj jeszcze, żeby sprawdzić, jak działa bonus w STS, z którym możesz grać m.in. bez ryzyka do 234 PLN.

Co typuję?

Wybranie odpowiednich typów na to spotkanie wcale nie było takie proste. Teoretycznie Team Vitality to skład gwiazd, za którym przemawia po prostu bardzo dużo rzeczy. Z drugiej jednak strony MAD Lions to organizacja mają charakter i stawiająca na zawodników spełniających te wartości. Team VIT musi od samego początku wejść bardzo mocno w sezon, bo postawiło na skład gwiazd i to może być ich ostatnia szansa do zaprezentowania się. Zestawiając ze sobą składy obu ekip pierwsza z nich prezentuje się o wiele lepiej pod niemal każdym kątem, dlatego to na nią stawiamy tutaj.

STS
Team Vitality wygra mecz
grupa zagranie na fb

G2 Esports – exceL: typy, kursy i zapowiedź meczu (14.01.2022)

Typy na mecz G2 Esports – exceL to kolejna rzecz, jaką weźmiemy dzisiaj na warsztat. Samuraje wbrew pozorom nie będą mieli prostej przeprawy i muszą pokazać, że nowe twarze, na jakie postawił Ocelote (właściciel G2 Esports) spełnią pokładane w nich nadzieje. Skład jest budowany wokół Jankosa i Capsa. Obaj to weterani, chociaż Polak ma nieco dłuższy staż i w historii League of Legends z całą pewnością można uznać go za żywą legendę. Samuraje wymieniły po sezonie top lanera, ADC oraz wspierającego.

Ze składu super gwiazd pozostała tylko wyżej wymieniona dwójka, a resztę zastąpiono kolejno Broken Bladem, Flakkedem i Targamasem. Nawet jeżeli te nazwiska niewiele Ci mówią, to warto wspomnieć, że BB miał już okazję pokazać się szerszej publiczności i wyszło mu to świetnie, a hiszpański strzelec na sparingach z mistrzami świata dotrzymywał im podobno kroku. To są właśnie rzeczy, które przemawiają za G2 Esports. exceL nie ma po swojej stronie praktycznie żadnych argumentów, gdyż jest to skład złożony z europejskich średniaków i będą raczej walczyć o zajęcie miejsca w TOP8, żeby nie skończyć na ostatnim miejscu.

Co typuję?

G2 Esports na papierze wygląda na mocnych faworytów, ale na pewno na debiutantach będzie ciążyć duża presja. Mimo wszytko mają jednak świetnego Capsa i Jankosa, którzy powinni kreować grę oraz tworzyć przestrzenie, dlatego stawiamy właśnie na wygraną Samurajów. Jednak zamiast czystego ich zwycięstwa postawimy na handicap eliminacji, a dokładnie to -5.5 fragów. Czysto teoretycznie da się przegrać mecz mając więcej zabójstw, ale w tym zestawieniu raczej trudno spodziewać się takiego scenariuszu. Pamiętaj, że nasze propozycje możesz połączyć też z innymi typami na esport.

STS
G2 Esports wygra z handicapem eliminacji -5.5
kupon na LEC, STS
fot. screen z STS

Obrazek w tle: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze