Drugie mecze w Grand Slam of Darts! Gramy w Wolverhampton o podwojenie wkładu!

Tablica dart z lotkami 14.11.2021 Grand Slam

Pierwszy dzień poniósł za sobą sporą liczbę niespodzianek, ale nie brakowało także potwierdzenie formy kilku kandydatów do wygrania turnieju. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Krzysztof Ratajski, który w pięknym stylu pokonał Martina Schindlera. Dzisiaj postanowiłem nie szarpać się na aż tyle meczów, ale wybrałem trzy mecze do triple, aby podwoić nasz wkład. Sprawdźcie, co gramy na drugi dzień Grand Slam of Darts 2021! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Peter Wright vs Gabriel Clemens: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021 r. – 23:00)

Odbierz bonusy na start do STS kodem promocyjnym od Zagranie!

Bardzo ciekawe starcia szykują nam się w sesji wieczornej, gdzie będziemy mogli oglądać kilku niesamowitych zawodników. W tym gronie znaleźli się także nasi głównie bohaterowie w osobach Petera Wrighta oraz Gabriela Clemensa. Walijsko-niemieckie starcie będzie przedostatnim pojedynkiem w tym dniu i można powiedzieć, że czwartym, które mocno zwróci uwagę wszystkich sympatyków darta. Reprezentant Walii – Snakebite, w końcu pokazuje się nam z dobrej strony. Był w tym roku moment, gdzie myśleliśmy, że już wrócił. Jednak ponownie nastąpił spadek jego dyspozycji. Po pierwszym spotkaniu mogę stwierdzić, że przygotował się na odpowiednim poziomie, aby móc w pełni rywalizować z całą stawką. Bardzo wysoka gra w tarczy i powyżej 100. punktów średniej na pierwsze 9. lotek! Jeżeli utrzyma taką dyspozycję będzie niesamowicie groźny w tych zawodach. Jednak największym problemem na ten moment jest gra na doublach, gdzie były mistrz świata potrzebuje sporo prób, aby móc zakończyć lega. Myślę, że z czasem na tym turnieju będzie się ta statystyka poprawiać, a nawet mam nadzieję, że znacznie nastąpi to już dzisiaj.

Gabriel miał teoretycznie trudniejsze zadanie w pierwszym meczu tego turnieju, gdyż w nie mierzył się on z Fallon Sherrock, a z belgijskim kwalifikantem, który ostatnio gra na bardzo wysokim poziomie, co zaprezentował na arenie w Wolverhampton – De Deckerem. Obaj panowie zaprezentowali nam spotkanie o wysokich średnich i dosyć dobrych wykończeniach ze strony Niemca. Bez wątpienia ten mecz będzie inny. Gabriel nie ma takiego doświadczenia, jak Peter i jego ostatnia wygrana w turnieju telewizyjnym bez kibiców sądzę, że była lekko wypaczona. Mentalność będzie mocno dominującym czynnikiem w tym spotkaniu, co nie wydaje się być dobre dla Niemca. 

Co obstawiać?

W tym spotkaniu będę raczej kierował się w stronę byłego mistrza świata. Peter wie, że ostatnimi czasy nie imponuje swoją skutecznością na turniejach telewizyjnych. Ja jednak po pierwszym meczu widzę w nim dużo zapału do dobrej lokaty w tych zawodach. Jeżeli będzie grał na takim poziomie w tarczy oraz poprawi lekko dyspozycję na doublach, to powinien łatwo przejść Niemca. Gram na win Snakebite!

Peter Wright win
Kurs: 1.45
Zagraj!

banner grupa zagranie 40k

Jonny Clayton vs Bradley Brooks: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021 r. – 17:30)

Spotkanie z dwóch frontów obecnego poziomu, jaki obaj darterzy prezentują. Wiem, że Bradley zaskoczył wszystkich i wysoko wygrał z Kingiem, ale sam poziom rozgrywki był jednym z gorszych, jakie widzieliśmy we wczorajszym dniu rywalizacji. Brooks grał w okolicach 85. punktów na trzy lotki i miał 45% na wykończeniach. Moim zdaniem nie jest to poziom, który może zagrozić obecnej formie jednego z najlepszych darterów tego roku. Obecnie plasuje się na 79. miejscu w rankingu PDC i nie miał on w tym sezonie żadnego sukcesu związanego z turniejami telewizyjnymi. Chciałbym zauważyć, że jest to były mistrz świata juniorów, ale jego kariera nie jest tak obfita, jak poniektórych zawodników po tym tytule, jak np. Dimitri na der Bergh. Brooks jeszcze nigdy nie wygrał z Claytonem. Nawet jak miało to miejsce w Playersach, to od 2019 nie mógł poznać smaku zwycięstwa. Teraz jeszcze dojdzie do tego presja związana z zawodami o takiej randze. Szczerze nie widzę możliwości, aby mógł dzisiaj coś zwojować.

Jonny potwierdził wielką klasę i formę podczas wczorajszego meczu. Potrzebował chwili, aby wkręcić się w spotkanie, ale później to już pewna dominacja i kontrola w spotkaniu. Co prawda rywal na papierze nie wydawał się być zbyt wymagający, ale przez całe spotkanie trzymał wysoki poziom na sektorze i miał 60% na wykończeniach. Bardzo zaskoczył, ale Jonny idealnie odpierał ataki Austriaka. 101,5 punktów średniej na trzy lotki, 3xfulle i 50% skuteczności na wykończeniach. Z takimi statystykami może śmiało myśleć o kolejnym triumfie tv.

Co obstawiać?

Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jeżeli Jonny upora się z młodym Anglikiem, to jego pozycja nie będzie zagrożona pod względem awansu, chyba że bardzo mocno zawiedzie w starciu z Kingiem. Wciąż jest na poziomie z ostatniego turnieju telewizyjnego, gdzie wygrał, dlatego ja dzisiaj także mu zaufam. Gram na win Claytona!

Jonny Clayton win
Kurs: 1.20
Zagraj!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Luke Humphries vs Matthew Campbell: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021 r. – 20:10)

Ostatnie spotkanie, które zdecydowałem się dla Was wybrać na dzisiejsze zmagania, to pojedynek otwierający sesję wieczorną tego dnia Grand Slam of Darts. Anglik, który niesamowicie dobrze zagrał i miał jedną z wyższych średnich w pierwszym dniu rywalizacji. Jednak jego bardzo dobra dyspozycja na tarczy, a także na wykończeniach nie wystarczyła, aby zdobyć pierwsze punkty do tabeli turnieju. Moim zdaniem zasłużył na zapisanie przy nazwisku kilku oczek, ale niestety Mensur Suljovic był odrobinę skuteczniejszy. Luke z pewnością z pomocą kibiców będzie chciał się odegrać na innym z rywali. Humphries miał dokładnie 101.25 punktów średniej na trzy lotki wraz z wykończeniami, a także skuteczność na poziomie 3/6 na doublach. Myślę, że 24. zawodnik światowego rankingu dzisiaj dalej będzie odpalał petardę ze swojej ręki i będzie imponował na tarczy. Nie boi się wysokich wykończeń, ale bardzo potrzebuje dzisiejszej wygranej. Czy mental mu na to pozwoli?

Z drugiej strony będziemy mieli zawodnika, który zupełnie nie wszedł w te zawody. Kanadyjczyk, który dostał się do turnieju trafił na silną grupę i sądzę, że powinien być oddawaczem punktów. Bardzo odległa dyspozycja w stosunku do pierwszego rywala, Jose de Sousy. To samo powinniśmy ujrzeć dzisiaj, gdyż Portugalczyk miał mniejszą średnią, ale był niemalże perfekcyjny na wykończeniach. Tego samego nie możemy powiedzieć o reprezentancie Kanady. Tylko 11 procent na doublach i średni tylko 83.5 punktów na trzy lotki. Późne wejście w spotkanie i widać po nim było, że nie grał planu, jaki rozmyślał przed spotkaniem. Sousa był za skuteczny i im dalej w mecz, tym Portugalczyk był lepszy. Matthew to zawodnik, któremu zdecydowanie brakuje doświadczenia, jednak może on je zebrać w przyszłym roku, gdyż dostał kartę PDC Tour. Czy dzisiaj będzie w stanie nas zaskoczyć?

Co obstawiać?

Bardzo szkoda Luke’a, który mimo świetnego meczu nie zdobył on pierwszych punktów w tej edycji Grand Slam. Średnia powyżej 100. punktów i 50% na wykończeniach nie wystarczyło na pokonanie świetnego Mensura. Dzisiaj nie powinien z taką dyspozycją mieć najmniejszych problemów. Gram na wygraną Anglika i nie wierzę w przebudzenie zdolnego Kanadyjczyka!

Luke Humphries win
Kurs: 1.35
Zagraj!

Kupon STS Grand Slam of Darts 14.11.2021

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze